fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań

Końcówka dla Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po ciekawym spotkaniu pokonała na własnym stadionie Lecha Poznań. Bramki dla "Wojskowych" padły w drugiej połowie - najpierw do siatki trafił debiutujący Kacper Skibicki, a potem Rafael Lopes.

Od początku meczu Legia starała się długo utrzymywać przy piłce. Kilka minut po przerwie gospodarze oddali pierwszy celny strzał na bramkę strzeżoną przez Filipa Bednarka. Po podaniu z prawej strony główkował Walerian Gwilia i bramkarz gości nie miał problemów ze skuteczną interwencją. Potem dwukrotnie zagrozili lechici. Najpierw z dystansu wprost w Artura Boruca strzelił Dani Ramirez, a niebawem w jeszcze lepszej pozycji znalazł się Mikael Ishak. Szwed wbiegł w szesnastkę przeciwnika, ale czekał zbyt długo z podjęciem decyzji i ostatecznie posłał piłkę obok celu. W 24. minucie świetna szansa dla Legii. Piłkę przed polem karnym dostał Gwilia, który zdecydowanie chybił. Gruzin jeszcze chwilę wcześniej również znalazł się w dobrej pozycji, ale wówczas niemal podał piłkę do dobrze ustawionego Bednarka.

W 29. minucie na prowadzenie wyszli niestety piłkarze z Poznania. Co najgorsze uczynili to za sprawą Josipa Juranovicia, który skierował piłkę do własnej siatki. Chorwat niefortunnie interweniował po podaniu ze skrzydła i chcąc odegrać do Boruca, ku swojemu zaskoczeniu zdobył gola dla Lecha. Po stracie gola gra Legii kompletnie siadła. Do końca pierwszej połowy nie potrafiła ona stworzyć zagrożenia pod bramką lechitów. Brakowało lidera, który pociągnąłby grę co w konsekwencji spowodowało, że Lech spokojnie utrzymał prowadzenie do przerwy.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron kolejna szansa dla przyjezdnych. Wprowadzony w trakcie pierwszej połowy Michał Skóraś przejął piłkę źle zagraną przez Juranovicia, ale jego płaskie uderzenie przeleciało obok słupka. W 51. minucie ładna kontra prawą stronę, gdzie znalazł się Alan Czerwiński. Prawy defensor na wysokości pola karnego podał do Ramireza, a z jego strzałem pewnie poradził sobie Artur Boruc. Po godzinie gry wreszcie przebudzili się podopieczni Czesława Michniewicza. Świetnie na skrzydle Tymoteusza Puchacza zwiódł Paweł Wszołek i mając przed sobą już tylko Bednarka, posłał piłkę ponad poprzeczką...

Po godzinie gry mogło być 2-0 dla Lecha. Z piłką środkiem pola pobiegł Pedro Tiba, który będąc przed bramką oddał mocne uderzenie i na raty interweniował Boruc. Pomimo tego, że poznaniacy zdobyli coraz większą przewagę, to niespodziewanie legioniści doprowadzili do remisu. Autorem swojego premierowego trafienia był debiutujący w pierwszej drużynie Kacper Skibicki. Młody pomocnik huknął z półwoleja po podaniu od Wszołka, pokonując bezradnego bramkarza Lecha. W 78. minucie odgryzł się Lech. Z rzutu wolnego piłkę kopnął Jakub Moder, a po odbiciu się od pleców Wszołka omal nie wpadła ona za kołnierz Borucowi.

W 81. minucie bliski szczęścia był Rafael Lopes, który nieznacznie niecelnie główkował po dośrodkowaniu z głębi pola. Za moment odgryźli się piłkarze Lecha. Skóraś chciał zaskoczyć Boruca strzałem zza pola karnego, lecz świetną obroną popisał się bramkarz Legii. Wkrótce doświadczony golkiper ponownie uratował swój zespół przed utratą gola. Ty razem instynktownie odbił główkę Ishaka z zaledwie kilku metrów. W ostatniej akcji spotkania trzy punkty Legii zapewnił Rafael Lopes! Napastnik głową wykończył dośrodkowanie z lewej strony i pokonał Bednarka.

Ekstraklasa
9. kolejka
#LEGPO
bez udziału publiczności
Warszawa
8.11.2020
15:00
Legia Warszawa
Lech Poznań
Legia Warszawa
2-1
Lech Poznań
67' Skibicki
90+3' Rafael Lopes
(0-1)
Juranović (s) 29'
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
22 Paweł Wszołek
24 Andre Martins
67 Bartosz Kapustka
8 Walerian Gwilia 63'
11 Joel Valencia 46'
39 Maciej Rosołek 59'
35 Cezary Miszta
41 Paweł Stolarski
16 Luis Rocha
4 Mateusz Wieteska
17 Mateusz Cholewiak
82 Luquinhas 63'
71 Kacper Skibicki 59'
21 Rafael Lopes 46'
28 Szymon Włodarczyk
Filip Bednarek 35
Alan Czerwiński 44
Lubomir Satka 37
Thomas Rogne 4
Tymoteusz Puchacz 27
Jan Sykora 8
Pedro Tiba 25
Jakub Moder 15
83' Dani Ramirez 10
33' Jakub Kamiński 38
86' Mikael Ishak 9
Marko Malenica 33
Karlo Muhar 6
83' Filip Marchwiński 36
Tomasz Dejewski 13
86' Nika Kaczarawa 14
33' Michał Skóraś 21
Mohammad Awwad 29
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Dariusz Żuraw
Asystent trenera: Janusz Góra
Kierownik drużyny: Mariusz Skrzypczak
Lekarz: Krzysztof Pawlaczyk
Masażyści: Maciej Łopatka, Marcin Lis
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Marcin Boniek
Techniczny: Tomasz Marciniak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (171)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 09.11.2020 / 20:28, *.centertel.pl

Ďo bata.powinienes .książki pisać. Twój cyrk twoja małpa. .A te termometry niech sobie w D...wsadza Only (L)

odpowiedz
BB z pozdrowieniami dla "Deynowcy" !!! - 09.11.2020 / 19:23, *.play-internet.pl

I znowu tylko L strzelała gole (hehehe).....

odpowiedz
BB z pozdrowieniami dla "Deynowcy" !!! - 09.11.2020 / 19:23, *.play-internet.pl

I znowu tylko L strzelała gole (hehehe).....

