Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: Kluczem konsekwencja

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Mecz był pod naszą kontrolą, z czego bardzo się cieszę. Zwracaliśmy uwagę przed meczem na konsekwentną grę, bo z zespołem z Międzyrzeca zawsze ciężko się gra, jeśli pozwoli im się grać. My dziś im na to nie pozwoliliśmy - ani w przyjęciu zagrywki, choć wiedzieliśmy, że będą ryzykować. Przejmowaliśmy piłki i wyprowadzaliśmy ataki, więc nie oddawaliśmy im bezpośrednio punktów. To było dziś naszym zadaniem, więc brawa dla zawodników że to zrealizowali - powiedział po meczu Mateusz Mielnik, trener Legii.

- Sami nie szukaliśmy trudnych rozwiązań, nie popełnialiśmy błędów w ataku. Wprowadzamy kolejnych zawodników do grania w warunkach meczowych. Jestem zadowolony z występu Kamila i Patryka. Dopisujemy trzy punkty i umacniamy się na pozycji lidera. Daje nam to kolejny bodziec do pracy. Pilnujmy tego co jest, bo rola lidera zobowiązuje, więc nie może nas zgubić ta seria zwycięstw. Pokora w sporcie i w życiu jest bardzo ważna.

- W ogóle nie myślimy o play-offach, bo to zaburza proces szkoleniowy. Myślimy tylko o najbliższym treningu i najbliższym meczu. Mamy dużo roboty do wykonania i zespół musi to wiedzieć.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.