Legia - UKS Międzyrzecka Trójka - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 UKS Międzyrzecka Trójka

Hugollek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-0 z drużyną UKS Międzyrzecka Trójka. Legioniści prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Bodziacha

Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Hugollka

- Mecz był pod naszą kontrolą, z czego bardzo się cieszę. Zwracaliśmy uwagę przed meczem na konsekwentną grę, bo z zespołem z Międzyrzeca zawsze ciężko się gra, jeśli pozwoli im się grać. My dziś im na to nie pozwoliliśmy - ani w przyjęciu zagrywki, choć wiedzieliśmy, że będą ryzykować. Przejmowaliśmy piłki i wyprowadzaliśmy ataki, więc nie oddawaliśmy im bezpośrednio punktów. To było dziś naszym zadaniem, więc brawa dla zawodników że to zrealizowali. Dopisujemy trzy punkty i umacniamy się na pozycji lidera. Daje nam to kolejny bodziec do pracy. Pilnujmy tego co jest, bo rola lidera zobowiązuje, więc nie może nas zgubić ta seria zwycięstw. Pokora w sporcie i w życiu jest bardzo ważna - powiedział po meczu Mateusz Mielnik, trener Legii.

Kolejny mecz podopiecznych Mateusza Mielnika odbędzie się za tydzień w hali przy ul. Niegocińskiej - rywalem będzie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

II liga: Legia Warszawa 3-0 UKS Międzyrzecka Trójka
Sety: 25-18, 25-21, 25-15

Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć HugollkaCentrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.