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2020 / 16:08, *.centertel.pl

Koniec pazdziernika poczatek listopada jest to optimum formy pilkarzy. Fizycznie wygladali dobrze no ale tylko fizycznie.
Zero zgrania, nowi pillarze nie potrafia sie zgrac ze starymi. To zwyciestwo to mega fart....

odpowiedz
bat - 09.11.2020 / 15:50, *.orange.pl

Test mecz wykazał kto w epidemii rośnie, a kto dalej choruje.
Nadal brak napastnika, który umiałby strzelać! Duża kompromitacja, dla różnych byłych i obecnych reprezentantów: Wszołek, Kapustka, gra lepsza ale strzały fatalne, nawet bez Fatalczyka. Podobno Gwilia, Kante (ozdrowieniec?), Juranowicz, to kadrowicze w swoich krajach. Tylko współczuć. Młody Skibicki wchodzi i wali na bramkę, umie się ustawić do strzału, nie kombinuje, ma start do piłki, niestety Rosół skwaśniał, za wcześnie zarobiony. Oby to nie była tylko mała skibka, tylko mały zabójca , o twarzy dziecka jak Solskjaer. Walczyć trenować, Legia musi królować!
Od dziś strzelać wam nakazano! wstąpiłem na działo, armatą zagrzmiało.

odpowiedz
ja - 09.11.2020 / 13:26, *.netcity.pl

NIE dla Valencii w Legii!! gość co dotknie piłkę to strata
Gvilia po treningach trenować strzały codzinnie!
Mlade i Jura codzienie psycholog! dwie tykające bomby
Wszołek to ma jakąś wadę postawy?? tez psycholog by sie przydał bo masa złych decyzji. Rosołek za wysokie progi, nie ten poziom

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.11.2020 / 13:40, *.co.uk

@ja: jak patrze na to co wyrabia Valencia to wiem czemu nie mial szans na gre w Brentford.. Mladenovic i Juranovic, zgadzam siez ocena. Ciekawe czy tego drugiego ktos wogole raczyl obserwowac przed transferem czy go kupili dlatego ze gral w Hajduku i liczyli ze tan sie nie mogli mylic skoro go wystawiali..? Gargamel Gvilia wypad jak najszybciej! Moze chlopak ma serce do gry i chce walczyc ale uniejetnosci to on nie ma zadnych! Co on wogole robi w Legii? Nawet biega jak pokraka! Wszolek przy opisanych powyzej to wirtuoz, mimo ze ma swoje minusy.. ale jakby tamci podciagneli do jego poziomu (bez fajerwerkow ale na Legie w tej chwili wystarcza) to by nie bylo tragedii.. ogolnie nie wiem jak dysponujac takim 'materialem' ogralismy komplejsiorza nad ktorym ostatnio wszedzie same ochy i achy.. no ale niech oni sie tym martwia, bo zmiany tego trendu nie bedzie.. musza przywyknac ze Legia ich zawsze jedzie :o)))

odpowiedz
grzesiek - 09.11.2020 / 16:19, *.centertel.pl

@Kajtus Czarodziej: rok temu o tej porze chwalilismy wszystkich pillarzy nawet gwilie . Mlodego karbownika. A twraz nikogo nie chwalimy. Jedynie skibickiemu nalezalaby sie pochwala jak juz komukolwiek...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.11.2020 / 19:09, *.co.uk

@grzesiek: zweryfikowala nas europa, bolesnie jak za kazdym razem ostatnio.. dlatego nie ma sensu klepac sie po plecach tylko bez litosci wywalic wszystkich ktorzy nie spelniaja pokladanych w nich nadzieji. Jesli tego sie nie zrobi za rok bedzie powtorka z rozrywki.. Jesli na krajowym podworku nasi pilkarze nie beda blyszczec i deklasowac swoich przeciwnikow to nie mamy czego szukac za granica. I ja tylko przez ten pryzmat patrze. Moze Gwilia to fajny gosc, mega symatyczny.. jako do czlowieka moge nic do niego nie miec ale jako pilkarz, nie powinno go u nas byc. Do czasu kiedy takie rzeczy nie beda oczywiste, nie ruszymy sie z miejsca..

odpowiedz
grzesiek - 10.11.2020 / 08:20, *.centertel.pl

@Kajtus Czarodziej: moim zdaniem problem lezy duzo glebiej niz wywalenie wszystkich pilkarzy. Piszesz o deklasowaniu ryeali w lidze. W tamtym sezonie ogrywalismy chociazby gornik 5:1 czy jagirllonie 4:0 nie wsppminajac o wisle 7:0. Deklasacje sie zdarzaly. A mimo to w europejskich pucharach piach. Nie mamy najgorszych pilkarzy. Problemem jest brak formy w sieepniu i we wrzesniu. Esa 37 chyba tez ssie do tego przycxynila...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 10.11.2020 / 20:45, *.co.uk

@grzesiek: pogromy byly ale w odleglej przeszlosci, jeszcze przed pandemia.. po wznowieniu rozgrywek bylismy jacy bylismy. Przypomne tylko ze styl w jakim odpadlismy z Pucharu i zwyciestwo w lidze (nikt nie byl pewien czy zdobedziemy punkt w ostatnich o ile sie nie myle 4 meczach) pozostawialy bardzo wiele do zyczenia! Zgodze sie ze problem lezy glebiej niz tylko w wywaleniu zbednych pilkarzy.. nalezaloby zatrudnic trenera i prezesa znajacych sie na pilce.. Miodek miota sie od sciany do sciany.. przedluza kontrakt z Vuko po czym zostawia go na stolku po tym jak nie zdobywa Mistrzostwa. Daje mu odpasc w pucharach z rangersami i jest OK. Rok pozniej jest Mistrzostwo, w stylu marnym ale jest, dokupuje mu sie w wiekszosci pilkarzy niezdolnych do gry po czy przed decydujacymi meczami o wejscie do LE wywala sie go.. to neszcze moge zrozumiec bo Vuko wedlug mnie wogole nie powinien byl byc pierwszym trenerem Legii ale zeby navjego miejsce sciagac splamionego korupcja Czesia to jest dno! Jak ktos liczyl ze przejdziemy z nim Karabach to musial byc miodkiem.. Innych zwolnien i zatrudnien trenerow nie ma co nawet rozstrzasac.. bo to dluga rozmowa ;o)

odpowiedz
hahahahah - 09.11.2020 / 10:58, *.mm.pl

I z czego tu się cieszyć? To Lech gra w pucharach

odpowiedz
Bródno - 09.11.2020 / 11:12, *.chello.pl

@hahahahah: 3 mecze i po pucharach

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.11.2020 / 12:17, *.chello.pl

@hahahahah: gra, to mocno powiedziane. Dwa razy w dziób, raz na wozie, z drużyną rozłożoną przez covid, która na dodatek nie mogła grać technicznie, bo boisko okazało się pastwiskiem. Skąpstwo pyr jest przysłowiowe, ale jakoś trzeba ich zmusić o zadbanie o murawę.

