Radość Jędrzejczyka po bramce Hamalainena w Poznaniu w 2017 roku - Legia Warszawa- fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk i Kapustka: Wygrana Lecha w LE nie ma znaczenia

Woytek, źródło: Legionisci.com

- W swojej karierze już tyle meczów z Lechem rozegrałem, że... osobiście przygotowuję się do nich dużo wcześniej, układam sobie wszytko w głowie. Uważam jednak, że najważniejsi jesteśmy my i to co mamy robić na boisku. Wiemy jakie atuty ma Lech i będziemy je analizować - mówi Artur Jędrzejczyk.

- Wygrana Lecha w Lidze Europy nie ma dla nas większego znaczenia. Wielu z nas oglądało to spotkanie, ale to kompletnie inne rozgrywki. Niedzielny mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej - dodaje Bartosz Kapustka.

Kapustka wypowiedział się na temat przebytego zakażenia koronawirusem i ulubionej pozycji na boisku:

- Niektórzy przechodzą chorobę ciężej, ja przechodziłem bardzo łagodnie. Nie czuję żadnych dolegliwości po tym wirusie. Cieszę się, że tak to wyglądało i życzę każdemu, by przechodził to w taki sposób jak ja.

- Od dziecka grałem w środku pola i tam zaczynałem przygodę w ekstraklasie. Później byłem przesunięty na skrzydło, aczkolwiek taka docelowa pozycja, na której najlepiej się czuję, to środek pola. Chcę być w Legii ważną postacią, a kadra to odległy temat. Jak wszystko będzie wyglądało dobrze, to dopiero wtedy może wrócić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Semper Fi - 08.11.2020 / 01:16, *.play-internet.pl

Lech piekny mecz...
Legia z Warta tez...
Zobaczymy, bedzie jazda...

odpowiedz
Władeczek - 07.11.2020 / 01:25, *.vectranet.pl

Ja maciorke faken otworze i bede ogladał zwycięstwo naszej Legii nad zdechłym łachem.

odpowiedz
bronek49 - 06.11.2020 / 19:08, *.chello.pl

wy wszystko o wszystich wiecie a w czasie meczu wychodzi ze nic nie wiecie

odpowiedz
zp - 06.11.2020 / 20:43, *.chello.pl

@bronek49: bronek nie męcz już buły, czy poza narzekaniem pod każdym artykułem coś jeszcze potrafisz ?

odpowiedz
Sss - 07.11.2020 / 00:19, *.chello.pl

@bronek49: Zgadzam sie z tym co piszesz.

odpowiedz
jarekk - 06.11.2020 / 14:35, *.metrointernet.pl

Z zazdrsci tak sie nadymaja bo lech cos pokazal a ci nic. Niech udowodnia cos na boisku. Nie jestem zwolennikiem lecha ale taka jest prawda.

odpowiedz
K(L)akier - 06.11.2020 / 15:50, *.inetia.pl

@jarekk: zgadzam się

odpowiedz
Radek - 06.11.2020 / 17:21, *.centertel.pl

@jarekk: Tak masz rację pokazali jak przez ostatnie 5 lat uszczęśliwiac swoich kibiców i wznosić puchary. U nich jest feta nawet jak 2 miejsce zajmą czasem w lidze. To że awansowali po dłuższej przerwie niż my do grupy europejskich pucharów czyni ich lepszymi ogółem? Serio... co to wogole za porównanie...

odpowiedz
jarekk - 07.11.2020 / 06:02, *.metrointernet.pl

@Radek : Nie pisze o tym co bylo tylko o tym co jest teraz. Gdybym chcial pisac o tym co bylo to bym zaczal od finalu w Czestochowie.

odpowiedz
jarekk - 07.11.2020 / 15:02, *.tpnet.pl

@ja: A ja rozbite szklo i krew na schodach na stadion. I obronionego karnego . Po tym karnym lech zwatpil i zaczeli wychodzic.

odpowiedz
MK - 06.11.2020 / 13:19, *.187.2

Kulwa czytam i przecieram oczy. Chyba naprawdę niektórym brakuje wyjścia z domu...

odpowiedz
L - 06.11.2020 / 13:11, *.tpnet.pl

Spodziewam się naszej wygranej nie ze względu na dobrą grę Legii tylko ze względu na zmęczenie Lecha który wczorajsze zwycięstwo sobie wybiegał.

odpowiedz
wawa 12 - 06.11.2020 / 11:39, *.chello.pl

A co dla was ma znaczenie? w grze w Pilke Nozna na boisku? pytanko?

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2020 / 11:41, *.centertel.pl

@wawa 12: wódka, seks ...impreza juz rozkreca sie...kto nie lubi seksu wódki ten poczuje nudyyy skutkiiii

odpowiedz
Ja1916 - 06.11.2020 / 15:38, *.vectranet.pl

@wawa 12: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

odpowiedz
oLaf - 06.11.2020 / 19:26, *.vectranet.pl

@wawa 12: wygrywanie! (to dla mnie ma znaczenie, a dla naszych grajków: kasa, misiu, kasa..)

odpowiedz