Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka: Wyszarpaliśmy trzy punkty

Woytek

- Nie było to łatwe spotkanie, wyszarpaliśmy trzy punkty. W ostatnich minutach było naprawdę gorąco pod naszą bramką. Nie wiedziałem tak do końca jaka będzie decyzja sędziego, bo nie widziałem tej sytuacji. Każdy z nas drżał do końca, ale skończyło się szczęśliwie - powiedział po meczu Bartosz Kapustka.

- Myślę, że z każdym meczem będziemy grać coraz lepiej. Drużyna ma potencjał i sporo jakości. Jesteśmy świadomi, że musimy zwyciężać w każdym kolejnym spotkaniu. Koncentrujemy się na każdym kolejnym meczu, a nie na tym co będzie za miesiąc czy za dwa. O tej porze roku boiska w Polsce różnie wyglądają i to nie ułatwia nam gry, bo chcemy konstruować akcje od tyłu. Czasami nie jest to proste i gramy na dużym ryzyku.

- Dzisiejszy mecz nie mógł się podobać, ale najważniejsze są jednak trzy punkty, musimy je zdobywać nieważne w jakim stylu. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, choć sytuacje były z obydwu stron. Mieliśmy trochę lepszy pomysł na grę, ale w końcowych minutach cofnęliśmy się do defensywy, więc nie było tak, że zdominowaliśmy to spotkanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
zenek - 23.11.2020 / 12:22, *.orange.pl

jak dla mnie Bartek powoli się rozkręca. Widać, że ma papiery na rozgrywanie piłki do przodu a nie jak więkzość parodystów tylko w bok lub do tyłu (Gwilia i Antolic). Poza tym dobrze, że wraca Martins do pierwszego składu

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 23.11.2020 / 10:43, *.chello.pl

Biega dużo ale to za mało na Legie.

odpowiedz
MARKUS - 23.11.2020 / 08:59, *.t-mobile.pl

ten mecz się odbył.druga połowa to nas nie było na boisku

odpowiedz
Marcel - 22.11.2020 / 23:36, *.t-mobile.pl

Te wszystkie pomeczowe wypowiedzi piłkarzy to taka pusta gadka. Każdą z tych wypowiedzi można by wstawić po jakimkolwiek dowolnym meczu i też by pasowała, bo zawsze mówią to samo. Bla bla bla, ple ple ple.

odpowiedz
SEBO(L) - 22.11.2020 / 23:01, *.chello.pl

Boiska nie ułatwiają gry...takiej jaką dziś zaprezentował,nie utrudni nawet brak boiska. Przebiegł ponad 11 km.,i na tym poprzestańmy,piłka mu przeszkadza.

odpowiedz
L - 23.11.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

@SEBO(L): O czym ty mówisz??? Dobry mecz zagrał.

odpowiedz
AAA - 22.11.2020 / 22:05, *.play-internet.pl

Kapustka?
Chłopie byłeś jednym z nasłabszych na boisku.
Gorszy to tylko Gwilia i Lopez

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.