Legia Warszawa - UKS Sparta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki II ligi siatkarze Legii Warszawa wygrali 3-0 z zespołem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Wyniki poszczególnych setów: 25-18, 25-18, 25-20. Po tym spotkaniu legioniści umocnili się na 1. miejscu w tabeli grupy 2.Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka

Podopieczni Mateusza Mielnika dominowali w każdym elemencie. Razili przeciwników skuteczną zagrywką, niejednokrotnie stawiali szczelny blok i dominowali w ataku. Rywale popełniali zbyt dużo błędów własnych, przez co nie byli w stanie dotrzymać kroku doskonale dysponowanej tego dnia Legii. Legia zdobyła 8 punktów bezpośrednio z zagrywki przy 2 punkach gości. Przewaga punktowa w bloku to 11:5 dla Legii. Najlepiej punktującym zawodnikiem całego meczu był kapitan „Wojskowych” Arek Żakieta, który w trzech setach zdobył aż 18 punktów. Po stronie gości, po 10 punktów zanotowali Grzegorz Szumielewicz oraz Łukasz Zugaj.

- Ciężko trenowaliśmy do tej pory i to zwycięstwo było zasłużone w stu procentach, bo przez ostatnie 5 miesięcy kawał konkretnej roboty wykonaliśmy. Graliśmy dobrze w każdym elemencie i to pozwoliło nam wygrać w gładki i szybki sposób. Nie możemy jednak długo rozpamiętywać tego zwycięstwa, a od razu rozpocząć przygotowania do następnych spotkań, bo każdy następny może być trudniejszy - powiedział Maciej Stępień po wygranej ze Spartą.

II liga: Legia Warszawa 3-0 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Sety: 25-18, 25-18, 25-20

Legia: Stępień M., Żakieta, Obuchowicz, Akala, Pietkiewicz, Pałka oraz Tomczak (l), Sutryk
Sparta: Wiczkowski, Zugaj, Lewoc, Belczyk, Grodzicki, Szumielewicz oraz Obrębski (l), Gawrych (l), Zych, Szałański

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.