fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Mamy najbardziej doświadczoną drużynę

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Drugi przegrany w końcówce set, czwarty wygrany w końcówce - taka jest siatkówka. Daliśmy się rozhulać drużynie MOS-u w tych dwóch partiach, a to młody i waleczny zespół. My jednak jesteśmy w naszej grupie najbardziej doświadczoną drużyną, bo kilku zawodników grało nawet w Plus Lidze, ok. 10 grało w pierwszych ligach i to zaprocentowało w tym meczu. Celujemy w pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, a później - jak cała sytuacja w naszym kraju pozwoli - chcemy walczyć o turniej półfinałowy i finałowy - powiedział Mariusz Godlewski, były kapitan drużyny.

- Chciałem się lekko odciąć od organizacyjnych spraw jakie na głowie ma kapitan, więc powiedziałem trenerowi, że jak mnie wybierze to ok, ale chciałbym odsunąć się na bok. Nie walczyłem w tym sezonie o opaskę. Rok temu Arek Żakieta był drugim kapitanem, więc teraz ją przejął, bo ma do tego predyspozycje - wyjaśnił Godlewski.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.