fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

Transmisje z futsalu i koszykówki

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę ligowe mecze rozegrają futsaliści i koszykarze Legii Warszawa. Już od godziny 14 będziecie mogli obejrzeć starcie lidera ze stolicy z wiceliderem ze Zgierza w ramach rozgrywek 1 ligi Polskiej Ligi Futsalu.

Transmisja dostępna będzie na facebooku futsalowej Legii.

Informacje, wyniki, tabele i aktualności z sekcji znajdziecie na naszej dedykowanej podstronie legionisci.com/futsal.

Z kolei spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa w Energa Basket Lidze do obejrzenia jest na antenie Polsatu Sport News. Początek meczu o godzinie 17:35.

Informacje, wyniki, tabele i aktualności z sekcji znajdziecie na naszej dedykowanej podstronie legionisci.com/kosz.

Po zakończeniu meczów zapraszamy na naszą stronę na szczegółowe raporty i zdjęcia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Szymon - 15.11.2020 / 16:00, *.chello.pl

I gitara . Walka ambicja i zwycięstwo. Gratuluje

odpowiedz
Lebaid - 15.11.2020 / 10:50, *.vectranet.pl

Niestety jest błąd w artykule, bo koszykówka nie będzie na kanale Polsat Sport, a Polsat Sport News, a tego już nie ma na większości kablówek.

odpowiedz
? - 15.11.2020 / 11:07, *.amazonaws.com

@Lebaid: A news jest kanałem ogólnodostępnym?

odpowiedz
BOREK - 15.11.2020 / 11:10, *.chello.pl

@?: Kiedyś był, ale już nie jest

odpowiedz
:) - 15.11.2020 / 11:47, *.chello.pl

@BOREK: no to w końcu gdzie to oglądać????

odpowiedz
arni87 - 15.11.2020 / 11:53, *.lukman.pl

@Lebaid: zawsze można iple sobie wykupić 5 zł jednorazowa transmisja.

odpowiedz
adriano - 15.11.2020 / 13:59, *.play-internet.pl

@Lebaid: Niech ktoś wrzuci link o 17.35, z góry dzięki.

odpowiedz
:) - 15.11.2020 / 16:24, *.chello.pl

@adriano: tylko kto?

odpowiedz
Browar - 15.11.2020 / 16:39, *.play-internet.pl

@:) : ja tam znajdę w necie... No problem

odpowiedz