fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Lech

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań przeprowadzą stacja TVP 1 oraz Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (105)

+dodaj komentarz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:28, *.plus.pl

Mistrzem Polski jest ukochana ma, mistrzem Polski jest LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:14, *.plus.pl

Jedyna miłość to Legia, ja kocham Ja...... LEGIA!!!!!!!!!

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:05, *.plus.pl

lech zdechł Kolejorz!!!!!! Mistrz Mistrz Legia Mistrz!!!!!!

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:01, *.plus.pl

Mistrz Mistrz Legia Mistrz

odpowiedz
Arecki - 08.11.2020 / 16:57, *.com.pl

Brawo młody, a miny poznaniaków bezcenne....

odpowiedz
Książę Nocy - 08.11.2020 / 16:54, *.inetia.pl

Hahah ale jaja.

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 16:53, *.chello.pl

W sumie zdobyliśmy wszystkie bramki,więc zwycięstwo zasłużone.

odpowiedz
Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc - 08.11.2020 / 16:47, *.vectranet.pl

Droga redakcjo czy można się dowiedzieć ile tygodniówki dostają nędza Lewczuk Boruc Martens gvila Valencia bo to co wyprawiają na boisku to jest jawne w ch...a granie przecież to jest niemożliwe ze za te pieniądze nie można ściągnąć kogoś z charakterem i z chęciami do gry ??? I przede wszystkim kogoś w wieku do 26 roku

odpowiedz
Xxc - 08.11.2020 / 17:33, *.vectranet.pl

@Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc : po pierwsze sami ze soba kontraktów nie podpisywali. Ktos im zaproponowal jakies pieniadze. Zresztą boruc dzisiaj zapracowal na swoja pensję. Po drugie co ty tak komus w kieszen zagladasz. Z twoich nie płacą...

odpowiedz
Pusia - 08.11.2020 / 16:43, *.vectranet.pl

Lopes to następny frajer do odstawki na zawsze

odpowiedz
małopo(L)ska - 08.11.2020 / 16:54, *.plus.pl

@Pusia: potwierdz to teraz

odpowiedz
Pusia - 08.11.2020 / 17:11, *.vectranet.pl

@małopo(L)ska: Cofam słowa, i przepraszam, do odstawki nie, ale musi jeszcze więcej pracować, bramka to dużo! Gratuluję!

odpowiedz
ja - 08.11.2020 / 16:41, *.netcity.pl

ta drużyna to porażka !
boki obrony tykajace bomby!
środek obrony plus gk emeryci
skrzydła tragedia
środek pola jest ok z lukim
napastników brak. pekhart jedzie na farcie on jest fatalny

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 16:40, *.chello.pl

Napadzior za 150 tyśięcy,to co się dziwić.

odpowiedz
Xxc - 08.11.2020 / 17:39, *.vectranet.pl

@wtf: salah byl swego czasu do wziecia za 100 tys... nie o cene chodzi a o umiejętności... na szczęście nasz wirtuoz zrehabilitowal sie w ostatniej sekundzie meczu

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 17:49, *.chello.pl

@Xxc: Każdy był na początku wart grosze,lecz my nie mówimy tu o dzieciaku a o 29 latku,dlatego jego cena nie jest przypadkowa.

odpowiedz
ja - 08.11.2020 / 16:30, *.netcity.pl

nigdy więcej valencii w Legii! wystawianie go to sabotaż !

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 16:30, *.chello.pl

Skibicki ma identyczne wejście jak Rosołek,oby dalej nie szedł jego drogą.

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2020 / 16:28, *.play-internet.pl

Brawo Skibicki. Nie rosołek się uczy pajac....

odpowiedz
word!up - 08.11.2020 / 16:28, *.net.pl

Tak się strzela będąc w polu karnym. Bez przyjęcia i debilnych kółek. Brawo młody.

odpowiedz
Rosolek - 08.11.2020 / 16:19, *.play-internet.pl

Rosołek z kur wielu ????????????

odpowiedz
Pusia - 08.11.2020 / 16:19, *.vectranet.pl

Rosołek już się zakisił, wypad gamoniu do rezerw

odpowiedz
Książę Nocy - 08.11.2020 / 16:19, *.inetia.pl

Banda amatorów.... W żadnym innym kraju chyba nie ma tak ch*jowego mistrza.

odpowiedz
ROSOMAK - 08.11.2020 / 17:27, *.chello.pl

@Książę Nocy: Skąd jesteś.......... bo nie z Warszawy tu Tylko LEGIA się LICZY SŁOIKU

