Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport medyczny po meczu z Wartą

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że żaden z zawodników będących w kadrze meczowej na mecz z Wartą Poznań nie wykazywał przed meczem objawów charakterystycznych dla Covid-19. Igor Lewczuk i Tomas Pekhart przejdą dziś dodatkowe testy. Na ten moment zespól przygotowuje się do meczu z Lechem zgodnie z założonym planem treningowym.

Tomas Pekhart zgłosił gorsze samopoczucie i jeden z potencjalnych objawów po zejściu z boiska i został natychmiast odizolowany od zespołu, wrócił do Warszawy oddzielnym samochodem. Klub na bieżąco spełnia wszystkie procedury, zawodnicy Legii są jednymi z najczęściej badanych w całej lidze. Cała drużyna ma zaplanowaną kolejną turę testów w środę 4 listopada - informuje klub.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Hugon - 04.11.2020 / 23:29, *.vectranet.pl

Jest jedno wyjśćie nie dopuszczać Cesia do mikrofonu.niech mówi szatniarz.

odpowiedz
wrt - 03.11.2020 / 20:55, *.play-internet.pl

no i wyszło ,że zdrowi , Michniewicz spanikował ,ale to co odwalił ten Pawlaczyk to śmiech na sali , już był w ogródku już widział walkower i obudził się z ręką w nocniku , poznański sen zakończony

odpowiedz
Ursus - 03.11.2020 / 20:00, *.chello.pl

Czesio krytykował Vuko że to żółtodziób ....jednocześnie przekonywał że on to stara wyga wszystkie zęby na trenerce pozjadał i taki jest mundry i doświadczony....po czym tak się dał podłożyć .... co za kretyn !!!

odpowiedz
Pan prezes - 03.11.2020 / 17:58, *.chello.pl

powinien zwolnić tego pseudo trenerzynę

odpowiedz
sochaczew444 - 03.11.2020 / 17:20, *.interkam.pl

jesli grali to znaczy,ze byli po testach wiec nie wiem czy jest sens bic piane ale no jak nie juz niektore klubiki ubzduraly sobie jakis walkower---jak wisla Zukowa wstawila z goraczka od poczatku to ku..wa bylo ok?

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 03.11.2020 / 17:12, *.centertel.pl

Ale ten Czesio to zwyłky im...yl czy wroniecki sabotażysta? Dla kolegi pytam

odpowiedz
Kristof - 03.11.2020 / 16:20, *.ziggo.nl

Nawet gdyby mieli COVID to i tak by tego publicznie nie powiedzieli, bo dostali by walkower i jakąś karę finansową. A tak rozejdzie się po kościach i tyle z wielkiego szumu.

odpowiedz
wrt - 03.11.2020 / 16:37, *.play-internet.pl

@Kristof: nie byłoby walkowera bo mieli negatywne testy przed meczem, wszystko było zgodnie z przepisami ,walkower byłby jakby to jakoś zatajono i później wyszło

odpowiedz
SNS - 03.11.2020 / 16:41, *.amazonaws.com

@Kristof: A dlaczego mieli by dostać? To co zrobił Michniewicz było nieodpowiedzialne, ale skoro przed meczem mieli testy i wszystko było ok, to na jakiej podstawie mieli by być karani?
Ale z drugiej strony zupełne nic mnie nie zaskoczy...

odpowiedz
singspiel - 03.11.2020 / 16:43, *.atman.pl

@Kristof: niby czemu mieliby dostać walkowera?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 03.11.2020 / 17:30, *.play-internet.pl

@Kristof: Zstanów się co piszesz, badań nie robi się przed samym meczem czy w drodze na wyjazdowy mecz. Karbownik się źle poczuł przed wyjazdem to został, Pekhart jeśli się źle poczuł to już w trakcie, a 37 Lewczuka to żadna gorączka to po południu wręcz często spotykana temperatura. I po meczu i dziś czuł się dobrze i miał normalną temperaturę.

odpowiedz
eLo - 03.11.2020 / 18:38, *.play-internet.pl

@Kristof: chciałbyś łajzo walkower co ?

odpowiedz