fot. LFC
REKLAMA

Trzy medale na MP Seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzy medale wywalczyli zawodnicy Legii na Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie, które odbyły się w Wałczu. Brązowy medal zdobyli Maciej Jewdokin w kategorii wagowej do 52 kilogramów, Kamil Przychodzki w kat. +91kg oraz Anna Olczak w kat. -48kg.

W klasyfikacji drużynowej, Legia Fight Club sklasyfikowana została na miejscu szóstym, z kolei KB Legia, na miejscu 27. Gdyby punkty obu legijnych klubów zostały zsumowane, mielibyśmy miejsce czwarte. W klasyfikacji drużynowej za MP kobiet, KB Legia była 15.

Karolina Koszewska tym razem w mistrzostwach Polski startowała w barwach Żoliborskiej Szkoły Boksu, zdobywając złoty medal w kat. -69kg.

kat. -48kg (kobiet):
1/2 finału: Anna Olczak - Angelika Mięgoć (Imperium Boxing Wałbrzych) 0-5

-52kg:
Maciej Jewdokin - Daniel Jermak (Mazur Ełk) RSC1
Maciej Jewdokin - Przemysław Jańczuk (Sako Gdańsk) 5-0
1/2 finału: Maciej Jewdokin - Jakub Słomiński (Wda Świecie) 0-5

kat. -63kg:
Mateusz Konaszczyc - Arkadiusz Zając (Korona Wałcz) 5-0
Mateusz Konaszczyc - Damian Durkacz (Concordia Knurów) 0-5

kat. -69kg:
Szymon Brząkała - Adrian Krukowski (Mazur Ełk) 0-5

-75kg:
Paweł Michalik - Bartosz Gołębiewski (KKB Rushh Kielce) RSC2
Hubert Kwapisz - Aleksander Bereżewski (Red Gloves Warszawa) RSC3
Paweł Rumiński - Rafał Perczyński (Sako Gdańsk) 0-5

kat. +91kg:
Kamil Przychodzki - Paweł Sajda (Imperium Boxing Wałbrzych) W.O.
1/2 finału: Kamil Przychodzki - Oskar Safaryan (Concordia Knurów) 0-5


Anna Olczak z brązowym medalem


Maciej Jewdokin wywalczył brązowy medal na MP seniorów

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ZLY - 21.11.2020 / 01:51, *.play-internet.pl

Czy ja sie mylę? Gość w kat. 91 plus wygrywa walkowerem i już ma brązowy medal? Tam chyba były jakieś eliminacje, czy nie? Warto też zaznaczyć, skoro mowa o przynależności klubowej, ze jest różnica pomiędzy KB Legia a LFC.

odpowiedz
Dor - 20.11.2020 / 17:09, *.mm.pl

Jak to jest że wszyscy którzy mają szanse na mistrzostwo albo złoty medal uciekają z Legii i grają pod innym szyldem.Czyżby nasz Prezes piłki kopanej brał jakiś haracz od zawodników za medale

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.