Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport medyczny - jeden zawodnik pozytywny

Woytek, źródło: Legia.com

W środę 5 listopada, drużyna i sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. U jednego z piłkarzy wykonany w środę test dał wynik pozytywny. Zawodnik czuje się dobrze, pozostał w domu i przebywa w izolacji. Chodzi o Domagoja Antolicia, który w poniedziałek zagrał z Wartą Poznań. Wszystkie pozostałe testy dały wyniki negatywne. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do niedzielnego meczu z Lechem Poznań.

Wtorkowe testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny. Ponowne badanie Igora Lewczuka również dało wynik ujemny. Przed dopuszczeniem Tomasa Pekharta do treningów planowane jest wykonanie kolejnego testu wymazowego w dniu dzisiejszym, na razie zawodnik pozostaje w domu odizolowany od zespołu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
PedroSc - 08.11.2020 / 19:00, *.chello.pl

Sformułowanie "w dniu dzisiejszym" delikatnie mówiąc niefortunne.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.11.2020 / 08:36, *.orange.pl

Przed meczem z Lechem zawsze są jakieś takie kaczki. Zazwyczaj chodzi o to, że jakaś gwiazda z Lecha ma trafić do Legii, a po meczu temat upada. Nie wiem, czy Legia sobie żartuje z koronawirusa, ale kto wie, czy z Pekhardtem to nie ściema.

odpowiedz
Autor - 06.11.2020 / 22:52, *.chello.pl

Nowy Wymiar Ogóra ?

odpowiedz
bronek49 - 06.11.2020 / 19:06, *.chello.pl

niech te cymbały z Legii wezmą przykład z pyrów którzy w ogóle nie łapią wirusa a dlatego że są bardziej zdyscyplinowani a w dodatku zawodnicy Legii bardzo częto łapią kontuzje mięśniowe które są wynikiem beznadziejnego przygotowania fizycznego

odpowiedz
L - 06.11.2020 / 14:53, *.tpnet.pl

Jesteśmy w czołówce krajów na świecie jeśli chodzi nowe przypadki zachorowań. W tej sytuacji może warto jest wbić do bani piłkarzom żeby szlajanie się po restauracjach, sklepach, kinach, kasynach, czy innych gównach sobie odpuścili bo to nie są żarty. Wiem że zaraz większość tych miejsc będzie zamkniętych ale mam wrażenie że oni zachowują się jakby nie mieli świadomości co się dzieje...

odpowiedz
oic. - 06.11.2020 / 16:40, *.forcepoint.net

@L: przecież restauracje są zamknięte

odpowiedz
Jerry - 06.11.2020 / 18:26, *.netfala.pl

@L: Człowieku, przecież oni są normalnymi ludźmi. Maja rodziny, żony z którymi mieszkają, które chodzą do sklepów. Dzieci, które jeszcze niedawno chodziły do szkoły. Mogli zarazić się od nich a Ty zaraz osądzasz ich od czci i wiary.

odpowiedz
L - 07.11.2020 / 20:27, *.tpnet.pl

@Jerry: Koleżka widział Valencie wchodzącego do kina kilka tygodni temu. Remy oprócz tej słynnej imprezki nie raz był widziany w kasynie (inny koleżka jest krupierem w jednym z kasyn) podczas pandemii. Uważasz że nie da się żyć bez tych przyjemności??? Bo ja rozumiem czynności niezbędne do życia ale takie coś? My co tydzień mamy nowego chorego wiec piłkarze MUSZĄ ograniczyć wychodzenie z domu do minimum (tak jak my wszyscy). Dodam że wymieniłem sytuację których moi koledzy byli świadkami a domyśl się teraz o ilu nikt się nie dowiaduje.

odpowiedz
L - 07.11.2020 / 20:29, *.tpnet.pl

@oic.: Czy dzis są zamknięte? - TAK Czy pare dni temu jeszcze były otwarte? - TAK Sam widzisz że twój komentarz jest bez sensu.

odpowiedz
Do redakcji - 06.11.2020 / 12:49, *.chello.pl

Peckhart...

odpowiedz
wawa 12 - 06.11.2020 / 11:35, *.chello.pl

PARACETAMOL to ostatni nius Lekarza z naszego rodzimego kraju Polskiego , lagodzi objawy i pomaga w leczeniu Covidu 19 polecam dla pikarza Legii ktory ma siedziec w domu pod kordelka cieplutka przez 7 dni

odpowiedz
Fang - 06.11.2020 / 10:03, *.35.14

Kocham to. Negatywny? Posiedz sobie w domu. Żenada. Ktos może wiesz w NWO?

odpowiedz
Kibolek - 07.11.2020 / 08:07, *.telefonica.de

@Fang: PANDEMIA TO SCIEMA . MIODUSKI TO LICHWIARZ

odpowiedz