odpowiedz
antek - 09.11.2020 / 14:59, *.play-internet.pl

@hahahahah: w przyszłym sezonie 13 miejsce

odpowiedz
Ja - 09.11.2020 / 19:25, *.21.17

@Bródno : może i po pucharach, ale ile € zarobili na eliminacjach, na awansie do grupy i ostatnim zwycięstwie

odpowiedz
Czarny76 - 09.11.2020 / 10:25, *.amazonaws.com

Od jakiegos czasu utwierdzam się w przekonaniu ze patrząc na grę Gwili mam objawy koronawirusa.Podwyzszona temperatura kłopoty z oddychaniem i nawet ulubione piwo nie smakuje....Dobrze ze sa teraz dwa tygodnie kwarantanny.

odpowiedz
RobL - 09.11.2020 / 10:11, *.centertel.pl

Jednak małe pocieszenie że w tych ciężkich czasach to jednak pyry mają termometry w dupach!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.11.2020 / 09:43, *.co.uk

Wlasnie sie obudzilem.. pierwsza rzecza o jakiej pomyslalem bylo wczorajsze upokorzenie łacha! :o))) Mam niesamowita satysfakcje z tego ze cala ta patologia z posrania bedzie miala zrabany tydzien i ze budza sie skacowani i sie jak zwykle wstydza! ..lumpeksiorz zostal pojechany, jak zwykle.. i jak zwykle musza leciec do apteki kupic masc zeby usmierzyc ból dupy!!!!!

odpowiedz
Lukas - 09.11.2020 / 09:17, *.chello.pl

Nie ma to jak opier... dobrą pyre na niedzielny obiadek :)

odpowiedz
Pawełek - 09.11.2020 / 09:08, *.netfala.pl

Proktolodzy mają pełne ręce roboty w Poznaniu hehe :-)

odpowiedz
Jimmy L - 09.11.2020 / 07:54, *.d1-online.com

Wszystko ok ale dlatego dopiero teraz a nie miesiąc wcześniej, z taką grą mogliśmy powalczyć o LE

odpowiedz
Goclaw - 09.11.2020 / 06:17, *.centertel.pl

A mowilem swojej kobiecie-jemy frytki do oporu :D

odpowiedz
Afro - 09.11.2020 / 06:15, *.chello.pl

W końcu trener się pokapował, że Valencia i Gwilia nic nie dają drużynie. Brak formy i umiejętności a może zżera ich trema? Z tyłu bez Ślisza i Antoli też jest pewniej.

odpowiedz
ja - 09.11.2020 / 13:32, *.netcity.pl

@Afro: Slisz/Karbownik i Martins. Luqi przed nimi. Na skrzydło juz lepiej Roche niz marnowac Luqiego. Nie daj boże valencii wiecej oglądac

odpowiedz
ole - 09.11.2020 / 04:36, *.chello.pl

I po raz kolejny wygrana z Amicolechem 2:1. Który to już raz pod rząd u siebie? :)

odpowiedz
Eri - 09.11.2020 / 08:39, *.t-mobile.pl

@ole: 7 jesli chodzi o lige ;)

odpowiedz
Arek - 09.11.2020 / 00:36, *.tpnet.pl

Wychodzi na to, że nie ma jak tłuczone kartofle:)

odpowiedz
Marcin - 08.11.2020 / 22:50, *.vectranet.pl

Gra do poprawy ( szczególnie tempo akcji i wykończenie). Wynik fajny.

odpowiedz
Krzysztof - 08.11.2020 / 21:50, *.centertel.pl

Kocham Cię Legio Warszawa !

odpowiedz
maf20 - 08.11.2020 / 21:40, *.orange.pl

Dzisiaj mecz Wszołka. Reprezentacyjna forma!

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2020 / 21:28, *.telnaptelecom.pl

Euforia euforią ale co tu robią: Gwilia,Valencia , Lopes i Rosołek????

odpowiedz
Okęciak - 08.11.2020 / 21:07, *.play-internet.pl

Brawo Legia! Ból dvpy napinaczy z Poznania bezcenny!!!

odpowiedz
JACUNHO - 08.11.2020 / 21:06, *.kampinostelco.pl

UBITE PYRY SMAKUJĄ ZNAKOMICIE

Fuks nie fuks, liczy się wygrana w najważniejszym meczu
Wychodzi na to że to oni mieli farta poprzez błąd Jury, ale to się może każdemu zdarzyć.

Co do Kacpra, to dajcie dzieciakowi spokój. Owszem dawać mu jak i innym młodym więcej okazji na odgrywanie,ale to jeszcze nie jest czas aby go na 100% eksploatować, bo nie jest jeszcze na to gotowy

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2020 / 20:56, *.centertel.pl

Ujowa gra, ujowe zwyciestwo

odpowiedz
Oe - 09.11.2020 / 12:48, *.vectranet.pl

@grzesiek: ujowy grzesiek :)

odpowiedz
M-Ochota - 08.11.2020 / 20:26, *.chello.pl

Był Kasper teraz jest Kacper :) tylko Legia!!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 08.11.2020 / 20:09, *.chello.pl

Wyrwane zwycięstwo smakuje wspaniale.Legia walcząca do końca!

odpowiedz
PAB(L) O - 08.11.2020 / 20:08, *.mm.pl

Mam nadzieję, że Andre, który do tej pory był trzecim wyborem po Vako i Antoli przeskoczy ich w hierarchi, ehh Maciek Rosołek słabiutko. Dla tych co psioczą na pesel stoperów niech popatrzą poza jednym wielbłądem Jędzy jak grają, ile pojedynków wygrywają, ile mają przechwytów. Przy powrocie Tomasa, Karbo, Luqiego na 100 % powinno być dobrze, jeszcze Veso do tego (L)

odpowiedz
czizys - 09.11.2020 / 05:22, *.virginm.net

@PAB(L) O: zgadzam się co do Martinsa ale Nadi stoperzy to masakra... Zauważyłeś że jeden błąd a reszta meczu dobrze ... Ale oni wypaczają wyniki meczów zbyt często.... Niestety się skończyli już i czas na nowych wyjadaczy na te pozycje yo! :)

odpowiedz
Farme(L) - 08.11.2020 / 20:00, *.virginm.net

Legia grająca!!! Legia grająca do końca!!!
Mecz dupy nie urwał, ale każda wygrana ze słowikami cieszy... Drugie miejsce w lidze cieszy...
Najbardziej jednak cieszy, że po raz kolejny młody chłopak pokazuje, że warto stawiać na młodych chłopaków a nie sprowadzać lenia, który po 10m odpuszcza bieg w obronie... jak większość z Was uważam, że zarówno Gargamel jak i gwiazdor na lewej nie powinni obecnie grać w Legii...
Qure kolejorza wrzuciliśmy do morza....

