Artur Boruc - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Lechem Poznań otrzymał Artur Boruc. Występ bramkarza Legii oceniliście na 4,9 w skali 1-6. Minimalnie niższą notę uzyskał Kacper Skibicki - 4,8. Najniższa ocena trafiła do Joela Valencii - 2,1.

W sumie oceniało 1679 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,7.

Boruc 4,9
Skibicki 4,8
Wszołek 4,5
Mladenović 4,3
Kapustka 4,2
Lewczuk 4,1
Andre Martins 3,9
Jędrzejczyk 3,7
Rafael Lopes 3,7
Luquinhas 3,5
Juranović 3,1
Gwilia 2,6
Rosołek 2,6
Valencia 2,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Majkelo - 12.11.2020 / 22:13, *.mgk.pl

Co tak wysoko valencia?

odpowiedz
zaczynamy losowanie - 12.11.2020 / 00:02, *.plus.pl

Komora losująca jest pusta, następuje zwolnienie blokady

odpowiedz
Matt - 11.11.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

Artur na tym zdjęciu wygląda jakby bronił barw Reprezentacji Artystów Polskich.

odpowiedz
Jarosław - 11.11.2020 / 21:43, *.grefnet.pl

Za tą pseudo obronę samobója Boruc najlepszym zawodnikiem...?więcej nie oceniam bo chyba reszta meczu nie ogląda

odpowiedz
Szpaner - 11.11.2020 / 19:26, *.tpnet.pl

Valencia to po tym meczu powinien się spakować i wrócić stamtąd skąd przybył

odpowiedz
koczi - 11.11.2020 / 18:21, *.cyfrowypolsat.pl

Jak moza bylo dac wiecej niz 1 Valencii, Rosołkowi i 2 Gvilii? Albo ja inny mecz ogladałem albo tacy znawcy futbolu oceniają tu.

odpowiedz
bronek49 - 11.11.2020 / 17:29, *.chello.pl

Gwilla i Vlencja za wysoko

odpowiedz
Sly - 11.11.2020 / 14:07, *.vectranet.pl

Boruc klasa sama w sobie,ch.j że po każdej interwencji jest już spocony i zasapany(papieroski wychodzą i lekka nadwaga) ale fachu bramkarskiego nie zapomniał

odpowiedz
MARKUS - 11.11.2020 / 11:00, *.t-mobile.pl

wzmocnienie w letnim okienku to ARTUR i MLADENOWICZ

odpowiedz
Dociekliwy - 11.11.2020 / 11:05, *.chello.pl

@MARKUS : przepraszam Maciek a po ile tapety z metra ?

odpowiedz
Arti14 - 11.11.2020 / 16:02, *.vectranet.pl

@MARKUS : Prawdopodobnie jeszcze Kapustka, bo idzie w dobrym kierunku i tak samo Juranović mimo że w tym meczu zagrał dosyć słabo

odpowiedz
grzesiek - 11.11.2020 / 20:26, *.centertel.pl

@MARKUS : zgadza sie. Szkoda ze posada trenera znacznie oslabiona...

odpowiedz
1909 - 11.11.2020 / 10:54, *.media.pl

Borowa wybronił nam ten mecz. Brawo to jedyne wzmocnienie w letnim okienku. CO ROBI JAROSŁAW? JAK MU IDZIE W ŚWIECIE?

odpowiedz
Arek - 11.11.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

@1909: więzadło krzyżowe w kolanie uszkodził.

odpowiedz
wawa 12 - 11.11.2020 / 10:25, *.chello.pl

za samoboja jakies noty? 0000000 mniej niz zero

odpowiedz
Janinho - 11.11.2020 / 09:44, *.vectranet.pl

Nędza za wysoko

odpowiedz