REKLAMA

Rafał Krajewski piąty w Poland Open 2020

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niestety bez medalu zakończył udział w międzynarodowym turnieju zapaśniczym Rafał Krajewski. W memoriale Pytlasińskiego i Ziółkowskiego (Poland Open 2020), który w ten weekend odbywał się w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie, zapaśnik Legii zajął piąte miejsce w kategorii wagowej -130 kg. Zwyciężył Turek, Muhammet Hamza Bakir.

Legionista w pierwszej rundzie pokonał Tomasza Wawrzyńczyka (Unia Racibórz), w drugiej rundzie przegrał z Muhammetem Hamzą, a w rywalizacji o brązowy medal przegrał również z innym Turkiem, Yildrim Osmanem. Trzecie miejsce przypadło ostatecznie Rafałowi Płowcowi z Olimpijczyka Radom.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.