Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Najlepszy mecz w sezonie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Byliśmy do niego bardzo dobrze przygotowani taktycznie. Myślę, że w większości zrealizowaliśmy plan trenera. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale uważam, że był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie przeciwko bardzo dobremu przeciwnikowi - powiedział po meczu Tomczak.

- Od początku sezonu bardzo ciężko trenujemy. Zdajemy sobie sprawę, że druga liga jest specyficzna, bo możemy wszystko wygrywać, a jedna porażka spowoduje, że nasza przygoda się kończy. Takie wygrane nas budują. Mamy bardzo doświadczony zespół. Wielu chłopaków grało wyżej niż w drugiej lidze, więc kwestia mentalna nie jest dla nas problemem. Cieszymy się, że w taki sposób możemy wygrywać mecze.

- Pozycja libero wymaga robienia atmosfery i zagrzewania chłopaków do walki. Szczególnie ważne jest to teraz, gdy gramy bez kibiców. Trzeba na boisku cały czas utrzymywać odpowiednią temperaturę i koncentrację. Ja jako najmłodszy w pierwszej szóstce robię więc to, co muszę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.