REKLAMA

Akcja kibicowska

Świąteczna paczka na Kresy 2020

Redakcja

Rozpoczęła się 11. edycja akcji kibiców Legii, której celem jest wsparcie rodaków zamieszkujących tereny Wileńszczyzny, w postaci przygotowania i dostarczenia paczek bożonarodzeniowych. Ten coroczny dowód pamięci o kresowej polskiej społeczności, przez dekadę stał się już tradycją i wpisał na stałe do kibicowskiego kalendarza akcji społeczno-patriotycznych. Jak mówią organizatorzy:


Wiemy, że łatwo nie będzie. Czasy co najmniej niepewne a dla niektórych już dziś trudne. I będzie to faktyczny sprawdzian ofiarności, bo najtrudniej jest się dzielić kiedy w rękach zostaje przysłowiowa ostatnia kromka chleba. Jednak jesteśmy dziwnie spokojni, że jak zawsze damy radę :)

Legijna społeczność już niejednokrotnie udowadniała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i wierzymy, że tak będzie i tym razem. Jak zawsze, zachęcamy grupy do kontaktu z nami w celu ustalenia zakupów hurtowych w danym asortymencie ale z góry dziękujemy też serdecznie za wszelkie przejawy indywidualnego zaangażowania w akcję, w postaci tych dziesiątek dostarczanych nam co roku torebek i siatek. To przysłowiowa sól tej akcji bo siła tkwi w szerokim i wspólnym działaniu. A pod jego efektami możemy podpisać się wszyscy - jako kibice Legii Warszawa.

Wszelkie szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie:

fot. Legia PamiętaMY

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Student_L - 19.11.2020 / 22:56, *.centertel.pl

Jeśli byłoby możliwe podanie konta, to zakładam że już by było na stronie. Pewnie to kwestia formalna zwiazana z rejestracją zbiórki, dlatego nie ma.
Ale co wam szkodzi zapytać mailem? Priv.

odpowiedz
Franco - 18.11.2020 / 08:49, *.plus.pl

Macie na plakacie wszystko co potrzebne. (Jak czegos nie ma piszcie maila) Pamietajmy ze Legia to nie tylko pilka i kibice... Legia to również takie akcje... kazdy moze pomóc... Ja wspierata akcje co rok.. Bez kitu jak widze foty z przekazania to czuje wieksza dume z (L) niz po 3:3 z Realem... Tak wiec nie wahaj się działaj!!!

odpowiedz
OIF - 19.11.2020 / 23:54, *.orange.pl

@Franco: Nie sraj ogniem, kto ma przynieść to przyniesie.

odpowiedz
Franco - 20.11.2020 / 09:07, *.plus.pl

@OIF: dzieki za radę. Doceniam. Pozdrawiam. :-)

odpowiedz
Matigol - 17.11.2020 / 22:22, *.orange.pl

Jak zwykle chętnie wezmę udział i przywiozę do Źródła kompletną paczkę lub chociaż część składników. Niskie ukłony i wieczny szacunek za kontynuowanie tej szlachetnej, wspaniałej akcji ! Cała Legia Zawsze Razem !

odpowiedz
(L) - 17.11.2020 / 21:09, *.chello.pl

a zamiast delicji marki Wedel mogą być inne ciastka i przede wszystkim innej firmy, np. firmy Wawel????!!!!

odpowiedz
oLaf - 17.11.2020 / 23:54, *.vectranet.pl

@(L): pewnie, dawaj nie gadaj! : )

odpowiedz
Delicje - 18.11.2020 / 08:49, *.centertel.pl

@oLaf:
Delicje to nie marka firmy Wedel tylko Mondeleze. Firma Wawel chyba nie robi biszkoptów z galaretką w czekoladzie. Pomijam fakt, że Wawel również nie jest już Polską firmą.

odpowiedz
oLaf - 18.11.2020 / 12:43, *.vectranet.pl

@Delicje: oczywiście idealnie byłoby jakby jakby wszystkie firmy (z paczki) byłyby POLSKIE. też bym tego chciał : )

Czasami jest jednak trudno takie znaleźć no ale jak np. Orlen czy KGHM zamiast kupić Solarisa czy Żabkę (a były do kupienia) to wywala pieniądze (miliardy $) w Możejki lub Peru i Kanadzie na słabe firmy to ja się już nie dziwię....)

odpowiedz
1916 - 19.11.2020 / 07:13, *.virginm.net

@Delicje: raczej Lotte (japońce) a nie Mondalez

odpowiedz
Do 1916 - 21.11.2020 / 19:01, *.centertel.pl

@1916: Lotte (japońce) jako właściciel Wedla w 2012 roku wprowadziły swoje biszkopty z galaretką w czekoladzie. Delicje to Mondelez. Pepsico kupiło i sprzedało do Danone. Oni sprzedali LU, a tych przejął Kraft. Który podzielił się przekazując Delicje do Mondelez.

odpowiedz
jezus - 23.11.2020 / 14:05, *.vectranet.pl

@Delicje: Wedel też nie jest polską firmą i co z tego?

odpowiedz
anonim - 17.11.2020 / 20:30, *.vectranet.pl

Jak dla mnie jedno z milszych wydarzeń w roku. Lubię przygotować taką paczkę, bo mam świadomość tego, że sprawi ona wiele radości naszym Rodakom, których los rzucił daleko od Ojczyzny. Zachęcam wszystkich do udziału, szczególnie w tak popieprzonym roku :-)

odpowiedz
Marcin z Sochaczewa - 18.11.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

@anonim: Nasi Rodacy z Wileńszczyzny to autochtoni. Ich los nie rzucił na Litwę. Oni tam mieszkają z dziada pradziada !

odpowiedz
anonim - 19.11.2020 / 00:12, *.vectranet.pl

@Marcin z Sochaczewa: Co nie zmienia faktu, że warto im pomóc, bo los nie był dla nich łaskawy.

odpowiedz
oLaf - 17.11.2020 / 14:31, *.vectranet.pl

super akcja!!!

Podajcie jeszcze nr konta - połowa ludzi jest zbyt leniwa żeby coś przywieżć ale przelew pójdzie szybciej : )))

odpowiedz
dino - 17.11.2020 / 20:23, *.plus.pl

@oLaf:
Nawet nie to ja teraz nie mam nawet jak fizycznie podjechać

odpowiedz
MarioL - 19.11.2020 / 16:06, *.wanadoo.fr

@oLaf: przydało by się jakieś konto,tez chętnie bym pomógł,ale żyje na obczyźnie.

odpowiedz