fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Remy chce odzyskać zaufanie

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Nadal niepewna pozostaje sytuacja w klubie Williama Remy'ego. Jak informuje jednak "Przegląd Sportowy", zawodnik robi wszystko, aby z powrotem odzyskać zaufanie kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego. Za swoje ostatnie wybryki Remy poniósł ostatnio surowe konsekwencje.

Remy znalazł się w ogniu krytyki po tym jak wyciekły zdjęcia z imprezy, na której bawił się z gośćmi bez zachowania dystansu i bez maseczek. Sprawą zajęła się Komisja Ligi, która na początku listopada nałożyła na piłkarza Legii karę 30 tys. złotych. Następnie Remy został ukarany przez stołeczny klub, jednak kwota, którą musiał zapłacić nie jest znana. Suma miała być jednak bardzo wysoka i dotkliwa - informuje "Przegląd Sportowy".

Tłumaczenia Remy'ego odnośnie feralnej imprezy miały być wyjątkowo niespójne. Najpierw Francuz twierdził, że zdjęcia pochodzą z odległej przeszłości, żeby potem oznajmić, iż ludzie zaproszeni przez niego do domu nie muszą przecież nosić maseczek. Co dla zawodnika najgorsze, impreza miała miejsce w dniu, kiedy piłkarzom Legii zostały przedstawione szczegółowe wytyczne odnośnie reżimu sanitarnego.

Wygląda jednak na to, że Remy swój błąd zrozumiał i żałuje swojego zachowania. Nie ulega jednak wątpliwości, że trudno będzie mu odzyskać zaufanie sztabu szkoleniowego oraz pozostałych piłkarzy. Choć zawodnik jest zdrowy, nie ćwiczy z resztą drużyny - od kilku dni ma jedynie zajęcia indywidualne.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
eLo - 21.11.2020 / 15:56, *.play-internet.pl

Pogonić darmozjada

odpowiedz
gazza - 20.11.2020 / 18:27, *.inetia.pl

Wywalić go z klubu tak samo jak i Mioduskiego skoro do dziś nie zrobił porządku z tym piłkarzem !
Legia nie dla amatorów !

odpowiedz
Marcel - 20.11.2020 / 17:23, *.t-mobile.pl

A co to za nowość, że on trenuje indywidualnie? Normalka. Myślę, że najwyższy czas pożegnać się z tym panem, gdyż w tej chwili jego obecność w Legii nie ma najmniejszego sensu.

odpowiedz
r - 20.11.2020 / 15:19, *.play-internet.pl

a co on tak naprawdę dał nam ? albo kontuzje albo ławka ,,, kończy mu się kontrakt to będzie zapier... by mu przedłużyć a potem to samo ., miał wystarcząjco duzo czasu

odpowiedz
Tomek - 20.11.2020 / 13:38, *.02.net

niech najpierw poda numer do blondyny

odpowiedz
Loslobos - 20.11.2020 / 13:14, *.168.108

Won z Legii darmozjadzie i leniu

odpowiedz
żel - 20.11.2020 / 03:30, *.chello.pl

Dobrze że w czerwcu kończy mu się kontrakt. Chociaż dobrze by było gdyby już zimą go pogonili.

odpowiedz
Szymon - 20.11.2020 / 02:26, *.chello.pl

A jaw niedowiaki . Pudel wytnie z jego dupska ile fabryka tylko my możemy poskoleć

odpowiedz
filand - 19.11.2020 / 23:07, *.t-mobile.pl

Temu Remy to Legia powinna podziękować. Na zawsze. Czy On ma ludzi za idiotów???

odpowiedz
Ja mu zaUFam - 19.11.2020 / 21:55, *.com.pl

Uf uf ku**a

odpowiedz
Super⚽️Coach - 19.11.2020 / 21:53, *.amazonaws.com

Legia pewnie znalazła szybko wybranke serca,a teraz Wiliam bédzie walczył jak na poczátku,Brawo wszyscy!

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.11.2020 / 22:09, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach : do podręcznika od polskiego znów nie zaglądałeś!?

odpowiedz
Super⚽️Coach - 19.11.2020 / 22:37, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: O sorry słamisalami, widocznie przekaz mocniejszy od dramy.

