Jakub Karolak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Jakuba Karolaka

źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki - Wiadomość archiwalna

W meczu z Treflem Sopot kontuzji doznał Jakub Karolak. Kapitan stołecznej drużyny w wygranym przez Legię spotkaniu znalazł się w wyjściowej piątce, ale zdołał spędzić na parkiecie tylko niespełna dziesięć minut. Uskarżając się na ból nie wystąpił w drugiej połowie spotkania. Szczegółowe badania przeprowadzone dzień po starciu z sopocianami wykazały, że legionista ma uszkodzone więzadło w stawie skokowym. Kontuzja ta wyklucza grę naszego kapitana w najbliższych czterech-pięciu tygodniach.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.