REKLAMA

Kalendarze od NS: Sprzedaż 1 grudnia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy przygotowali kalendarze ze zdjęciami wybranych opraw zaprezentowanych w ostatnich dwunastu miesiącach. Cena bez zmian - 35 złotych. Pierwszy termin sprzedaży zaplanowano na wtorek, 1 grudnia. Wówczas w godzinach 18-21 kalendarze będzie można kupić w Źródełku. Tradycyjnie już, cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie legijnego ruchu ultras.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Alan - 19.11.2020 / 11:16, *.t-mobile.pl

O jakim Ruchu Ultras my mówimy jak od wielu tygodni, miesięcy (zakaz wyjazdów) sa zamknięte trybuny ?

odpowiedz
ding - 19.11.2020 / 10:45, *.chello.pl

A jak wyglądają plansze na poszczególne miesiące?

odpowiedz
Adson 78 - 19.11.2020 / 02:34, *.plus.pl

mam prośbę wrzućcie fotkę całego kalendarza .

odpowiedz
Witam - 18.11.2020 / 20:41, *.inetia.pl

Wysyłka!

odpowiedz
Marian - 18.11.2020 / 19:58, *.centertel.pl

Brawo Radomiak za dzisiejszy wynik!

odpowiedz
Tylko Legia - 19.11.2020 / 02:00, *.plus.pl

@Marian:

przecież to jakaś podwórkowa liga czwórek, kto się tak niskim poziomem interesuje?

odpowiedz
Matigol - 19.11.2020 / 13:36, *.orange.pl

Kolego - jedna nasza zgoda wygrała z naszą drugą zgodą więc mam rozumieć że bliższy sercu jest Ci RR ? :)

odpowiedz
Marian - 19.11.2020 / 16:26, *.centertel.pl

@Matigol: jeżeli ŁKS Łódź to nasza nowa zgoda,to nie wiedziałem,przepraszam za głupi i jednocześnie niepotrzebnym wpis

odpowiedz
Matigol - 19.11.2020 / 16:46, *.orange.pl

@Marian: Przepraszam, pomyliłem się - nie o tym pomyślałem, zwracam honor :) Nie było tematu :)

odpowiedz
Matigol - 19.11.2020 / 18:17, *.orange.pl

@Marian: Nie ten mecz miałem na myśli. Przecież wiem że ŁKS nie jest naszą zgodą :) Napisałem już wcześniej przeprosiny.

odpowiedz