fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Cracovia - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Cracovia - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 22 godziny temu, *.d1-online.com

Wynik dobry ale gra taka sobie,

odpowiedz
kostorz - 22 godziny temu, *.chello.pl

Fajerwerki?

odpowiedz
wtf - 22 godziny temu, *.chello.pl

Wszołek to się chyba w kiblu zatrzasnął,w drugiej połowie nieobecny.

odpowiedz
smutek - 23 godziny temu, *.orange.pl

Gwilia słabo, obok meczu, spóźniony

odpowiedz
Jerry - 23 godziny temu, *.com.pl

Gwilia koło meczu.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 23 godziny temu, *.tpnet.pl

Pierwsze 25min do przyjęcia, ale to powinno być przynajmniej 1-0,im dłużej trwał mecz tym było gorzej, czekamy na 2 połowę...

odpowiedz
Julon - 23 godziny temu, *.timplus.net

Dwa wrzody Gwilia i Kapustka!

odpowiedz
Yeti - 23 godziny temu, *.vectranet.pl

Do przerwy słabo. Legia gra za wolno, nie ma czym zaskoczyć Cracovii.

odpowiedz
(L)egia - 22.11.2020 / 17:38, *.virginm.net

Dlaczego Boruc na ławce jest?

odpowiedz
antek - 23 godziny temu, *.play-internet.pl

@(L)egia: jeden młodziezowiec musi grać a karbo chory

odpowiedz
(L)egia - 22 godziny temu, *.virginm.net

@antek: dziękuję, przyjacielu.

odpowiedz
1909 - 22.11.2020 / 16:53, *.plus.pl

Szelandowski z Rakowa zima do Mistrza Polski obowiazkowo

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2020 / 17:39, *.mm.pl

@1909: Kto???

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 22.11.2020 / 16:47, *.plus.pl

Oczywiście, że będzie rewanż i go wygramy. Najpierw ustawili mecz w PP w tamtym sezonie pozwalając Cracovii wejść do finału z Lechią za co się zrewanżowali podkładając się w ligowym meczu w Warszawie i dając nam mistrzostwo, a później była zmiana i daliśmy im super puchar Polski. Super sport, 100% czystej gry. Zapewne naiwnie wierzycie, że po zapuszkowaniu "Fryzjera" korupcja w piłce się skończyła, a Michniewicz 711 razy do niego telefonował, bo lubił rozmawiać o pogodzie

odpowiedz
żaL - 23 godziny temu, *.chello.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
ja bym w to tak do końca świata nie brną. Każdy wie że ta liga jest tak słaba że każdy z każdym może wygrać albo przegrać w dowolnym momencie ligi. A wtedy Legia była bardzo słaba. Bardzo i przegrywała nie tylko z Cracovią w PP ale i wiele meczy w lidze więc wątpię w tą teorie "spiskową".

odpowiedz
Goraca prośba - 22.11.2020 / 16:45, *.vectranet.pl

Może ktoś podesłać link do meczu ? Nie mam możliwosci obejrzenia meczu w C+

odpowiedz
antek - 22.11.2020 / 17:16, *.play-internet.pl

@Goraca prośba: DrHTV MANIAK TV

odpowiedz
SEBO(L) - 22.11.2020 / 16:28, *.chello.pl

Warty rozpatrzenia kurs na rzut karny dla Craxy...

odpowiedz
Autor - 22.11.2020 / 16:15, *.virginm.net

gwilia......

odpowiedz
antek - 22.11.2020 / 16:20, *.play-internet.pl

@Autor: ta już k.........................w 10 grają

odpowiedz
Sobo(L)ew - 22.11.2020 / 16:20, *.centertel.pl

@Autor: Czesiek ma pierdolca na punkcie gwili jak Vuko na punkcie Kulenovica

odpowiedz
Autor - 22.11.2020 / 16:25, *.virginm.net

Gosc jest kompletnym paralitá.... gra piach u nas, jak i w reprezentacji . Podobno Ciepiela zostal wlaczony do pierwszej druzyny to z miejsca powinien dostac szanse. Tak jak mowicie z gwiliá gramy w 10 od poczátku. Takiej kaleki dawno tu nie bylo. Potega mioduskiego hehe

odpowiedz
Autor - 22.11.2020 / 16:30, *.virginm.net

tego gargamela vuko tez wystawial ale jeszcze jakos gral wtedy bo ostatnio to on gra w baseball zamiast pilke nozná a zamiast nog ma kije baseballowe haha. Absolutne drewno!!! Pozdr!! :)
A i kolego przywolales bolesne wspomnienie o kulenovicu haha nie trzeba bylo :)

odpowiedz
1909 - 22.11.2020 / 16:07, *.plus.pl

Tylko zwycięstwo!!!! Przebiegniemy się po pasach...

odpowiedz