fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmarł Andrzej Tomczyk

Redakcja

Dziś w Warszawie w wieku 59 lat zmarł były piłkarz Legii Warszawa Andrzej Tomczyk. Tomczyk urodził się 23 stycznia 1961 w Warszawie. W barwach Legii wystąpił 19 razy i strzelił 4 gole.

W trakcie kariery piłkarskiej występował także w Agrykoli Warszawa, Hutniku Warszawa, Gwardii Warszawa i Igloopolu Dębica.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kapsel135 - 20.11.2020 / 04:25, *.as13285.net

Niech spoczywa w Pokoju... [*] [*] [*]
A na oficjalnej stronie brak wzmianki.
Chyba że przeoczyłem.

odpowiedz
Nazgu(L) - 17.11.2020 / 19:16, *.vectranet.pl

W Legii jak w Legii, w Hutniku był legendą.

odpowiedz
Zu(L)us - 17.11.2020 / 18:56, *.centertel.pl

Gralem z nim w Agrykoli. Majster Wawy bez straty punktu. Tyka był jak Ibra.12 dni młodszy o demnie. Zrobił dużo więcej niż ja. Trzym się.

odpowiedz
Zu(L)us - 17.11.2020 / 17:48, *.centertel.pl

Grałem z nim w Agrykoli. Kilka zgrupowań kilka ostrych powrotów choćby w Gdyni po sparingu. Szczupły jak tyka ale w polu karnym jak Ibra.12 dni starszy o demnie. Trzym się

odpowiedz
OSA(L) - 16.11.2020 / 22:57, *.15.207

1983 - to były moje pierwsze mecze na trybunie Legii z Tatą.
[*] ...Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... [*]

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 16.11.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

Niech spoczywa w Pokoju... [*] [*] [*]

odpowiedz
jarekk - 16.11.2020 / 19:02, *.metrointernet.pl

Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie.
Pamietam go z gry w Hutniku na poczatku lat 80-tych, w 3-ciej i 2- giej lidze. Wysoki, swietnie gral glowa.
W Legii mial swoje 5 minut gdy strzelil jedyna bramke meczu z Baltykiem Gdynia.

odpowiedz
Felek - 16.11.2020 / 16:39, *.netfala.pl

Żal każdego dobrego człowieka [*]

odpowiedz