odpowiedz
Książę Nocy - 08.11.2020 / 19:36, *.inetia.pl

Najlepsza rozrywka po wygranych z Lechem xD

https://kkslech.com/2020/11/08/na-zywo-legia-lech-13/#comments

odpowiedz
Felek - 08.11.2020 / 19:29, *.vectranet.pl

Valencia i Gwilia powinni zostać na dłużej odsunięci od zespołu. Niech przemyślą czy chcą zostać w Legii, bo to co dzisiaj pokazali nie kwalifikuje się do żadnej oceny. To było dno.

odpowiedz
Wilanow - 08.11.2020 / 18:57, *.tpnet.pl

Wygraliśmy i to wszystko w temacie!!! Kocham Cię Legio!!!

odpowiedz
Trampek - 08.11.2020 / 18:47, *.125.111

Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca jak mówi przysłowie - liczą się fakty. A fakty są takie,że dziś - zdziesiątkowana z różnych powodów LEGIA - aktualnie jest druga w tabeli e-klapy z takim samym bilansem punktowych na chwilę obecną - co prowadzący w tabeli Raków. W dodatku ta sama "zdziesiątkowana " LEGIA - ograła będącego "na fali " występującego praktycznie w najsilniejszym składzie Lecha. Faktem jest to,że dziś pomimo "zdziesiątkowania" - niedającego możliwości wystąpienia w najsilniejszym składzie - LEGIA gra dziś inaczej , przede wszystkim skuteczniej / miejsce w tabeli o tym świadczy/ jak również bardziej kombinacyjnie / a nie dzida i do przodu/. Za wcześnie jest aby oceniać efekty pracy obecnego trenera LEGII - Czesława Michniewicza . Ale uważam,że jeżeli nie stanie się KATAKLIZM - niewiadomego rodzaju - to uważam ,że LEGIA jest faworytem do zdobycia po raz kolejny tytułu MP w obecnym sezonie rozgrywek.

odpowiedz
atmosferic - 08.11.2020 / 19:27, *.orange.pl

@Trampek: zdech pozen to jest chyba na fali po splukaniu w klozecie. Bo jakos nie widze efektow tego bycia "na fali" - same porazki i remisy i wygrana z slabym zdziesiatkowanym Standardem i w pucharze polski ledwo z jakimis ogorami z pruszkowa. Ledwo 3-2 wyciagneli. Gdzie jest to ich bycie "na fali"?

odpowiedz
zduneq - 08.11.2020 / 19:37, *.play-internet.pl

@Trampek:
A może czas już odpalić nażarte koty i podziekować Gvili który od dawna jest pod kreską, Antoliciowi (którego uważam za jednego z najlepszych w tej lidze) który i tak już odchodzi za kilka tygodni,Martins to nie ten rozmiar kapelusza, Stolarski to nawet nie jest zmiennik tylko zmiennik masażysty.Dopuscić świeżej krwi, uwolnić głód gry,pazerność na tytuły, na wygrywanie, ogrywać młodzież.

odpowiedz
Trampek - 08.11.2020 / 19:47, *.125.111

@atmosferic: Ze zmiennym szczęściem, ale jednak grają w LE , my na razie o tych występach możemy pomarzyć - przynajmniej do zakończenia rozgrywek e-klapy.

odpowiedz
Trampek - 08.11.2020 / 20:01, *.125.111

@zduneq:Nie ulega wątpliwości ,że zawodników nadających się do gry - w szachy np.Gwilia /z uwagi na refleks / czy nie rokujących nadziei z różnych przyczyn na dalszy rozwój należy się pozbyć. Dopływ "świeżej " krwi jest wskazany - bo inaczej następuje zastój a nie rozwój. Ale o tym powinni wiedzieć zarządzający LEGIĄ .

odpowiedz
grzesiek - 08.11.2020 / 21:09, *.centertel.pl

@Trampek: Liczą się fakty powiadasz. Legia zakończy sezon na 2 miejsce max będzie kompromitacja- to co prezes lubi najbardziej.

odpowiedz
curragh - 08.11.2020 / 21:23, *.centertel.pl

@grzesiek: kraczesz jak jakaś wronka. nic ci nie pasuje. przenieś sie do posrania. tam ci będzie cudownie

odpowiedz
Trampek - 08.11.2020 / 23:42, *.125.111

@grzesiek: Nie możesz zostać prezesem i odnosić .... sukcesy ?

odpowiedz
Wiaderny - 08.11.2020 / 18:41, *.mm.pl

Dalej podniecające sie tym całym gownem

odpowiedz
KroL - 08.11.2020 / 19:03, *.orange.pl

@Wiaderny: Wiaderny już mam cię dość:)))

odpowiedz
ROSOMAK - 08.11.2020 / 20:18, *.chello.pl

@KroL: DOBRE KOLEGO

odpowiedz
Ja - 08.11.2020 / 21:39, *.as9105.com

@ROSOMAK : ????

odpowiedz
ROSOMAK - 09.11.2020 / 14:59, *.t-mobile.pl

@Ja:Tak znowu Ty !!!!

odpowiedz
Mariol - 08.11.2020 / 18:39, *.wanadoo.fr

Super,ci młodzi maja szczęście do strzelania goli Lechowi.

odpowiedz
atmosferic - 08.11.2020 / 18:34, *.orange.pl

To tylko maly zakompleksiony kuchenkorz - kazdy go pokona. Nie ma czym sie podniecac.

odpowiedz
(L)eo - 08.11.2020 / 18:30, *.t-mobile.pl

Przestańcie chwalić Słubickiego bo się zaraz stanie gwiazda jak Rosołek i tak samo skończy.. wielką gwiazda Fify 20. Gwilia to niech wy*****la na Kaukaz,tam gdzie jego miejsce. Valencia? Ten kto odpowiada za jego wypożyczenie to powinien płacić jego pensje z własnej kieszeni,to może się nauczy by w przyszłości nie sprowadzać takiego szrotu,któremu się nawet biegać nie chce.

