Dariusz Żuraw - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Żuraw: Zachowaliśmy się frajersko

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dariusz Żuraw (trener Lecha): Nie powiem chyba nic mądrego w momencie, kiedy przegraliśmy mecz w 92. minucie, w ostatniej akcji. Spotkanie było wyrównane, raz przeważała Legia, raz my. Kolejny raz w meczu ligowym zachowaliśmy się przy straconych bramkach naiwnie, a można nawet powiedzieć, że frajersko w tej ostatniej sytuacji. Dużo pracy przed nami.

Komentarze (31)

Mojo jojo - 10.11.2020 / 05:15, *.t-mobile.pl

tak jak na frajerów przystało :D

kaktus - 09.11.2020 / 14:51, *.tpnet.pl

Nigdy nie będziecie Legią :):):)

hhhhhhhhg - 10.11.2020 / 17:35, *.224.184

@kaktus: Może to nawet dobrze. Przynajmniej lech nie przegra z Omonią i Karabachem którzy teraz słabo sobie radzą

SEBO(L) - 09.11.2020 / 10:46, *.centertel.pl

I żadnych pretensji do Marciniaka, że uznał gola w 92:01 minucie meczu,aż sekundę po doliczonym czasie ?! ;)

[L] - 10.11.2020 / 04:31, *.elartnet.pl

@SEBO(L): Marciniaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!! Coooo?

(L)opez pl - 08.11.2020 / 21:43, *.mm.pl

Bo jesteście frajerami z Amici

Łuki - 08.11.2020 / 21:10, *.tpnet.pl

Frajerzy tak mają

Fan.Grotyńskiego - 08.11.2020 / 20:14, *.chello.pl

Każdy ma swojego Dariusza.Chociaż akademie macie znowu mistrza nie wygracie.

praga pLn - 08.11.2020 / 19:54, *.orange.pl

zawszsze iwszędzie kks frajerem będzie

(L)egia - 08.11.2020 / 19:40, *.virginm.net

Panie Żurawiu, nie zachowaliście się frajersko. Legia po prostu lubi pokonywać Lecha w ostatnich sekundach meczu. Pozdrawiam

Autor - 08.11.2020 / 19:26, *.virginm.net

standard dla lecha!

Pablo33 - 08.11.2020 / 19:25, *.ziggo.nl

Fajny gość, bez przekąsów, mówi szczerze.

Miodek won - 08.11.2020 / 18:39, *.47.62

Czy zarząd Amiki zakupił już na AliExpress zapas maści na ból doopy dla całej pyrlandii

(L)egia - 08.11.2020 / 19:44, *.virginm.net

@Miodek won: zakupił, i nie tylko zarząd, ale też kibice Lecha. W Alixpress na pewno się cieszą, bo nadgodzinki będą i troszkę kasy wpadnie.

zaba285 - 08.11.2020 / 18:20, *.116.118

płaczący Puchacz podczas wywiadu - bezcenne :)

Hiszpan - 08.11.2020 / 18:17, *.play-internet.pl

Żurawie odlatują jesienią....

hahahehe - 09.11.2020 / 06:47, *.centertel.pl

@Hiszpan:

Matigol - 08.11.2020 / 18:10, *.orange.pl

Trenerze Żuraw - zgadza się, byliście, jesteście i zawsze będziecie frajerami. Z waszym lekarzem na czele - o czym dyskretnie ale w punkt wspomniał Lewczuk w pomeczowym wywiadzie . I właśnie niebiesko-białemu doktorkowi dedykujemy bramkę strzeloną w 92 minucie :) A poza tym w końcu wypowiedz pyry bez zwalania winy na kiepsko nadmuchaną piłkę, nierówną murawę czy sędziego biegającego w koszulce Legii. Powodzenia w LE a w ekstraklasie - szorowaniem dupą o dno tabeli.

Pusia - 08.11.2020 / 17:46, *.vectranet.pl

Tak to jest z frajerami, znaczy ze słowikami...

(L)eming - 08.11.2020 / 17:46, *.jmdi.pl

W punkt. I tak ma być.

wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 08.11.2020 / 17:44, *.plus.pl

Walił wam w końcówkach ex Lechita Patalainen, a teraz ładuje Lopes. Tournee po klapsach od zgodowych klubów trwa :) Niedługo przyjdzie do nas ktoś z Arki

M-Ochota - 08.11.2020 / 17:43, *.chello.pl

Czyli standardowo Panie Żuraw :) co akurat nas nie martwi :)

Yeti - 08.11.2020 / 17:42, *.vectranet.pl

Jaki klub takie zachowanie. Brawo Legia!

Frajersko - 08.11.2020 / 17:40, *.chello.pl

Jak zawsze panie trenerze :)

Wolfik - 08.11.2020 / 17:35, *.mm.pl

No i szacunek za tą wypowiedź. Krótko i treściwie. Nie było lamentu i narzekania na "obcych" jak to mają w zwyczaju niektórzy.

Gizi - 08.11.2020 / 17:32, *.play-internet.pl

Panie Żuraw frajer to ty jestes.3 gosci patrzy sie jak Lopez strzela z 5metrów

(Levinho) onet. pl - 08.11.2020 / 17:31, *.tpnet.pl

Troszkę lodu na te rozpalone wasze glowki...

L - 08.11.2020 / 17:24, *.tpnet.pl

Szacun dla niego że potrafi takie coś powiedzieć w wywiadzie. Ilu było takich co płakali po meczu że karny, sędzia albo pogoda nie taka.

© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.