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2020 / 16:17, *.centertel.pl

Hej gamon won, tra la la la, hej gamon won tra la la la...

odpowiedz
Śmiech na sali - 08.11.2020 / 16:15, *.vectranet.pl

Takiego szrotu to nawet Czeczesow nie udźwignie.Wyprać te koszulki i zacząć od 6 ligi jak Wieczysta.Jak patrzę na Lewczuka Mladenovicia, Boruca, Jędrzejczyka, Kapustę,Valencję, Rosoła,Gvilę,Wszołka,Lopeza, Michniewicza to mi się rzygać chce ble.ble.Mioduski jesteś największym fachowcem w całej Ekstraklasie.

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 16:20, *.chello.pl

@Śmiech na sali: Ale architekt tej kadry paralityków ma bezpieczną posadkę,Pudel jest bardzo zadowolony z Kucharskiego.

odpowiedz
Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc - 08.11.2020 / 16:21, *.vectranet.pl

@Śmiech na sali: tak to jest jak się bierze piłkarzy którzy wyżej jak nasza Legia nie wyskoczą oni wiedzą że nic nie potrafią zarząd im płaci patrzcie na transfery smoki wszystkie wypaliły a kosztowały mniej niż nam się wydaje ...bramkarz im wypalił prawy obrońca wypalił napastnik wciąga nosem nasza 9 nasz zarząd kompletnie nie zna się na piłce nożnej

odpowiedz
Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc - 08.11.2020 / 16:23, *.vectranet.pl

@Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc : miałem na myśli transfery amiki

odpowiedz
Brat szwagra - 08.11.2020 / 16:13, *.97.182

A taki wysoki kurs była na wygrana Legii.

odpowiedz
Piłkasz - 08.11.2020 / 16:05, *.amazonaws.com

Tu nie ma co grać, tu trzeba dzwonić!

odpowiedz
Fortuna - 08.11.2020 / 16:10, *.chello.pl

@Piłkasz: Do kogo?

odpowiedz
Piłkasz - 08.11.2020 / 16:12, *.net.au

@Fortuna: Czesiek 711 już wie do kogo.

odpowiedz
KibicCWKSMokotow - 08.11.2020 / 16:14, *.206.148

@Piłkasz: Alez lech dzis pieknie gra! Brawo Lech.

odpowiedz
ROSOMAK - 08.11.2020 / 18:02, *.chello.pl

@KibicCWKSMokotow: Śmieszny jesteś Lechito

odpowiedz
Mr. T - 08.11.2020 / 16:04, *.chello.pl

Wzmocnienia Legii daja wynik... Juranovic juz strzela...

odpowiedz
Heniek - 08.11.2020 / 16:03, *.150.22

Czy dla zarządu Legia to coś więcej niż zakład pracy? Wątpię.

odpowiedz
KibicCWKS - 08.11.2020 / 16:02, *.206.148

Brawo Legia. za walkę. Bravo Valencia. Ale kocura sciagneli! Brawo Lech! Do boju Lokomotywa! Do boju trener Michniewicz! CWKS Legia 100% Ursynów. Cala Legia zawsze razem.

odpowiedz
Rykki - 08.11.2020 / 16:02, *.play-internet.pl

Odrodzą się po przerwie... Rosołek dobry ..na niedzielny obiad ,Gwilia konol czerwony jakby połknął gila , Walencia miesza ale się ośmiesza , Juranowić się napinał i bramkarza pokonał choć akurat nie ta strona a reszta mimo chęci widać że się strasznie męczy , zaraz druga połowa Nasi będą dominować ,!!!!

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 16:02, *.chello.pl

Taki qurwa prezent, no kiedy jak nie w takim meczu. Brawo Legia. Jak tak dalej pójdzie to strach myśleć co będzie w kolejnych. Pudel rządzi,strateg jego mać.

odpowiedz
Heniek - 08.11.2020 / 16:01, *.kpn.net

Wstyd. Tu nie ma kto grać. Dzięki Mioduszewski. A teraz spakuje się i spie...