odpowiedz
jim - 08.11.2020 / 18:29, *.tpnet.pl

Mecz wyrównany ale na słabym poziomie, dobrych sytuacji do zdobycia gola mieliśmy zaskakująco dużo i gdyby zamiast Gvili był ktoś kto umie strzelać mecz mógłby się skończyć dużo wcześniej bo Lech też był dzisiaj bardzo przeciętny

odpowiedz
Onon - 08.11.2020 / 18:24, *.telekom.at

Polecam "relację live" z forum kartofli. Pięknie się czyta ból dupy tych frajerów

https://kkslech.com/2020/11/08/na-zywo-legia-lech-13/comment-page-1/#comments

odpowiedz
griff - 08.11.2020 / 20:40, *.chello.pl

@Onon: - fakt. Jakbym się ich nie brzydził to bym łachów słownie może i pocieszył bo ich rozpacz mnie trochę wzruszyła ;-)

odpowiedz
Zawieja - 08.11.2020 / 18:20, *.t-mobile.pl

Od rana wszyscy że łach wygra wszędzie nawet tu ( co trzeba być za kibicem Legii żeby pisać że jego drużyna przegra ) i co i g...o znawcy piłki i zakładów bukmacherskich :)

odpowiedz
1965 - 08.11.2020 / 19:12, *.tpnet.pl

@Zawieja : a ja postawiłem dzisiaj pierwszy raz w życiu ,czułem źe Legia wygra .Dlatego juz 47 lat żyję z nią na dobre i złe

odpowiedz
Zawieja - 08.11.2020 / 20:02, *.t-mobile.pl

@1965: brawo Ty

odpowiedz
Kings⚽️Legii - 08.11.2020 / 22:40, *.amazonaws.com

@1965: Brawo!

odpowiedz
JaroL - 08.11.2020 / 18:14, *.play-internet.pl

Jak patrzę na grę Gvili to mnie krew zalewa . Ten gość jest poprostu za słaby na Legię.

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.11.2020 / 18:11, *.chello.pl

Smakują zawsze te zwycięstwa nad słowikami!!!
Brawo młody Kacper, brawo Artur Boruc.
Wszyscy do treningów. Fajerwerków nie było

odpowiedz
WarszawskaOchota - 08.11.2020 / 18:11, *.orange.pl

Brawo za walkę do końca i zdobycie 3 pkt !
Gol Skibickiego bardzo ładny !

odpowiedz
Michał - 08.11.2020 / 18:03, *.plus.pl

Fuks i tyle w temacie.Nasze gwiazdy i ich parodia piłki nożnej żenada.Najważniejsze jednak pokonac Lecha i zgarnąć 3 punkty.A jeszcze w takich okolicznościach to prawie zawał murowany.Pozdrawiam wszystkich LEGIONISTÓW

odpowiedz
Stanisław_PaLuch - 08.11.2020 / 20:48, *.chello.pl

@Michał: Ale... że o co ci chodzi? Bo nie kumam czy jest ci przykro z powodu, że wygraliśmy czy się cieszysz? I co z tymi okolicznościami? Jaki fuks? Fuksa to zaliczył Łach dzięki samobójowi. I tyle w temacie.

odpowiedz
Książę Nocy - 08.11.2020 / 18:02, *.inetia.pl

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ekipa Marka Papszuna jest liderem, skoro mamy tyle samo punktów i wygraną z nimi?

odpowiedz
A - 08.11.2020 / 18:05, *.centertel.pl

@Książę Nocy: Lepszy bilans bramkowy mają

odpowiedz
OSA(L) - 08.11.2020 / 18:02, *.15.207

ciekawość mnie zżera:
- czy na Aliexpress wielbiciele Amiki mają zniżkę na MAŚĆ NA BÓL Du&Y ?
Ktoś coś wie? ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.11.2020 / 18:05, *.orange.pl

@OSA(L):

Podobno nie mają, ale wpadło im fchui kasy za Standard, więc cena nie gra roli.

odpowiedz
M-Ochota - 08.11.2020 / 18:30, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
dobre, uśmiałem się :))

odpowiedz
K - 09.11.2020 / 07:31, *.t-mobile.pl

@OSA(L): Mają! Całe 4$ zniżki. Ale najpierw muszą oddać zamówione termometry!

odpowiedz
filand - 08.11.2020 / 17:56, *.t-mobile.pl

Brawo Legia. Dziękuję Skibicki i Lopes ⚽️⚽️

odpowiedz
lang - 08.11.2020 / 17:56, *.virginm.net

Najlepszy był Valencja..szczegolnie po stracie piłki..biegł i w pewnym momencie się zatrzymał..aż było słychać w tv jak Michiewicz krzyknął w jego kierunku-KUR...A MAĆ..ciekawe czy też tak powoli biega do bankomatu..to jest idealny przykład jak nietrafione są zakupy Legii i przepłacanie pseudogwiazdek..mam nadzieje ze wiosną już go nie zobaczę...p.s...zwyciestwo nad Lechem cieszy podwójnie..

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.11.2020 / 17:59, *.orange.pl

@lang:

Legii chyba płacą za to, że on gra, a kto wie, czy Legia nie musiałaby robić przelewów w drugą stronę, gdyby nie grał.

odpowiedz
Sws - 08.11.2020 / 18:25, *.swisscom.ch

@lang: kojarzysz w ktorej minucie to było? Az odtworzę mecz raz jeszcze i poszukam sobie. Pozd

odpowiedz
Janek - 08.11.2020 / 19:51, *.125.75

@lang: a widziałeś Męskiego jak biega? Valencia upodabnia się do niego????

odpowiedz
JACUNHO - 08.11.2020 / 20:08, *.kampinostelco.pl

@Sws:
45 + 1 min. Mam nadzieję że to była jego ostatnia minuta w Legii

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.11.2020 / 17:54, *.orange.pl

Boruc 5
Juranović 4
Lewczuk 4
Jędrzejczyk 4
Mladenović 5
Wszołek 4
Andre Martins 3
Kapustka 3
Gwilia 3
Valencia 2
Rosołek 2
Rafael Lopes 4
Skibicki 5
Luquinhas 3

odpowiedz
Żmija - 08.11.2020 / 18:15, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: Juranovič, Mladenovič, Gwilia, Lopes za dużo. Lewczuk i Kapustka za mało. Reszta ok :)

odpowiedz
Gość - 08.11.2020 / 18:22, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Mateusz Ogór,poziom gwilii

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.11.2020 / 18:26, *.orange.pl

@Gość :

To wciąż kilka pięter wyżej niż Ty.

odpowiedz
bep - 09.11.2020 / 08:06, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Włodar za wysoko :)

odpowiedz
Tom - 08.11.2020 / 17:49, *.t-mobile.pl

Gratuluję z Poznania zwycięstwa Lech chciał trybem Eco przejść ten mecz.

odpowiedz
Rafaello - 08.11.2020 / 17:59, *.t-mobile.pl

@Tom: Gratulacje za LE. Ktoś nas dobrze reprezentuje przynajmniej.

odpowiedz
Sig - 08.11.2020 / 18:03, *.chello.pl

@Rafaello: mega wzruszenie. Mnie nikt nie reprezentuje w LE. Tylko Legia.

