fot. totalizator.pl
REKLAMA

Pekhart jednak bez koronawirusa

źródło: sportowefakty.wp.pl

Od momentu gdy Tomas Pekhart wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Czech już trzy razy testowany był na obecność koronawirusa. Pierwsze badanie dały wynik negatywny, drugie pozytywny, a jak informuje serwis sportowefakty.wp.pl... trzecie badanie, przeprowadzone po towarzyskim meczu z Niemcami, w którym napastnik nie mógł zagrać, znów dało wynik negatywny.
Najskuteczniejszy zawodnik Legii cały czas czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów, więc czeska federacja robi wszystko, by umożliwić mu występy w dwóch pozostałych spotkaniach - z Izraelem (15.11) i Słowacją (18.11) w Lidze Narodów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
gazza - 15.11.2020 / 18:10, *.inetia.pl

Na rynku powinny być tylko 99-100 procentowe testy a takich nie ma !
Tak więc każdy test to loteria i tyle.
Coraz bardziej wierzę Górniak czytając co wyprawiają celebryci którzy "zachorowali" na covid...!

odpowiedz
Kamil - 15.11.2020 / 02:34, *.22.156

Regionalne Centrum Szczepien Stadion Narodowy - Tylko Szczepienia i wracamy do normalnosci :)

odpowiedz
grzesiek - 14.11.2020 / 20:44, *.centertel.pl

Oczywiscie ze to jest pandemia glupoty niczego więcej. Niestety coraz mniej dobrych lekarzy w wyniku czego coraz wiecej pacjentow. Dodatkowo zestarzalodie spoleczenstwo z rodzin wielodzietnych no i mamy przepelnione szpitale. Moze jakis wirus i jest. Ale ilez to bylo kiedys wirusow....a smiercionośny to na pewno nie jest. No chyba że ktoś schorowany to wtedy okazuje sie smiercionośny...

odpowiedz
Franco - 15.11.2020 / 20:40, *.plus.pl

@grzesiek: w ostatnim tygodniu zmarły 3 znane mi osoby dosc młode niestety na Covid. Moj kolega byl w szpitalu na oddziele covidowym w moim miescie (służbowo w kombinezonie)... To co mi opowiedzial co tam zobaczył jest poprostu przerażające... okolo 80 % zarazonych przejdzie bezobjawowo.. z 20% pozostałych moze miec objawy wymagajace pomocy np. tlenoterapia itp. W tych 20 % sa różne grupy wiekowe i osob z roznymi chorobami... wiec w zaleznosci od grupy umrze od 1% do 7%... i to nie chodzi o problem ze umrzemy bo to nas spotka wszystkich problem jest taki ze umrą osoby ktore poprostu mógłby żyć... Dodatkowo zapasc "służby zdrowia", powoduje, że umrą osoby na wydawalby się proste do wyleczenia choroby ale nikt im nie pomoże bo wladza zmarnowala pół roku a teraz w panice przerabia cale szpitale na covidowe... Dramat...

odpowiedz
hahha - 14.11.2020 / 18:13, *.chello.pl

fotka bezcenna!

odpowiedz
Nopar - 14.11.2020 / 09:17, *.plus.pl

Myślę, że koledzy Legionisci ( jeśli nimi jesteście) nie rozumieją, że nie chodzi o testy, które jak widać nie sprawdzają się, ale chodzi o realny wirus, który jest niezwykle groźny i śmiertelny dla wielu.
Natomiast gdy skupimy się na testach to faktycznie: biznes, nikt nic nie wie, ratuj się kto może i chodzi,enie po omacku

odpowiedz
Trog(L)odyta - 14.11.2020 / 08:35, *.chello.pl

Dobra ilustracja. :)

odpowiedz
Edyta Gurniak - 13.11.2020 / 23:55, *.chello.pl

On musi leczyć duszę

odpowiedz
powiślak - 13.11.2020 / 23:27, *.centertel.pl

2000 na 4 testy i nikt nie wie o czy ma czy nie. Niech mi ktos powie ze koronawirus to nie biznes

odpowiedz
atmosferic - 13.11.2020 / 19:58, *.orange.pl

kabaretwirus atakuje.

odpowiedz
PLK - 15.11.2020 / 02:48, *.cyfrowypolsat.pl

@atmosferic: Chyba nikogo z Twojego otoczenia on nie dotknął że tak poszesz...

odpowiedz
Darek - 13.11.2020 / 18:14, *.t-ipconnect.de

Jest covid.Nie ma covidu.
Zabawa w chowanego.

odpowiedz
wawa 12 - 13.11.2020 / 17:25, *.chello.pl

i znowu Afera na temat Covid, po ostatnich awanturach na forum myslalem ze nie ujrze juz zadnego wpisu na ten temat w 2021 nie bedzie na nic kasy tylko mordobicie za przetrwanie z dnia na dzien, Pozdro

odpowiedz
B72 - 13.11.2020 / 16:56, *.virginm.net

Pekhart przeszedł covid wczesniej (pewnie bezobjawowo) , przez 4 mce moga wychodzić testy ujemne i dodatnie naprzemiennie.

odpowiedz
Radom L - 13.11.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

Cyrk

odpowiedz
Obi - 13.11.2020 / 13:17, *.chello.pl

Te testy i ta choroba to rechot. Zniszczą gospodarkę na podstawie testów śmestów.

odpowiedz
lux - 13.11.2020 / 12:29, *.chello.pl

..i na podstawie takich testów chcą zamrozić gospodarkę.

odpowiedz
Zduneq - 13.11.2020 / 10:38, *.inetia.pl

Proponuję zacząć rzucać monetą.Podobna skuteczność, tylko trochę taniej.

odpowiedz
Chris - 13.11.2020 / 11:14, *.lycamobile.pl

@Zduneq: a jak stanie na kant to co wtedy?

odpowiedz
Frelu - 13.11.2020 / 11:25, *.centertel.pl

@Chris : to wejdzie wtedy kante

odpowiedz
Maciek(L) - 13.11.2020 / 12:44, *.99.2

@Zduneq: skuteczność testów to ok 30% ;)

odpowiedz
Arek - 13.11.2020 / 15:02, *.tpnet.pl

@Chris : wynik niejednoznaczny:)

odpowiedz
Jim - 13.11.2020 / 10:36, *.tpnet.pl

Te testy pokazują wszystkie wirusy wiec równie dobrze mógła to być zwykła grypa ale bardziej wygląda na przeziębienie

odpowiedz
MatWij - 15.11.2020 / 21:38, *.chello.pl

@Jim: Nie pisz bzdur. Te testy nie pokażą Ci żadnego przeziębienia. Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj bo później wychodzi tak samo jak u Górniakowej.

odpowiedz
(L)egia - 13.11.2020 / 09:42, *.virginm.net

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

odpowiedz
PL - 13.11.2020 / 08:31, *.chello.pl

Tyle właśnie są warte te testy! Zdrowy człowiek może wylądować na kwarantannie !

odpowiedz
mati - 13.11.2020 / 08:20, *.tpnet.pl

Brawo Redakcjo za zdjęcie! Plandemia to ściema!

odpowiedz
L - 13.11.2020 / 10:14, *.tpnet.pl

@mati: znajdź kogos kto jest chory i się od niego zaraź. Wtedy się przekonasz a nie siedzisz przed kompem i piszesz głupoty.

odpowiedz
mati - 13.11.2020 / 10:58, *.tpnet.pl

@L: Już przeszedłem i nawet podobno miałem to coś.
Tylko powiem, że miałem zapalenie płuc kiedyś i przechodziłem je ciężej , a byłem młodszy i sprawniejszy.
Koronahisteria spowodował, że ludzie umierają w domach i karetkach, bo szpitale leczą grypę sezonową , a personel który ma katar, albo jest bezobjawowy siedzi w domach na kwarantannach zamiast leczyć raka, niewydolność krążenia i inne ciężkie choroby.
Moja mama umarła podobno na covid w szpitalu, choć miała tylko problemy z nerkami.
Pochowaliśmy ją bez identyfikacji, bez mszy i księdza, w zwykłej trumnie i czarnym worku.
Po dwóch dniach przyszedł wynik testu negatywny.
Zostały nam sądy,
A Ty człowieku mi mówisz, że piszę głupoty?
Ogarnij się i włącz logiczne myślenie, bo za chwilę nie będziesz miał pracy, Państwo będzie wydzielać Ci racje żywnościowe i powie , że bez szczepionki nie będziesz mógł wejść nawet do publicznego klozetu.
Afera z pavulonem, to przy tych akcjach Pinokia i bandy to pikuś.
Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

odpowiedz
heh - 13.11.2020 / 12:51, *.197.133

@mati: 100% racji... smutna historia z Mamą, ale kibic "L" który tu się wypowiada nawet nie zauważył... 3maj się stary.

odpowiedz
MK - 13.11.2020 / 14:35, *.187.2

@mati: Podpisuję się obiema rękami

odpowiedz
Paweł - 14.11.2020 / 13:18, *.t-mobile.pl

@mati: w 100% prawda!!!

odpowiedz
Błazen - 14.11.2020 / 21:01, *.125.32

@mati: 100% racji.
Minister zdrowia już zapowiedział zakup ponad 30 milionów szczepionek aby nimi zaszczepić wszystkich dorosłych w Polsce prawda???

odpowiedz
Diego - 15.11.2020 / 01:14, *.play-internet.pl

@mati: 100% racji... Koronościema zbiera żniwo wśród nieleczonych na inne choroby... A tak nawiasem mówiąc, to kto to widział żeby ludzi z gorączką nie wpuszczano do przychodni? Ręce opadają... Moje kondolencje z powodu śmierci mamy ????

odpowiedz
Kibic - 13.11.2020 / 07:39, *.chello.pl

To Ci którzy są przestraszeni i piszą o pandemii to co na to powiecie ??
Piszecie, że powinniśmy jechać do szpitala to wtedy zmienimy zdanie. W szpitalu ludzie leżą na ciężkie przeziębienia .
Włącz myślenie.

odpowiedz
L - 13.11.2020 / 10:16, *.tpnet.pl

@Kibic: już innemu gamoniowi to napisałem ale tobie tez napisze. Idź się zaraź i wtedy się przekonasz idioto co to za choroba.

odpowiedz
SEBO(L) - 13.11.2020 / 10:41, *.centertel.pl

@Kibic: Ciężkie przeziębienie,szpital...wyłącz to "myślenie" jednak,nie zarażaj nim innych...

odpowiedz
mati - 13.11.2020 / 11:04, *.tpnet.pl

@L: I nie obrażaj ludzi, bo nie wiesz kiedy Ciebie tak nazwą

odpowiedz
Mdread - 13.11.2020 / 13:49, *.virginm.net

@L: wystarczy zajarac trawy I po tej strasznej chorobie. Badania z kanady izraela I californii juz tego dowodza ze cannabinoidy likwiduja te receptory z ktorymi ten caly covid sie laczy, takze thc zapobiega namnazaniu sie tego syfu w plucach. Tak ze lekarstwo jest ale lepiej ludzi trzymac w Strachu.

odpowiedz
Maciek - 13.11.2020 / 23:36, *.centertel.pl

@L: ty sie przekonałeś gamoniu? Czy tylko łykasz jak pelikan

odpowiedz
Maciek - 13.11.2020 / 23:45, *.centertel.pl

@L: jechalem samochodem 40 min z osobą ktora byla po teście. Wynik przyszedl po 3 dniach rzekomo dodatni. Na następny dzien ta osoba pokaszlala i stracila wech i smak na 2dni i tyle a mi do dzisiaj nic. Wiec co to za choroba gamoniu?

odpowiedz
Trog(L)odyta - 14.11.2020 / 08:41, *.chello.pl

@L: Przez prawie dziewięć miesięcy (cyrk na dobre zaczął się 16.03) jakoś się nie zaraziłem, a może się zaraziłem, kto to wie ? :)

odpowiedz
Franco - 15.11.2020 / 20:49, *.plus.pl

@Maciek: 80% przechodzi bezobjawowo. 20 % objawy bole itp. Niestety umiera w zalezbosci od wieku od 1% do 7%.... a twraz uswiadom sobie ze badaja sie osoby objawowe.... czyli bada sie te 20%... i z tych 20 % dużo osob umrze... Maciek to ze Ty przeszedłeś lagodnie ta chorobę nie oznacza ze nie jest groźna... to nie kac...

odpowiedz
Obcy - 13.11.2020 / 07:32, *.t-mobile.pl

Teraz to już pozostaje tylko prześwietlenie płuc. To ostatnia deska ratunku. Testy nie dają rady.

odpowiedz
M@c - 13.11.2020 / 07:05, *.chello.pl

Bardzo dobre zdjęcie do artykułu, zdecydowanie pasuje do całej sytuacji. Te testy, jak widać, są o kant dupy potłuc..

odpowiedz
piotrek9mln - 13.11.2020 / 06:03, *.telefonica.de

Ku.ła chłopie weź się zdecyduj w końcu! Masz czy nie masz?

odpowiedz
yyy - 13.11.2020 / 00:37, *.plus.pl

Tak bardzo szanuję za foto!

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 13.11.2020 / 00:52, *.t-mobile.pl

@yyy: adekwatne do sytuacji w koncu ! :)

odpowiedz
Marcel - 13.11.2020 / 00:15, *.t-mobile.pl

Ten cały wirus świrus to jest taka ściema i maskarada, że aż głowa boli.

odpowiedz
Arek - 12.11.2020 / 23:39, *.tpnet.pl

Czy znajdzie się ktoś mądry i wytłumaczy what the fuck. To jest przecież nie normalne.

odpowiedz
butla - 12.11.2020 / 23:35, *.t-mobile.pl

Świetnie dobrane foto! :)

odpowiedz
piotrek9mln - 13.11.2020 / 06:02, *.telefonica.de

@butla: dokładnie tak!

odpowiedz
Paweł - 12.11.2020 / 23:16, *.t-mobile.pl

Komedia to mało powiedziane????????????????

odpowiedz
Alchim - 12.11.2020 / 22:50, *.chello.pl

Pierdykną kielona i szczepiona zaczęła działać :) Pozdro dla zaszczepionych niech moc bedzie z wami ! Legia !!!

odpowiedz
Fgggg - 12.11.2020 / 22:24, *.chello.pl

Co to za cyrk? Po 2 tygodniach robienie testu wymazowego nie ma najmniejszego sensu. Te sa wykonywane w 5 -7 dniu od pierwszych objawów. Potem nawet u zakażonych mogę dawać wynik negatywny. Jak chcą wiedzieć to powinni zrobić przesiew z badania krwi. Teraz najlepiej byłoby jakby w Legii zakończyli wypowiadanie się na ten temat.

odpowiedz
Tym - 12.11.2020 / 22:23, *.22.8

Szopka masakra

odpowiedz