Rafael Lopes dał Legii ważne trzy punkty! - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Lopesa dla Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Lechem trzy punkty Legii zagwarantował Rafael Lopes, który wpisał się na listę strzelców w ostatniej akcji spotkania. Tym samym w szóstym spotkaniu dla stołecznego klubu Portugalczyk strzelił swojego pierwszego gola.

29-latek trafił do Legii w letnim oknie transferowym z Cracovii.

Bramka Lopesa (Ekstraklasa.tv)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 09.11.2020 / 13:40, *.landirenzo.pl

Jak tylko zobaczyłem , że wchodzi .. opadły mi ręce . Takiego drewniaka w legii dawno nie mieliśmy , On naprawdę powinien się na rugby przerzucić bo tylko do tyłu umie podawać . W życiu nie widziałem napastnika bez ciągu na bramkę .. w muzeum powinni Go pokazywać . Bramka strzelona, dziękujemy, ale umówmy się ... już naprzwdę tego chyba nie dało się nie strzelić .

odpowiedz
kaktus - 09.11.2020 / 14:50, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld :
Koleś przychodził po kontuzji, a potem złapał kolejną...
Fakt jest wybitnie nie w formie i z taką grą to miałby problem w Legii II, ale patrząc na poprzedni sezon, to nie jest to zły gracz. Trzeba mu dać trochę czasu.

odpowiedz
Marek - 09.11.2020 / 22:54, *.orange.pl

@Robert Szenfeld : w sumie mógły nie strzelić wtedy poleciały by dwa drewna - on i jego trener chórzysta....

odpowiedz
ben - 08.11.2020 / 22:05, *.inetia.pl

Już myślałem że nie się doczekam .

odpowiedz
Xxc - 08.11.2020 / 20:34, *.vectranet.pl

Dobrze ze to strzelił, bo tego podania przy kontrze dwa na jeden bym mu nie wybaczyl

odpowiedz
SF - 08.11.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

Super Lopes i czekamy na dobra gre !!!

odpowiedz
Kolko - 08.11.2020 / 18:29, *.chello.pl

oby po tym trafieniu uwierzył w siebie i pokazał pełnie swoich umiejętności...

odpowiedz