odpowiedz
Praga Północ - 08.11.2020 / 18:43, *.amazonaws.com

@Rafaello: No to jajca juz sobie pięknie polizaliscie JPRD

odpowiedz
dino - 08.11.2020 / 19:02, *.vtelecom.pl

@Tom:
Dzięki

odpowiedz
Rafaello - 08.11.2020 / 19:09, *.t-mobile.pl

@Praga Północ : dla mnie Lech Poznań na krajowym to rywal. Na zewnątrz to Polacy, swoi. Już pomijam ze dobrze się oglądało ich mecz ostatnio.
Poza tym zbierają nam wszystkim punkty. Może dzięki temu przestaniemy odpadac w fazach super przedwstepnych z rozgrywek europejskich. Z Mioduskim u sterów powinniśmy trzymać kciuki za inne polskie drużyny na europejskim boisku.

odpowiedz
Int - 08.11.2020 / 20:17, *.com.pl

@Rafaello: Lech brawo za LE. Dzis dali ciała, aż miło. Tak jak napisał któryś z normalniejszych kibiców : w Europie będę kibicował każdemu polskiemu klubowi. Legii, co oczywiste, ale też Wiśle,Lechowi,Piastowi. Marzy mi się, żeby mieć takie dwie drużyny w LM i z jedną w EL. No nie byłoby fajnie? Ale wracając do rzeczywistości. Lech ma krótką ławeczkę i chyba zaczyna się gwiazdorzenie. My zaczeliśmy układać sobie powoli grę taktycznie i mimo licznych osłabień - 3pkt. To cieszy najbardziej. No i oczywiście świeża krew. BRAWO!

odpowiedz
Trec - 09.11.2020 / 16:31, *.chello.pl

@Rafaello: spotkajcie się pod tęczową flagą..tfu...

odpowiedz
bronek49 - 08.11.2020 / 17:48, *.chello.pl

brawo Legia muszę się przyznac ze byłem pesymistą ,najgorsi zawodnicy to Gwilla i Walencja ,pozytyw to młody Skibicki to przykład że trzeba częściej korzystać z młodych bo się zmarnuja albo uciekną z Legii

odpowiedz
ROB - 08.11.2020 / 17:45, *.orange.pl

Skibicki bramka jak Kazik Deyna z Italią w 1974 !!!

odpowiedz
powiś(L)e - 08.11.2020 / 19:16, *.chello.pl

@ROB:
Dokładnie tak .W ogóle taki chichot historii dzisiaj bo druga bramka i akcja trochę podobne do bramki z Poznania w wykonaniu Hlouska i Hämäläinena.

odpowiedz
Odp - 08.11.2020 / 22:41, *.domynet.pl

@powiś(L)e: obaj macie wyobraźnię, ja żadnego podobieństwa nie widzę, a na marginesie - bramka Deyny to arcydzieło piłkarskie,

odpowiedz
lubelak - 08.11.2020 / 17:38, *.nette.pl

Ten mecz pokazał że w Legii potrzebna jest młoda krew. Młodzi polacy są zaangażowani i głodni sukcesów. Nawet jeżeli jeszcze nieznacznie ustępują umiejętnościami starym przepłaconym zagranicznym grajcarom to nadrabiają te braki zaangażowaniem. Nie traktują Legii tylko jako dojnej krowy na emeryture tylko jak matkę która dużo im daje i której trzeba sie za to odwdzięczyć. Patrząc obiektywnie to Lech pokazał, że warto stawiać na młodych polskich piłkarzy bo to przyszlość. Cieszy liczba młodych polaków w takim meczu bo to tylko dobrze dla naszej reprezentacji na przyszłe lata.

odpowiedz
WIDZ - 08.11.2020 / 17:43, *.chello.pl

@lubelak: Szczególnie Rosołek... Drewniak!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 08.11.2020 / 17:33, *.chello.pl

Ktos powie fart. Niech mu tam. Ja wiem jedno. Oslabiona Legia pojechala faworyzowanego Lecha. Dziekuje Czesiowi. Chlopaki zagraly z werwa i madrze. A Skibnicki jak Rosolek rok temu. Brawo chlopaku!

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2020 / 17:31, *.mm.pl

Lech poległ kondycyjnie. Chwała naszym, że potrafili i chcieli to wykorzystać. Bohaterami Boruc, Wszołek i młody Skibicki, którego zapewne byśmy nie oglądali w ogóle gdyby nie przepis o młodzieżowcu. Oby się tylko nie "podgrzał". Warto ich wprowadzać do zespołu, powtarzam to ciągle.

Są tez niestety minusy. Na Valencję nie ma co liczyć. Jesień stracona, wiosną już będzie myślał o powrocie do Anglii. Szkoda blokować miejsca w zespole. Co innego Bartek Kapustka. Pomału, pomału coś zaczyna grać (dziś najwięcej przebiegniętych km). Oby tak dalej.

odpowiedz
singspiel - 08.11.2020 / 17:41, *.centertel.pl

@Wolfik: pierwsza drużyna, która przebiegła mniej km niż Legia

odpowiedz
Arek - 09.11.2020 / 00:49, *.tpnet.pl

@Wolfik: sam nie mogę się nadziwić co do Kapustki. Ja w ogóle nie byłem fanem tego transferu.

odpowiedz
robiL - 08.11.2020 / 17:29, *.plus.pl

KRÓL ARTUR!!
I gdzie są psy, które szczekały, że Arczi jest za stary albo przyszedł na emeryturę?

odpowiedz
Obcy - 08.11.2020 / 18:46, *.t-mobile.pl

@robiL: Właśnie gdzie!?

odpowiedz
Ff - 08.11.2020 / 17:22, *.tmodns.net

Wieli lech znowu zdech.

odpowiedz
Darek - 08.11.2020 / 17:20, *.t-ipconnect.de

Jeden Skibicki lepiej zagrał lepiej niż Kapustka,Valencja i Lopes razem wzięci.Lopes gol w ostatniej akcji meczu co nie zmienia że zagraĺ słabo i zmarnował kontrę dwóch na jednego.Jak by nie trafił z 5 metrów bez krycia to już by było przegięcie.
Patrząc na młodych widać zaangazowanie i to że im się chce.Nie spaceruje po boisku i nie odpuszcza przeciwnika jak pseudo gwiazda Valencja.

