Marko Vesović schodzi z boiska w meczu ze Śląskiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót Vesovicia możliwy w styczniu

Woytek, źródło: Legionisci.com

21 czerwca podczas meczu ze Śląskiem Wrocław Marko Vesović zerwał więzadła w kolanie. Następnie przeszedł zabieg rekonstrukcji w prywatnej klinice w Lyonie i od tamtej pory przechodził rehabilitację w Czarnogórze. Na początku listopada zawodnik wrócił do Warszawy, gdzie pod okiem fizjoterapeutów Legii będzie kontynuował pracę nad powrotem do pełnej sprawności.- Rozmawiałem z Vesoviciem tuż po jego przyjeździe. Spotkaliśmy się na Łazienkowskiej, zaprosiłem go do LTC na kawę. Do styczna będzie z nami przechodził rehabilitację - mówi Czesław Michniewicz.

- Marko twierdzi, że w styczniu będzie gotowy. To jednak optymistyczny wariant, a o wszystkim będzie decydował sztab medyczny. Jest pełen zapału, by jak najszybciej wrócić na boisko. Bardzo mnie bardzo cieszy. To bardzo dobry piłkarz i wiem, jak ważnym zawodnikiem drużyny był przed kontuzją - dodaje szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Matt - 07.11.2020 / 17:48, *.tpnet.pl

Boki obrony wyglądają naprawdę solidnie. Moim zdaniem najlepiej z całej drużyny. Zawsze mieliśmy jedną stronę dobrą, drugą słabą. Ciekaw jestem jaki teraz będzie pomysł na Vesovicia, który w ostatnich meczach przed kontuzją był motorem napędowym Legii. Czas chyba zrezygnować z kogoś z dwójki Stolarski-Rocha.

odpowiedz
K(L)akier - 10.11.2020 / 12:48, *.inetia.pl

@Matt: Boki są okej, ale środek to dziura ozonowa bez piłkarza, który robi różnice i bierze ciężar gry na swoje barki.

odpowiedz
Tom - 07.11.2020 / 14:19, *.22.8

Jestem ciekawy czy przedłoży kontrakt nie wiem na co czekać

odpowiedz
Hbi - 07.11.2020 / 11:26, *.t-mobile.pl

Którego roku?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.