fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Mladenović strzela i asystuje. Gwilia na ławce

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę ostatni piłkarze Legii powołani do narodowych drużyn rozegrali swoje mecze. Świetny występ zanotował Filip Mladenović, który miał dwie asysty i jedną bramkę w starciu z Rosją. Serbia rozgromiła podopiecznych Stanisława Czerczesowa, a lewy obrońca stołecznej drużyny wpisał się na listę strzelców w 64. minucie, ustalając wynik na 5-0.

Z kolei Walerian Gwilia cały mecz reprezentacji Gruzji z Estonią (0-0) spędził na ławce rezerwowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Morgi - 22.11.2020 / 10:23, *.play-internet.pl

To co Marciniak zrobił Rosjanom to kryminał.

odpowiedz
AAA - 19.11.2020 / 23:35, *.chello.pl

do ben:podobno był na tym forum dobry troll?Proszę o nie przypominanie tego idioty.

odpowiedz
ben - 19.11.2020 / 21:04, *.inetia.pl

Podobno kiedyś był w Legii dobry ruski trener? Proszę o przypomnienie !

odpowiedz
Matigol - 19.11.2020 / 17:05, *.orange.pl

Artykuł idealnie trafia w obecną sytuację/formę obu grajków : Mladenovic co najmniej poprawny w klubie (asysty, o dziwo nie drze ryja na sędziów/przeciwników jak to miał w zwyczaju w Lechii) a Gwilia...cień zawodnika z zeszłego sezonu, jeden z pierwszych hamulcowych. Nie dziwne że ławka w kadrze.

odpowiedz
Arek - 18.11.2020 / 23:59, *.tpnet.pl

Brawo Mladen! Ruskim po odwaleniu kabaretu z sędziami wraz nic to nie dało. Chociaż, że Marciniak ich wykręcił, to też fakt.

odpowiedz
atmosferic - 18.11.2020 / 23:12, *.orange.pl

5-0 polowanie na kacapow.

odpowiedz
Kuba - 18.11.2020 / 22:43, *.47.28

Brawo Mladen! Boki obrony mamy super obstawione! Jura też wczoraj mega! Z kolei Gvilia dno...

odpowiedz
DanieLo - 18.11.2020 / 22:53, *.myvzw.com

@Kuba: Tak słabo siedział na ławce? Czemu dno?

A tak na serio, gości jest miękki. Ma przebłyski ale gra wolno.

odpowiedz
Twardy - 19.11.2020 / 17:55, *.chello.pl

@DanieLo: Sam jesteś mięki kozaczku z miodem w uszach .

odpowiedz
aajkak - 20.11.2020 / 00:22, *.play-internet.pl

@DanieLo: Gvilla tragedia ;)

odpowiedz