odpowiedz
Darek - 08.11.2020 / 15:58, *.t-ipconnect.de

26 minuta Boruc wykopuje na 35 metr prosto pod nogi przeciwnika.Który to już raz popelnia ten sam błąd?
Jedrzejczyk przy golu ograny jak dziecko.
Juranović strzela nie atakowany do swojej bramki.
Gwilia ma dwie dobre sytuacje.Raz z 10 metrów nie atakowany przez nikogo podaje po ziemi do bramkarza amiki.
Drugi raz na 16 metrze nie atakowany przez nikogo nie trafia nawet w bramkę.
46 minuta Valencja traci piłkę goni piłkarza amiki przez jakieś 10 metrów i nagle odpuszcza.Zatrzymuje się i nie biegnie dalej bo mu się nie chcę.Przecież takie zachowanie to kryminał i za takie coś powinien wylecieć ze składu.

odpowiedz
Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc - 08.11.2020 / 16:06, *.vectranet.pl

@Darek : bo to drogi kolego jest granie pod zakład bukmacherski

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:57, *.chello.pl

Bedziem mieli pozamiatane, obym się mylił.

odpowiedz
MAKEN - 08.11.2020 / 15:57, *.151.165

Pominę fakt, że przegrywamy do przerwy po samobóju, ale na to jak Legia nie wykorzystuje sytuacji i jak gra nie daję się patrzeć. Nic nie jest lepiej od czasów Vuko. Brak zaangażowania, jakaś chora taktyka. Jedynie Martins próbuje gra, ale to zbyt mało. :(

odpowiedz
LkibicL - 08.11.2020 / 16:02, *.chello.pl

@MAKEN : Gramy bez napastnika. Rosołek to jeszcze nie napastnik na taki mecz.

odpowiedz
Elquatro - 08.11.2020 / 15:57, *.chello.pl

Broziu wróć

odpowiedz
pawel - 08.11.2020 / 15:57, *.mm.pl

A Nasi młodzi to niech dziekują niebiosom ze mają taką promocję przez Legię. Ja sie pytam z czym taki Rosołek do ludzi? Bo młody zdolny. Zawszexbedzie takie tłumaczenie. Młodzi zdolni to w jego wieku grają w lidzecmistrzów a tu na siłę klub próbuje zrobić z wychowanka gwiazdę nie patrząc na to że on nie za bardzo potrafi grać w piłke.

odpowiedz
Meter - 08.11.2020 / 15:55, *.t-mobile.pl

Jak nie puści Luqiego za Gwilie to znaczy że Czesiu nie widzi...Pier...nac ich dziś można spokojnie..

odpowiedz
Felek - 08.11.2020 / 15:53, *.vectranet.pl

Rosołek to chcociaż dotknął piłkę? Gwilia i Valencia wszystko psują. Dno. Mam nadzieję, że wejdzie Luquinas i rozrusza troche towarzystwo.

odpowiedz
koczi - 08.11.2020 / 15:53, *.cyfrowypolsat.pl

Gvilia z takimi strzałami to powinien w B Klasie grać, Valencia strzały anemiczne i do tego w obronie odpuszcza, Rosołek nie potrafi piłki przyjąc, zresztą jak połowa druzyny wiec z taką grą to bardzo cięzko wygrac mecz. Niestety będzie porażka.

odpowiedz
antek - 08.11.2020 / 15:56, *.centertel.pl

@koczi: będzie bo Luqinias nie wiadomo jak gra a reszta ławki też na h................................

odpowiedz
lob - 08.11.2020 / 15:52, *.chello.pl

Ten łysy Gargamel nawet w bramę od rugby by nie trafił. Co on jeszcze u nas robi ???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.11.2020 / 15:51, *.chello.pl

Co robią w Ekstraklasie (nie w Legii i nie na boisku), tacy ludzie jak Valencia czy Gwilia!!!??? Rosołek, niestety, to poziom rezerw. Ten mecz to koszmarny folder g.....ej ligi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.11.2020 / 15:51, *.centertel.pl

Lech ma zespol, co ma Legia? Dno dna...Na kazdym szczeblu...Od Gamonia do partaczy na boisku. Rosolek chodzi, Lysy gra w inna gre, Valencie ogrywaja wszyscy, biegac mu sie nie chce, artysta walnal swojaka, reszta po co jest na boisku? Tego nie wie nikt...