odpowiedz
Kris - 08.11.2020 / 17:19, *.vectranet.pl

No i gitara! Boruc pokazał klasę,super debiut Skibickiego no i Wszołek powalczył ładnie

odpowiedz
kap - 08.11.2020 / 17:17, *.chello.pl

:)

odpowiedz
antek - 08.11.2020 / 17:17, *.centertel.pl

Mamy napastnika Kante na sprzedarz

odpowiedz
wtf - 08.11.2020 / 17:16, *.chello.pl

Tylko żeby z tej radości Czesiu nie pierdyknął na konfie ,że 7 grało z covidem,bo może być 0:3:)

odpowiedz
Marian - 08.11.2020 / 17:16, *.play-internet.pl

Pierwszy mecz w historii przy Ł3 bez bluzgów dla Marciniaka

odpowiedz
Kruk - 08.11.2020 / 17:16, *.play-internet.pl

Odstawić od składu przepłacanych skórokopów typu czarny i łysy gruzin, dać szanse młodym Polakom i od razu lepiej będzie się to oglądać!

odpowiedz
L - 08.11.2020 / 17:20, *.tpnet.pl

@Kruk: Przecież łysy gruzin rok temu był jednym z najlepszych w drużynie. To że ma słabszą formę nie oznacza że od razu trzeba go wywalać.

odpowiedz
Opoor - 08.11.2020 / 17:23, *.vectranet.pl

@L: tak znasz się na piłce jak i on był jednym z najlepszych w którymkolwiek czasie

odpowiedz
L - 08.11.2020 / 17:33, *.tpnet.pl

@Opoor: Kolega może nie pamięta więc przypomne ,że Gvillia w tamtym sezonie miał 11 goli i 9 asyst. Skoro nie był jednym z najlepszych to powiedz kto był. Chyba ,że znasz się na piłce tyle co z internetu wyczytałeś...

odpowiedz
bez - 08.11.2020 / 21:27, *.47.76

@L: Nie wypowiadaj się, jak nie masz pojęcia o piłce nożnej. Gvilia jest za słaby na Legię. Za słaby był również w poprzednim sezonie, a to, że wygrał klasyfikację kanadyjską świadczy tylko o tym, że pozostali zawodnicy byli również w ogromnym dołku

odpowiedz
L - 08.11.2020 / 22:49, *.play-internet.pl

@bez ze niby czemu mam się nie wypowiadać? Zabraniasz mi??? Napisałem czemu uważam ze nie jest za słaby.

odpowiedz
KowaL - 08.11.2020 / 17:15, *.vectranet.pl

Płaczący Puchacz przed kamerami, bezcenne :-)

odpowiedz
Maniek - 08.11.2020 / 17:14, *.chello.pl

Doświadczenie plus Polska młodzież i można? Mozma!!!!!!

odpowiedz
KingsLEGIA - 08.11.2020 / 17:13, *.amazonaws.com

A gdzie komentarze tych ,.......!., co kiedy przegrywamy,mamy kiepskie momenty..no gdzie jestescie!?....BRAWO!SKIBICKI!BRAWO!WSZYSCY!

odpowiedz
Rykki - 08.11.2020 / 17:24, *.play-internet.pl

@KingsLEGIA: Jestem to ja jeden z nich ale wiara z mej strony była oczywista ,co nie znaczy że trochę zwycięstwo na farcie...
Rykki - 1 godzinę temu, *.play-internet.pl
Odrodzą się po przerwie... Rosołek dobry ..na niedzielny obiad ,Gwilia konol czerwony jakby połknął gila , Walencia miesza ale się ośmiesza , Juranowić się napinał i bramkarza pokonał choć akurat nie ta strona a reszta mimo chęci widać że się strasznie męczy , zaraz druga połowa Nasi będą dominować ,!!!!

odpowiedz
Kings⚽️LEGIA - 08.11.2020 / 20:17, *.amazonaws.com

@Rykki: Najważniejsze że Legia!grajâca!do!końca!pozdro dla Hama!

odpowiedz
Żmija - 08.11.2020 / 17:12, *.vectranet.pl

W posen przed aptekami ustawiają się kolejki ;)

odpowiedz
MF - 08.11.2020 / 17:12, *.plus.pl

Nareszcie! W końcu zagrali jak Legioniści a nie jak panienki. Brawo! Dokopać Amice Poznań, bezcenne. I niech wszyscy pamiętają, Lecha już dawno nie ma. Jest Amica.

odpowiedz
KLanik - 08.11.2020 / 17:11, *.chello.pl

Nie można grać samymi Polakami? Po co nam jakieś Valencie i inne szroty?

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:11, *.plus.pl

Jeżeli ma ktoś możliwość to proszę podziękować Druzynie za walkę do końca!!!!!!!

odpowiedz
Obcy - 08.11.2020 / 17:10, *.t-mobile.pl

Boruc King i basta!!! Kto ma jakieś wątpliwości?

odpowiedz
paweL - 08.11.2020 / 17:09, *.t-mobile.pl

Osłabiona Legia wygrała zasłużenie z tak świetnym i pompowanym przez media lechem. TYLE W TEMACIE.

odpowiedz
Mar - 08.11.2020 / 17:09, *.centertel.pl

Wielkie brawa dla MŁODEGO . W pojedynkę pociągnął ten niemrawy wóz z węglem. A hamulcowych nie brakowało ( garbaty nochal i ten cały Lopes to pełna dywersja). I jeszcze szok ; Kapustka przebiegł najwięcej ze wszystkich.

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:09, *.plus.pl

Panie Mioduski dziś narodziła się drużyna, wypie...ol prezesie te drewno valencia kapustkę gwilie. Tylko Legia ukochana Legia........ Mistrz Mistrz Legia Mistrz!!!!!!!

odpowiedz
L1916 - 08.11.2020 / 17:20, *.chello.pl

@Lukasz323: co do gwili i valencji to pełna zgoda, szrot i wypad z Legii ale Kapustka zagrał dziś bardzo dobrze. Jak oceniasz to rób to sprawiedliwie i zgodnie z prawdą

odpowiedz
W(L) - 08.11.2020 / 17:43, *.chello.pl

@Lukasz323: z Kapustką to ci coś się poje...ło chyba ????????????

odpowiedz
Bródno - 09.11.2020 / 11:21, *.chello.pl

@Lukasz323: co ty pier...lisz , Kapustka jeden z najlepszych na boisku

odpowiedz
Leman - 08.11.2020 / 17:08, *.tpnet.pl

Brawo Legia bardzo udany debiut Kacpera Skibickego z bramką dobra gra Bartosza kapustki i Artura Boruca ważne 3 punkty w meczu z Lechem Kacper skibicki w pierwszym składzie Legii na mecz z Cracovią do boju Legio marsz zwycięstwo czeka nas pozdrawiam Legionista Leman

odpowiedz
:D - 08.11.2020 / 17:07, *.orange.pl

te całe gwilie wszołki i lopezy zezłomować

odpowiedz
Yeti - 08.11.2020 / 17:07, *.vectranet.pl

Nie spodziewałem się takiego zakończenia po golu samobójczym. Brawo panowie, brawo! Mam nadzieję, że ta wygrana da wam wiatr w żagle podobnie jak to było rok temu po wygranej z łachem. Je.ać amikę!
Lopes odkupił swoje wcześniejsze winy bramką w ostatniej minucie. Super Boruc no i piękny debiut Skibickiego.

odpowiedz
Pusia - 08.11.2020 / 17:04, *.vectranet.pl

Sprawiedliwy wynik to tylko Legii zwycięstwo! A pyrusom wysłać maść!

odpowiedz
(L) - 08.11.2020 / 17:03, *.inetia.pl

Ważne 3 punkty, ale gra nie zachwyca. Brawo Skibicki!!!

