Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: Karny? Nie wiem, nie jestem sędzią

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Michał Probierz (trener Cracovii): Zaczęliśmy mecz zbyt bojaźliwie. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, co było naszym głównym problemem. Legia nabrała pewności siebie, a dodatkowo miała sporo indywidualności. W pierwszej połowie wyróżniającą się postacią był Luquinhas. Do przerwy mieliśmy kilka momentów, kiedy zdecydowanie zbyt szybko chcieliśmy rozegrać piłkę.

Po przerwie wydawało się, że dobrze zaczęliśmy, a nagle dostaliśmy bramkę z kontry. Oczywiście, Legia już wcześniej miała dobrą szansę. Po stracie gola zaczęliśmy grać lepiej. Dzisiaj przegraliśmy, ale było nam trudno ze względu na kłopoty kadrowe, które nas trapią. Pracujemy jednak dalej i przygotowujemy się już do piątkowego meczu.

Graliśmy z zespołem, który jest na fali. Wygrał ostatnie spotkania i w takich okolicznościach trudno jest wejść do gry młodym zawodnikom. Patryk Zaucha dopiero zaczyna przygodę z Ekstraklasą, a Rivaldo także miał swoje problemy. Jeszcze niedawno przez dwa tygodnie leżał w łóżku. To nie jest tak, że po takiej przerwie ktoś wyjdzie i będzie sprawny na sto procent. Mamy swoje kłopoty, ale nie płaczemy i nie żalimy się.

Czy był karny w ostatniej akcji? Nie wiem, bo nie jestem sędzią.

REKLAMA
REKLAMA

Oceń legionistów za mecz Cracovia - Legia


  • Miszta
  • Juranović
  • Lewczuk
  • Jędrzejczyk
  • Mladenović
  • Wszołek
  • Gwilia
  • Andre Martins
  • Kapustka
  • Luquinhas
  • Pekhart
  • Rafael Lopes

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
L - 1 godzinę temu, *.tpnet.pl

Z tymi karnymi "za rękę" jest tak że wytyczne dla sędziów zmieniają się praktycznie co sezon więc ani ja ani wy ani probierz nie jesteśmy w stanie tak na prawdę ocenić czy był karny czy nie. Z uwagi na to co napisałem śmieszą mnie teksty kibiców czy dziennikarzy w takich sytuacjach pod tytułem "ja bym gwizdnął albo ja bym nie gwizdnął". Żeby wiedzieć czy powinien być karny trzeba znać dokładne przepisy i wytyczne - nie jest to jakaś tajemna wiedza i pewnie można to gdzieś znaleźć ale nie wierzę żeby ktoś z nas kibiców albo tych idiotów dziennikarzy to zrobił.

odpowiedz
ja - 24 minuty temu, *.elartnet.pl

@L: Nie probierz, tylko Probierz.

odpowiedz
Probierz - 1 godzinę temu, *.play-internet.pl

To jest taka...

odpowiedz
Kris - 9 godzin temu, *.netfala.pl

Muszę przyznać, że chyba jego pierwsza wypowiedź gdzie nie obrzuca g.....m wszystkich naokoło winiąc ich za porażkę swojego zespołu.

odpowiedz
Znafca - 16 godzin temu, *.orange.pl

Spokojna, jak na Michała wyważona wypowiedź. Stabilny trener konsekwentny jak na naszą ligę i nawet szeptem potrafi coś grać. Byliśmy minimalnie lepsi więc i wygraliśmy minimalnie. Cieszą trzy punkty, jedziemy dalej.

odpowiedz
oLaf - 18 godzin temu, *.vectranet.pl

tak, Probierz, nie jesteś sędzią... bo jesteś głąbem! ; P

odpowiedz
Do Olaf - 6 godzin temu, *.net.pl

: Ty jesteś zdrcydowanie większym, bo twòj wpis jest bardziej g-ny niż nawet poprzednie wypowiedzi trenera Cracovi.

odpowiedz
oLaf - 4 godziny temu, *.vectranet.pl

@Do Olaf: ojoj, się krakusek popłakał na lekką szyderę : ))))

Lepiej sobie przypomnij jak ten sierściuch wcześniej nam:
a) na Cracovii kazał grać na zmrożonym boisku (duże ryzyko kontuzji),
b) chłópców do podawania piłek instruował że "Craxie podajemy piłki szybko, Legii wolno",
c) w Jadze wymyślił wycie kibiców pod hotelem gdzie przed meczem spała Legia
... i inne prostackie numery tego "polskiego klopa" .

odpowiedz
Arek - 18 godzin temu, *.tpnet.pl

To już tego Lasyka mamy z głowy na dłuższy czas. Stefański od słynnego już meczu w Gdańsku żadnego meczu nam nie sędziował. No przynajmniej ja nie pamiętam. Następny mecz, Frankowski będzie jak nic. No może jakiś Złotek.