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.11.2020 / 09:35, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: czyli leki od psychiatry też odstawiłeś...

odpowiedz
Trec - 21.11.2020 / 15:57, *.play-internet.pl

@Super⚽️Coach: ty to jednak idiota jesteś

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 19.11.2020 / 21:48, *.tpnet.pl

Wyp... bez skrupułów.... Zerwać kontrakt, za niesubordynację,

odpowiedz
Matt - 19.11.2020 / 20:41, *.tpnet.pl

Najpierw niech zacznie coś grać. Najlepiej pamiętam go ze sparingów tuż po transferze, bo jedynie wtedy zagrał kilka meczów z rzędu.

odpowiedz
@Doktor Albanii - 19.11.2020 / 20:36, *.chello.pl

W maskach na imprezie uczestniczą dewianci.

odpowiedz
Piotrek - 19.11.2020 / 20:29, *.amazonaws.com

A gdyby tak od razu pokazać mu drzwi? :)

odpowiedz
Wolfik - 19.11.2020 / 19:36, *.mm.pl

W czerwcu przyszłego roku kończy mu się kontrakt więc zaczyna się palić pod dupskiem. Jest u nas już dwa lata. Pytanie podstawowe: ile wniósł do drużyny, co jej dał? Moim zdaniem niewiele. Na razie pamiętamy o nim z racji stałych kontuzji i ostatniej balangi. Nie wiem czy klub stać na dawanie kolejnej "szansy". Dwa lata to dużo, było sporo czasu by udowodnić swoją wartość. Ja nie wierzę w takie deklaracje.

odpowiedz
Darek - 19.11.2020 / 18:06, *.t-ipconnect.de

Czas spiąć dupę na kilka miesiecy i wywalczyć nowy kontrakt.A później znowu a melanż trwa.

odpowiedz
Doktor Albanii - 19.11.2020 / 17:57, *.vectranet.pl

Rozumiem ,ze na imprezie bez maseczki ale bez ubrania ?
:D

odpowiedz
Dany - 19.11.2020 / 17:57, *.129.115

Pewnie na melanżu jakiś konfident z poloni był

odpowiedz
On - 19.11.2020 / 17:48, *.chello.pl

Zrozumiał błąd ale taki ,że nie znajdzie już takiego klubu gdzie nie gra a kasa na konto wpada.

odpowiedz
Lipa - 19.11.2020 / 17:19, *.chello.pl

Remy sam sobie winny ,dobrze napisał kolega Czwarty Pasek Na Dresie

odpowiedz
Remy - 19.11.2020 / 16:34, *.plus.pl

Byłem jego fanem, gdy tu trafił. Silny, z niezłym prostopadłym podaniem, nieźle czytający grę. Wydawało się, że mamy stopera na lata. Ale głowa z Francji nie dojechała.

Ani me ani be po polsku, to samo z angielskim. Od początku chłopina odizolowany od grupy, potem doszły głosy, że ciężej się bawi niż trenuje, kontuzja za kontuzją i po piłkarzu. Teraz jego statusu w Legii już się pewnie nie da odbudować. Ja to się zastanawiam, ile on jeszcze klubów w karierze dla siebie znajdzie w ogóle... Z takim podejściem i kontuzjogennością w tych czasach. Jeden? Góra dwa... We Francji pewnie bardziej spalony niż w Polsce, skoro aż tutaj zaktowiczył.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 19.11.2020 / 16:06, *.vectranet.pl

Niech teraz się bawi bez lamusa który fotki sprzedał do gazet.

odpowiedz
Radom L - 19.11.2020 / 15:36, *.vectranet.pl

Dał się złapać i tyle...
Za to inni są święci bo sos lepiej ukrywają

odpowiedz
Wiem co mówię - 19.11.2020 / 18:12, *.chello.pl

@Radom L: ostry czy łagodny?

odpowiedz
MK - 19.11.2020 / 15:30, *.187.2

A jak się bawić na imprezie w maseczkach? Już bez przesady. Może powinien odpowiedzieć po prostu za to, że imprezował. Problem w tym, że się dał złapać, bo nie wierzę że reszta siedzi grzecznie w domu i patrzy przez okno

odpowiedz