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2020 / 15:49, *.play-internet.pl

Na uj ten Rosołek. Żenujący pajac.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2020 / 15:47, *.mm.pl

Nie ma co gadać, Lech kontroluje ten mecz. Przypomina mi to nieco ostatni mecz w Poznaniu, kiedy to my mieliśmy mecz pod kontrolą po kuriozalnej bramce. Grając w ten sposób punktów dziś nie zdobędziemy.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:47, *.chello.pl

Czytałem gdzieś że, lach nie wygrał u Nas od 4 lat, teraz ma okazję a bo to pierwsi którzy łamali statystki?? Każdy kto do Nas przyjeżdża, robi z nami co chce. Mioduski qrwa, biznesmen a w mediach po Lesnym jedzie.

odpowiedz
Zielu - 08.11.2020 / 15:46, *.centertel.pl

Co Rosołek robi w Legii??????

odpowiedz
Pijane dzieci we mgle - 08.11.2020 / 15:45, *.plus.pl

Sic!

odpowiedz
Ewelina - 08.11.2020 / 15:45, *.play-internet.pl

Jak dla mnie Amica Wronki nic nie gra. Niestety mamy Juranovicia który pomógł rywalom.

odpowiedz
Książę Nocy - 08.11.2020 / 15:48, *.inetia.pl

@Ewelina: A My coś gramy?

odpowiedz
antek - 08.11.2020 / 15:40, *.centertel.pl

one same sobie strzelać k.................................bedą parlity emeryty
ałach nic nie gra

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:40, *.chello.pl

Ręce opadają, ale....

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2020 / 15:40, *.mm.pl

W pierwszej połowie, Lech jest zdecydowanie groźniejszy. Nie mamy czym straszyć z przodu.

odpowiedz
Yeti - 08.11.2020 / 15:39, *.vectranet.pl

Nie no kooorva ale dziadostwo. Łach nic nie gra i wygrywa. Juranović chyba u buka zagrał, bo ten gol to jekieś kuriozum.

odpowiedz
Xov - 08.11.2020 / 15:38, *.mm.pl

Jak przegrają po samobuju to już niech Raków jedzie na mistrza. A tu zaorać i zaczynać od nowa...

odpowiedz
żal patrzeć - 08.11.2020 / 15:38, *.chello.pl

Może ktoś ściągnąć Gville i Juranovicia? Przecież to sabotaż...

odpowiedz
manufaktura - 08.11.2020 / 15:37, *.vectranet.pl

Ale żeby ten lech coś grał k........... Dużo gorzej wyglądają niż LE

odpowiedz
antek - 08.11.2020 / 15:37, *.centertel.pl

Dobra tak jak pisałem Gargamel się ni nadaje nawet do rezerw

odpowiedz
Korda - 08.11.2020 / 15:36, *.orange.pl

To jest najgorsza drużyna w ostatnich latach. Zespół jest tylko z nazwy. Jedynie indywidualności. Jedynie co kto gra to Wszołek. Reszta padło na miarę Wieczystej. Niech więcej sprowadzają tego szrotu zza granicy co po pół roku nie gra albo i dłużej. Zespół który chce grać w europejskich pucharach sprowadza bramkarza który ma 40lat. Legia jest zasyfiona od samej góry czyli zarządu. Loczek i Ci jego doradcy niech się spakują i wyjadą bo będzie jeszcze gorzej a więc 1 liga

odpowiedz
ras4 - 08.11.2020 / 15:35, *.vectranet.pl

bravo Jędza ... następny gol na twoim koncie
K....a w tym wieku, ze iść na raz
pajacowanie bez granic

odpowiedz
Pjoter - 08.11.2020 / 15:35, *.amazonaws.com

Ten samobój to jakieś kuriozum...

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2020 / 15:34, *.centertel.pl

A do tych co ujadają na gwilie no to za trenera Vukovicia gruzin wygrał klasyfikacje kanadyjska był istotna postacia druzyny. Za trenera michnieeicza gruzin bedzie mial 0 goli i 0 asyst wspomnicie moje slowa. Zreszta praaie kazdy pillarz bedzie mial 0 goli i 0 asyst. Pozdro mioduski i michniewicz i boniek

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.11.2020 / 15:59, *.chello.pl

@grzesiek: jak ci się tak Gwilia podoba, to wydaj córkę za niego. Ale od Legii powinien trzymać się z daleka.

odpowiedz
Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc - 08.11.2020 / 15:34, *.vectranet.pl

