Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta i Brzostek o meczu z Trójką

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Żakieta: Pewne trzy punkty w naszym wykonaniu i zostajemy na pozycji lidera. Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, konsekwencja była w każdym elemencie. Nie mieliśmy dziś słabego momentu, w ogóle nie pozwoliliśmy nakręcić się rywalom. Szybkie 3-0 i oby takich meczów więcej. Do meczu z wiceliderem na pewno możemy bardziej przygotować się pod względem taktycznym, ale to już rola naszego sztabu. Jak czuję się z opaską kapitana? Dobrze. Trener i drużyna mi zaufała, chcę tę funkcję najlepiej jak potrafię.

Patryk Brzostek: Kontrolowaliśmy wynik od pierwszej piłki do samego końca. Cały czas trzymaliśmy kilkupunktową przewagę i konsekwentnie realizowaliśmy swoje cele. Międzyrzec nie miał nic do powiedzenia w tym spotkaniu. Na razie skupiamy się na każdym kolejnym meczu i nie wybiegamy w przyszłość. W weekend gramy z wiceliderem tabeli, nie zamierzamy odpuszczać.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.