odpowiedz
hajdukL - 18 godzin temu, *.77.242

Probierz bardzo spokojnie zniósł decyzję sędziego o niepodyktowaniu ewidentnego rzutu karnego. Co tu się dzieje.
A nasz kolega "Fryzjera" kłapał mordą na Lasyka jak ten szedł sprawdzić sytuację, a po pomyślnej decyzji raczył go przeprosić i przybić piątkę.
Jakie to jest piękne, jakie to wszystko jest piękne, jakie to jest piękne...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17 godzin temu, *.centertel.pl

@hajdukL: Jaki qurwa ewidentny karny?? Karny to powinien być po wślizgu w nogi Luqhinasa.

odpowiedz
Jasio - 8 godzin temu, *.telkab.pl

@Sobo(L)ew: idz z tad trolu.

odpowiedz
hajdukL - 6 godzin temu, *.77.242

@Sobo(L)ew:
Ewidentny ponieważ jest VAR i miał on wykluczyć pomyłki lub niedopatrzenia sędziowskie w kluczowych sytuacjach.

odpowiedz
bie/L/sko - 20 godzin temu, *.master.pl

Probierz miej trochę ambicji.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 20 godzin temu, *.plus.pl

pisałem przed meczem w komentarzach pod 2 newsami, że puszczą nam mecz w zamian za przegrany super puchar Polski, nie dziwi was, że Probierz na konferencji nie płacze z powodu sędziego? Wy myślicie, że on nie widział nagrania przed pójściem na konferencję prasową(pomeczową)? Wiedział o ustalonym scenariuszu spotkania

odpowiedz
Xyz - 20 godzin temu, *.tpnet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: efekt Cześka - gdyby był inny trener (np. zagraniczny)to komentarz byłby inny. Nie będzie na kumpla nadawał i tak nic nie zmieni.

odpowiedz
Wolfik - 21 godzin temu, *.mm.pl

Wow, nie przegrali przez sędziego....to jakieś "nowum" u Probierza.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21 godzin temu, *.174.42

Lopez po raz kolejny udowodnił ze nie nadaje sie do Legii.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17 godzin temu, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: graj w jednym klubie często, później miej trochę przerwy idź do nowego klubu i zagraj w dwóch meczach i zobaczymy czy Ty będziesz w formie. Qwa jacy to mocarze w gębie za klawiaturą.

odpowiedz
Jasio - 8 godzin temu, *.telkab.pl

@Sobo(L)ew: bronisz tej slabej gry Lopesa. Idz z tad trolu.

odpowiedz
Piasek - 21 godzin temu, *.inetia.pl

Jaki karny panie Guardiola?

odpowiedz
K - 20 godzin temu, *.t-mobile.pl

@Piasek: ręka w polu karnym po zagraniu Pekharta. Ostatnie sekundy meczu. Sędzia sprawdzał var już po zakończeniu spotkania.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 21 godzin temu, *.centertel.pl

To jest to samo jak sytuacja z Luqhinasem, że to on dostał po nodze to nie ma karnego bo zawodnik sracovii trafił w piłkę najpierw. Ale gdyby to było w polu karnym Legii to jestem pewien że był by karny

odpowiedz
SEBO(L) - 19 godzin temu, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: też tak myślę, i jeszcze byłaby narracja,że "No trafił w piłkę, ale nierozmyślnie trafił w nogi rywala. Podjął ryzyko,i musi ponieść konsekwencje. Sędzia się wybronią,podjął decyzję słuszną z nowymi wytycznymi. ". Tak byłoby na 100 %

odpowiedz
Hugon - 18 godzin temu, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Tak by powiedział nieomylny pan Sławek.

odpowiedz
Jasio - 8 godzin temu, *.telkab.pl

@Sobo(L)ew: nie byloby karnego. Nie poduszczaj gimbazy. Idz z tad trolu.

odpowiedz
SEBO(L) - 7 godzin temu, *.centertel.pl

@Jasio: Ch.j widziałeś w polskiej lidze,to nie wypowiadaj się. Znajdź sobie mecz...np. Lechia-Legia 2:0 (na śniegu), obejrzyj tamte 2 karne przeciwko nam,to może coś pojmiesz. Albo mecz z Lechem u nas,wygrany po golu Hämäläinena ze spalonego,i wywrotkę bodaj Makuszewskiego,który potknął się o kopnięte przez Kopczyńskiego powietrze.To pierwsze przykłady z pamięci. Więc... idź Ty "z tad" (co to,ku.wa,za słowo?) po słownik.

odpowiedz