Bartłomiej Ciepiela - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bartłomiej Ciepiela zgłoszony do Ekstraklasy

Woytek, źródło: 90minut.pl

Legia Warszawa zgłosiła do rozgrywek Ekstraklasy Bartłomieja Ciepielę. 19-letni środkowy pomocnik na co dzień występuje w trzecioligowych rezerwach, w ostatnich dniach trenował z pierwszą drużyną.


Ciepiela miniony sezon spędził w II lidze na wypożyczeniu w Stali Stalowa Wola.W obecnym sezonie w III lidze zaliczył osiem występów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Damian Igloopol - 22.11.2020 / 22:47, *.amazonaws.com

Brawo. Następny wychowanek Igloopolu. Współpraca z akademią daje efekty.

odpowiedz
Dariusz Mioduski and the band - 21.11.2020 / 13:51, *.chello.pl

Czuć hajs

odpowiedz
Jacek Rosa - 21.11.2020 / 13:09, *.vectranet.pl

Ty Klakier uważaj co piszesz żeby ktoś na tobie nie przejechał się tak na prawdę nie rób błazna z siebie i nie bądż aż taki mocny ciekawe jaki ty jesteś

odpowiedz
Klakier - 22.11.2020 / 18:58, *.plus.pl

@Jacek Rosa: co jest niestosownego w mojej opinii?
Co Legia pokazała przez ostatnie 10 lat w Europie?
Jacy piłkarze przychodzą do tego klubu? Kapustka, Eduardo i dziesiątki innych którzy mieli robić show, tylko efektów ich gry brak, jedynym wartym wspomnienia jest VOO.
To już lepiej ściągać tutaj młodych i pójść w akademię, przynajmniej na tym polu Legia może zabłysnąć w Europie, jako fabryka Piłkarzy.

odpowiedz
Siwy - 21.11.2020 / 10:08, *.sky.com

Do Autor: Przecież w wywiadzie trener mówił ze jest problem z obsada młodzieżowca. Z różnych względów nie gra Rosołek,Slisz i Karbo

odpowiedz
Autor - 21.11.2020 / 13:31, *.virginm.net

@Siwy: Za sezon lub dwa na nie bedzie tu juz prawie nikogo z poza akademii... Na pewno nie dostaniemy wzmocnien o jakich myslymy i marzymy. Wizja jest prosta. Minimalny wklad, minimalne koszta... Tylko zysk ze sprzedfazy mlodych sie bedzie liczyl. Miodek rozbil bank wykupujac Legie w 100%... To wszystko bylo skrupulatnie zaplanowane. Nie dziwi Cie to ze wzial Michniewicza ktory wspolrpracuje z mlodzieza od dawna? Mnie nie. Kazdy kolejny krok prezesa potwierdza moje kilku letnie domysly. Wszystko sie sprawdz. Pozdrawiam!!

odpowiedz
abc - 21.11.2020 / 15:03, *.t-mobile.pl

XDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor - 21.11.2020 / 09:50, *.virginm.net

Ja nie mamzadnych watpliwosci i nie raz pisalem na forum ze Legia wlasnie do tego zmierza. Zeby grac samymi wychowankami. Szkoda ze nie dlatego iz oni maja taki wielki potencjal pilkarski (potencjal maja ale nie zeby wygrywac lige czy wprowadzac Legie do europy), ale tylko dlatego ze maja potencjal sprzedazowy i ot co caly plan Mioduskiego. Legia nie wygra ligi, ale i tak skauci z europy wypatrza kilku malolatow ktorzy grali i ich wykupi. Mioduski zaciera rece.

odpowiedz
Klakier - 21.11.2020 / 10:59, *.plus.pl

@Autor: Legia nie istnieje już w Europie piłkarsko od kilku lat, lepiej żeby grały małolaty na eksport niż 30 letnie odpadki z innych lig

odpowiedz
Autor - 21.11.2020 / 13:26, *.virginm.net

@Klakier: No tak w sumie teraz to juz niech oni graja i niech ich wyprzeda zamiast zbudowac silna druzyne na sloidnych pilkarzach i mlodych wprowadzac miedzy nich zeby sie zaczeli ogrywac miedzy pilkarzami pokroju VOO np. w LE... Stary przeciez w Legii jest tragedia a bedzie tylko gorzej bo Ci mlodzi nie wprowadza nas do europejskich pucharow. Takie sa wyniki polityki Mioduskiego. Czeka nas marna przecietnosc i zgrzyt zebow a zadowolony bedzie jedynie wszechmagacy wlasciciel i prezes w jednej osobie. Wykombinowane po mistrzowsku... KAzdy sukces sportowy BYLBY tu jedynie dodatkiem dla glodnych kibicow, a ze sie nie udalo to Ch...j trudno. Tak wlasnie mysli prezes. Pozdro

odpowiedz