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 17:03, *.plus.pl

Tylko Legia ukochana Legia!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Wawa - 08.11.2020 / 17:02, *.124.248

miód na moje
Serce
Burak który ze mna pracuje będzie sraczke
Gliwia Rosołek Valecja masakra
T

odpowiedz
76 - 08.11.2020 / 17:02, *.tpnet.pl

Co w tej druzynie robi kapustka i valencia nie wiem, ich gra to dramat...rosołek dziś słabiutki spoczął na laurach....klasa sama w sobie boruc wszołek mladenowic i oczywiscie skibnicki!!!!!!!skibnicki w nastepnej kolejce w pierwszym składzie.... gratulacje zwyciestwa!!!!!!

odpowiedz
genzo - 08.11.2020 / 17:17, *.play-internet.pl

@76: Kapustka przez 90 minut zrobił więcej niż ty przez całe swoje życie

odpowiedz
Hiszpan junior - 08.11.2020 / 17:18, *.telnaptelecom.pl

@76: kapustka zagrał akurat jeden z lepszych meczów w tym sezonie co pokazują statystyki biegowe

odpowiedz
Ebirah - 08.11.2020 / 17:02, *.orange.pl

Gwilia z Valencia biegają i grają jakby mieli kolbę kukurydzy w dupie . Valencia po stracie piłki zachowuje się jak bezjajeczny amator . Na orlikach nie ma tyle strat jak wymienieni wyżej dwaj hamulcowi . Graty dla Legii Skibicki super debiut

odpowiedz
PEWNIE chodzili razem na kebaby - 08.11.2020 / 17:04, *.amazonaws.com

@Ebirah: hehehehe...

odpowiedz
Lipa - 08.11.2020 / 17:02, *.chello.pl

Legia-AliExpress wronki 2-1

odpowiedz
Lagiaa - 08.11.2020 / 17:02, *.net.pl

Tak jak pisałem przed meczem, wygramy to! Wiara determinacja!! Legia Mistrz. Ziemniaki obrane.

odpowiedz
(L)eming - 08.11.2020 / 17:01, *.jmdi.pl

Brawo panowie! Brawoo!!

odpowiedz
Micha - 08.11.2020 / 17:01, *.14.27

This is Sparta!
Sorki, musiałem ;-)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.11.2020 / 17:01, *.chello.pl

Brawo Kacper Skibicki!!! Znakomity debiut. Wszedł w bardzo trudnym momencie, strzelił piękną bramkę, był aktywny. Gwilii dziękujemy. Valencia niech wraca do klubu. Szkoda mu płacić. Pyry się rozgotowały!

odpowiedz
Hiszpan - 08.11.2020 / 17:00, *.play-internet.pl

Takim składem to mega sukces. Dziś pochwały dla Boruca, Martinsa Kapustki i Skiby. Gwilia, Rosołek i Valencia WON.

odpowiedz
JACUNHO - 08.11.2020 / 17:00, *.kampinostelco.pl

I czemu miało służyć sprowadzenie Valencji który jest w totalnym dole, zamiast ogrywać tych złotych młodzików. Rosołu, Skibicki, Włodarczyk, Mosór czy jeszcze innych

odpowiedz
Zielu - 08.11.2020 / 16:59, *.centertel.pl

Martwi mnie to jak na zblizeniach wyglądał Lewczuk, kamera go pilnowala przez caly mecz. Rozumiem ze brakuje na ŚO ale na Boga to źle moze skonczyc dla zespołu... Brawo Legia

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 16:59, *.plus.pl

A My Lecha Kolejorza............. Nie termometry zamówcie się masc na ból dupy

odpowiedz
Mr T - 08.11.2020 / 16:59, *.mm.pl

Trzy bramki naszych ;) Brawo!

odpowiedz
Kobo(L)t - 08.11.2020 / 16:58, *.centertel.pl

Mimo popisow naszych graczy to jednak made my day hehe ;) co oni tam w Poznaniu wczoraj o termometrach mlaskali ? Ale do apteki w wwa moga sobie zajechać haha

odpowiedz
Szczota - 08.11.2020 / 16:57, *.play-internet.pl

Najbardziej cieszy to, że Lech nie strzelił nam gola.

odpowiedz
Lukasz323 - 08.11.2020 / 16:57, *.plus.pl

Zamawiać na aliexpress masc na ból dupy dla tych frajerow

odpowiedz
Kings LEGIA - 08.11.2020 / 16:56, *.amazonaws.com

BRAWO!A GWILA NIECH PAKOWAC SIE ZACZNIE

odpowiedz
Kaktus - 08.11.2020 / 16:56, *.tpnet.pl

Amika to ma pecha do Legii... Za każdym razem strzela w końcówce spotkania ktoś z ławki (Hama, Lopez), albo strzela debiutant, o którym nikt wcześniej nie słyszał (Skibicki, Rosołek)
Ale muszą mieć ból dupy ;)

odpowiedz
Koks - 08.11.2020 / 16:56, *.chello.pl

Kufa ale fart.
Uffff

odpowiedz
tomiacab - 08.11.2020 / 16:56, *.virginm.net

jak ten lech pięknie przegrywa

odpowiedz
PFCL - 08.11.2020 / 16:55, *.inetia.pl

Stara kurka do zjadania łach z poznania

odpowiedz
Wirus - 08.11.2020 / 16:55, *.play-internet.pl

Wynik lepszy niż gra, wazne zwycięstwo. Brawo, że zdołali się podnieść i wygrać rzutem na taśmę. Skibicki moim zdaniem najlepszy na boisku w dniu dzisiejszym.

odpowiedz
Szczota - 08.11.2020 / 17:01, *.play-internet.pl

@Wirus : Na jakiej on grał pozycji?

odpowiedz
rob bandit - 08.11.2020 / 16:54, *.com.pl

No i baja... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz