Earl Watson - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Earla Watsona

źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki

Center Legii Warszawa, Earl Watson doznał urazu barku, który wyklucza go z gry na około pięć tygodni.
Kontuzja Amerykanina miała miejsce na jednym z treningów legionistów przygotowującym ich do meczu 13; kolejki Energa Basket Ligi ze Śląskiem Wrocław. 30-letni center doznał urazu barku, który wymaga leczenia zajmującego około 4-5 tygodni. Zawodnik powinien wrócić do treningów przed świętami Bożego Narodzenia.

Earl Watson rozegrał dotąd dziewięć meczów w barwach Zielonych Kanonierów, zdobywał w nich średnio 6.7 punktów, 5 zbiórek i notował 1.1 bloku na mecz co pozwala mu być dziesiątym najlepszym blokującym Energa Basket Ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
p10 - 14.11.2020 / 01:01, *.centertel.pl

Karolak na 5 tygodni, teraz Watson. Nie jest dobrze...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.