fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek legioniści rozpoczynają przygotowania do meczu z Lechem Poznań. W środę piłkarze mieli wolne, dziś drużyna będzie trenowała w Legia Training Center o godzinie 15, a w piątek o godzinie 11. Pierwotnie zajęcia miały być otwarte dla mediów, ale sztab szkoleniowy zmienił decyzję i aż do meczu z poznaniakami nie będzie możliwości podglądania "Wojskowych".

Wczoraj cała drużyna przeszła testy na obecność koronawirusa i dziś można spodziewać się wyników. Do indywidualnych zajęć wrócili już Luqinhas i Radosław Cierzniak.

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań odbędzie się w niedzielę, 8 listopada o godzinie 15:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Www - 06.11.2020 / 19:59, *.vectranet.pl

@Leo: Może i biegały ale teraz to u więcej baranów. Nigdzie nie widziałem tylu napinaczy, zdejmowania spodni i pokazywania się "z najlepszej strony". Widać rozwój cywilizacyjny u części kibiców Lecha zatrzymał się na pierwszych Piastach.

odpowiedz
(L) - 06.11.2020 / 10:28, *.jmdi.pl

Lech nam spuści wpie...ol aż będzie furczało. Widzieliście jak grali z belgami? Grają jak Legia w LM za Berga. Ech co myśmy zrobili z tą Legią :(

odpowiedz
leon - 06.11.2020 / 08:32, *.tpnet.pl

Jaką kare dostał Michniewicz za klapanie mordą o chorobach w legii?

odpowiedz
Darek - 06.11.2020 / 06:52, *.t-ipconnect.de

Czesio zamknął drużyne i wymyśla taktykę.Zanajac życie to z tej taktyki wyjdą 3 celne strzały na mecz.

odpowiedz
Arek - 05.11.2020 / 14:29, *.tpnet.pl

Czesiek chyba boi się, żeby znowu coś nie palnąć. Nie wiem, po co on zamyka te treningi, jak jutro znowu konfa

odpowiedz
Pawełek - 05.11.2020 / 12:29, *.netfala.pl

Szkoda, że mecz bez kiboli. Lubię mecze z amiką i tą obustronną atmosferę nienawiści i wzajemne pozdrowienia :-)

odpowiedz
Milan - 05.11.2020 / 15:52, *.chello.pl

@Pawełek: Przecież to dziecinada !!!!

odpowiedz
Kasztan - 05.11.2020 / 16:50, *.47.62

@Milan:
ale on lubi i ci mu zrobisz?
no tak ma chłopina
choć ja wolę jak prowincja poznańska ma bool doopy
my powinniśmy skupiać się na dopingu Legii wyłącznie

odpowiedz
Leo - 05.11.2020 / 21:58, *.media.pl

@Kasztan: prowincja poznańska była królestwem i dała początek Polsce jak po Waszej Warszawie dziki i sarny biegały....

odpowiedz
Kings⚽️Legia - 05.11.2020 / 23:05, *.amazonaws.com

Po co wasze swary głupie..I tak kiedyś wszyscy zginiemy w zupie...

odpowiedz
ROSOMAK - 06.11.2020 / 08:54, *.chello.pl

@Leo: Witam A przypomnij kiedy Poznań BYŁ STOLICĄ bo jakoś Mi To Umknęło no i z TyM Początkiem POLSKI TO BYM SIE ZASTANOWIŁ NO ALE JA WARSZAWIAK JESTEM ....

odpowiedz