Kacper Skibicki z przytupem zadebiutował w pierwszej drużynie! - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut i pierwszy gol Skibickiego

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Lechem Poznań okazał się szczególny dla Kacpra Skibickiego. W niedzielnym spotkaniu 19-latek zadebiutował w pierwszej drużynie stołecznego klubu, a wszystko zostało przez niego okraszone piękną bramką. Pomocnik wpisał się na listę strzelców w 67. minucie gry, więc dokładnie osiem minut po swoim pojawieniu się na murawie w miejsce Macieja Rosołka.

Skibicki brał również udział w ostatniej akcji meczu, którą strzelonym golem sfinalizował Rafael Lopes.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.11.2020 / 20:14, *.btcentralplus.com

Czy ktos wie co sie stalo z Albertem Cieslikiem, wielkim talentem Legii z latach 90ych ??

odpowiedz
Nazgu(L) - 10.11.2020 / 01:57, *.vectranet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: chyba Świetlikiem?

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2184

odpowiedz
to byl talent - 09.11.2020 / 16:58, *.digi.pl

w 1988r w barwach lks zadebiutowal robert kozielski.mial 19 lat i strzelil 3 bramki.nikt przednim ani po nim takiego czegos nie dokonal i chyba nie dokona.potem zagral jeszcze 20 meczow w ktorych strzelil 2 bramki.i to bylo wszystko.slyszal ktos o nim?

odpowiedz
i co z tego - 09.11.2020 / 16:40, *.digi.pl

nie ciezcie sie.jeszcze 2 razy prosto kopnie i mioduski go wymieni na srebrniki.a kupi jakiegos dziada z zagranicy.

odpowiedz
Ziomek69 - 09.11.2020 / 14:12, *.65.146

Brawo młody, trenuj i trzymaj się z daleka od Remyego :-)

odpowiedz
wybitny_ekspert - 09.11.2020 / 11:42, *.inetia.pl

no to teraz wiadomo kto będzie chciał go sprzedać za 1,5mln euro w zimowym okienku...

odpowiedz
Maniek - 09.11.2020 / 09:36, *.centertel.pl

No, młody, ale żeś man zaimponił. Oby tak dalej.

odpowiedz
KO - 09.11.2020 / 08:51, *.tpnet.pl

No młody... ależ Ty mi dał radości w jesieni mojego życia. Szacunek... a przyznam że jak zobaczyłem zmianę to powiedziałem Q... nie wierzę... i za moja niewiarę przepraszam. Dawaj tak dalej.

odpowiedz
K - 09.11.2020 / 07:23, *.t-mobile.pl

Gratulacje!

odpowiedz
Pawviu - 09.11.2020 / 06:40, *.net.pl

Rosolek tez debiutowal z golem a potem mam wrazenie popadll w przecietnosc... takze na spokojnie dajmy mu sie rozwijac

odpowiedz
pnk - 09.11.2020 / 03:09, *.chello.pl

brawo młody!!!

odpowiedz
ddd - 09.11.2020 / 00:28, *.play-internet.pl

bardzo ładny gol :)

odpowiedz
Sss - 08.11.2020 / 22:02, *.chello.pl

Brawo młody.... Trenuj i walcz o każdą piłkę a będzie dobrze????

odpowiedz
ben - 08.11.2020 / 21:58, *.inetia.pl

Młody ma najlepsze statystyki z całej drużyny. Brawo.

odpowiedz
oLaf - 08.11.2020 / 21:33, *.vectranet.pl

brawo - zrobił dokładnie to czego brakowało Gwilli, Kapustce, Wszołkowi i Rosołkowi - strzelił z pierwszej piłki na bramkę!!!

Piękny strzał!

odpowiedz
miL) - 08.11.2020 / 21:17, *.centertel.pl

Brawo Młody!!!

odpowiedz
Kings⚽️LEGIA - 08.11.2020 / 20:52, *.amazonaws.com

Najważniejsze że Legia!grajâca!do!końca!pozdro dla Hama!

odpowiedz
sympatyczny - 08.11.2020 / 20:37, *.lukman.pl

Wejście smoka :) Brawo

odpowiedz
(L)eo - 08.11.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

Chłodna głowa,bo skończy jak Rosołek. Też strzelił gola Łachowi i tyle go widzieli.

odpowiedz
Komentator - 08.11.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

@(L)eo: Daj mu jeszcze chwilę(MR).
Będą z niego pieniądze.

odpowiedz
ark - 08.11.2020 / 20:11, *.cyfrowypolsat.pl

z wyglądu mega przypomina młodego solskjaera, oby kariera poszła podobnie :)

odpowiedz
Le Ja - 08.11.2020 / 21:40, *.orange.pl

@ark: Faktycznie :D

odpowiedz
ts - 08.11.2020 / 19:56, *.net.pl

brawo Młody!!!!!

odpowiedz
ANTYBERG - 08.11.2020 / 19:56, *.centertel.pl

Super, wejście smoka! Myślę ,że od MIchniewicza będziesz dostawał coraz to więcej szans!

odpowiedz