Przecież ten samobój to ewidentne granie pod zakład bukmacherski przecież to jest Korwa jawny skandal

odpowiedz
Won - 08.11.2020 / 15:37, *.virginm.net

@Po co nam tacy emeryci w gruzynie jak nędza Lewczuk Boruc : Też odnioslem takie wrażenie

odpowiedz
pawel - 08.11.2020 / 15:33, *.mm.pl

A co pan czarny valencja zrobił przed bramką? Zobaczcie początek akcji. Leniwy murzyn zero reakcji po stracie. Bramka moim zdaniem na konto Boruca. To on jest od udzielania informacji a Juranowic owszem błąd ale Boruc spóźniony przy całej akcji. Gwila wypier pozorancie razem z murzynem

odpowiedz
Mr. - 08.11.2020 / 15:35, *.virginm.net

@pawel: A Jedza przy bramkiwej akcji zrobiony zostal jak trampkarz.

odpowiedz
pawel - 08.11.2020 / 15:38, *.mm.pl

@Mr.:
Też. Kabaret

odpowiedz
zgred - 08.11.2020 / 15:33, *.vectranet.pl

Takie słabego lecha w Warszawie dawno nie widziałem.Ledwo biegają,a my i tak przegrywamy.Totalna załamka

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2020 / 15:33, *.centertel.pl

I juz brameczka. Pozdro prezesie. Najwieksza kompromitacje przed nami.

odpowiedz
żal patrzeć - 08.11.2020 / 15:32, *.chello.pl

Ja się pytam co ta piz*a robi w Legi?! Ten zawodnik to tragedia to samo było w LE. Wy... go!

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:32, *.chello.pl

W jednym meczu, piękna bramka, a tu, taka kicha.

odpowiedz
Korda - 08.11.2020 / 15:31, *.orange.pl

Ja pier.... Brak totalnie słów. Takich obrońców więcej nam trzeba. Zamiast wywalić piłkę za boisko to debil nie wiadomo co chciał zrobić.

odpowiedz
Mioduski pajacu - 08.11.2020 / 15:31, *.plus.pl

Pajac kudłaty

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:30, *.chello.pl

Zajebiscie, qrwa mać.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 15:28, *.chello.pl

Gvilia, co on wyprawia?

odpowiedz
Korda - 08.11.2020 / 15:28, *.orange.pl

No ca za łysy dzban. Takiego drewna to już dawno nie widziałem

odpowiedz
Korda - 08.11.2020 / 15:24, *.orange.pl

Co Gvilia wyprawia w tym meczu. Gość się na rezerwy nie nadaje.

odpowiedz
czizys - 08.11.2020 / 15:23, *.virginm.net

Nasz kochany gvilia... Buahahahaha xD

odpowiedz
Kub - 08.11.2020 / 15:22, *.vodafone.it

Gdzie można zobaczyć w internecie?

odpowiedz
Raf - 08.11.2020 / 15:36, *.vectranet.pl

@Kub: na tvp1 jest

odpowiedz
Kub - 08.11.2020 / 15:38, *.vodafone.it

@Raf: potrzebny stream za granicą

odpowiedz
Yeti - 08.11.2020 / 14:50, *.vectranet.pl

Ugotujemy pyry już w pierwszej połowie.

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 14:42, *.chello.pl

Podziwiam Wasz optymizm, ale patrząc realnie na grę obydwu zespołów to..... . Oby nie było pogromu. Aczkolkwiek wiara w sercu była, jest i będzie.

odpowiedz
Krzyś Kolumb - 08.11.2020 / 14:03, *.progresnet.pl

Legia Lech 4:3

odpowiedz
Tak będzie - 08.11.2020 / 13:38, *.mm.pl

Legia vs Lech 1:4

odpowiedz
ok - 08.11.2020 / 13:49, *.icpnet.pl

@Tak będzie : Tak będzie

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 08.11.2020 / 13:51, *.centertel.pl

@Tak będzie : won na ziemniaczaną stronę.

odpowiedz
OBOP - 08.11.2020 / 13:51, *.t-mobile.pl

@Tak będzie : z c.ujem na łby się pozamieniales.

odpowiedz
Legiaaa - 08.11.2020 / 14:25, *.net.pl

@Tak będzie : Wygramy to panowie, wiara sukces determinacja!!! Tylko Legia, czas obrać pyry, zbliża się pora obiadowa.

odpowiedz
KibicL - 08.11.2020 / 14:53, *.net.pl

Czas na wygraną i pokazanie amice gdzie jej miejsce. Swoją drogą lepiej było by zagrać przeciwko lechowi ale wygrana nad amicą w formie też nieźle smakuje. Legia Mistrz. Jesteśmy najlepsi. Zawsze. Pozdro dla fanow Legii z całego świata.

odpowiedz