MOS Wola - Legia - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

MOS Wola Warszawa 1-3 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-1 z MOS Wola Warszawa. Spotkanie było bardzo zacięte. Pierwszy set "Wojskowi" wygrali do 18, ale w kolejnym ulegli 25-27. Dwie kolejne partie goście zwyciężyli do 21 i do 24. Jest to szóste zwycięstwo Legii w tym sezonie, legioniści utrzymali prowadzenie w tabeli ligowej.Kolejne spotkanie drużyna rozegra za tydzień z zespołem UKS Międzyrzecka Trójka.

Siatkówka: MOS Wola Warszawa 1-3 Legia Warszawa
Sety: 18-25, 27-25, 21-25, 24-26

Fotoreportaż z meczu - 30 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Witosław - 08.11.2020 / 00:09, *.play-internet.pl

Jesteśmy z wami.Mam nadzieję że na wiosnę zobaczę jakiś mecz.

odpowiedz
Mp - 07.11.2020 / 23:16, *.tpnet.pl

Bravo!!! I tak po awans, do końca

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.