Andre Martins i Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins: Wygrana z Lechem zawsze jest czymś specjalnym

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W obecnym sezonie Portugalczyk osiem razy pojawił się na boisku, z czego tylko cztery razy od pierwszej minuty. W niedzielę otworzyła się przed nim szansa pod nieobecność Michała Karbownika, Domagoja Antolicia i Bartosza Slisza. - Jestem bardzo szczęśliwy. Nie tylko dlatego, że wróciłem na boisko, ale przede wszystkim dlatego, że wygraliśmy - powiedział Andre Martins.

- Był to trudny mecz przeciwko bardzo dobrej drużynie. Przeciwko Lechowi zawsze się gra trudno. Uważam jednak, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Zwykle przed meczami mówimy, że każdy jest tak samo ważny, ale tak naprawdę tak nie jest. Nie czujemy tego samego co zawsze grając z Lechem. Zwycięstwo z poznaniakami zawsze jest czymś specjalnym, a gdy dodatkowo wywalczyliśmy je w ostatniej sekundzie, to nawet lepiej - dodał Portugalczyk.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
MARKUS - 09.11.2020 / 18:31, *.t-mobile.pl

dobry mecz Andre

odpowiedz
axa121 - 09.11.2020 / 14:11, *.tpnet.pl

Martins zacznij lepiej grać bo porozmawiamy z tobą na osobności. Gvillę wywalić w zimie i miejsce dla Andre. zgadzacie się słoiczki???

odpowiedz
bum - 09.11.2020 / 14:30, *.virginm.net

@axa121: Wystarczy go wpuscic na boisko i gra jak widzisz... na osobnosci to ty kupe mozesz co najwyzej zrobic haha :) a gvilia to yebany kaleka i nie wiem co on robi w Legii, grajac kosztem wlasnie Martinsa

odpowiedz
Bródno - 09.11.2020 / 16:33, *.chello.pl

@axa121: o sobie mówisz gamoniu?

odpowiedz
Trollu boli i ma boleć ???? - 09.11.2020 / 17:08, *.com.pl

@axa121: amiczko zapakuj się stąd w słoik i otul obsranym łachem by ciepłe g.wno w twoim łebie nie wystygło,jednokomórkowcu.

odpowiedz
buła - 09.11.2020 / 17:34, *.vectranet.pl

@axa121: Słoikami w tym mieście to jesteście wy przyjezdne przeszczepy z wlkp

odpowiedz
456 - 11.11.2020 / 02:16, *.chello.pl

@axa121: słoik to cię ruchał śmieciu.

odpowiedz
(L) - 09.11.2020 / 13:35, *.mm.pl

Popieram, dobry mecz, wg mnie powinien grać Andre, a dopiero później Gvilia i Antolić

odpowiedz
Kuba1916 - 09.11.2020 / 14:06, *.252.130

@(L) : chciałbym aby Legia pożegnała się z Remym, Sliszem i Gvilią, przedłużyła kontrakt z Antoliciem i wtedy w środku była by najlepsza para pomocników Legii czyli Martins i Antolić a na 10 Karbo

odpowiedz
Maciej - 09.11.2020 / 14:11, *.supermedia.pl

@Kuba1916: pożegnać sie z gościem, w którego Legia zainwestowała prawie 2mln euro? Nie ma opcji, żeby nie grał. Co mecz jest mocnym ogniwem. Moze nie błyskotliwy ale mocny punkt w zespole. I mlodziezowiec

odpowiedz
Tomek - 09.11.2020 / 13:33, *.tpnet.pl

Dobry mecz. Trzymaj poziom chłopie to od zimy masz 1 skład pewny

odpowiedz