REKLAMA

Wyniki legionistów w listopadowych zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii w ostatnich tygodniach brali udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich, osiągając dobre rezultaty. Piąte miejsce w Grand Prix w Lesznie (zawody HZO-B1) na Cicero zajął Krzysztof Mazur. Alicja Rogala na koniu Dragon zajęła 1. miejsce w konkursie 60/70 cm w zawodach regionalnych organizowanych przez Klub Jeździecki Aromer.

Trzecie miejsce w Bobrowym Stawie na Kalilli, w konkursie klasy P zajęła Patrycja Matyjasik. Patrycja była również 1. i 3. w konkursie klasy N w Poczerninie. W tych drugich zawodach Julia Lewinson zajęła 3. miejsce w w konkursie klasy L na Chantall van de Calidrio. Zuzanna Chwalińska na Corazon 58 zajęła 1 i 2 miejsce w konkursie klasy C oraz 1. w finale 130/135. Ponadto na Endo, Chwalińska zajęła trzecie miejsce w konkursie klasy C oraz finale 130/135.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.