Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Graliśmy dobrze w każdym elemencie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Ciężko trenowaliśmy do tej pory i to zwycięstwo było zasłużone w stu procentach, bo przez ostatnie 5 miesięcy kawał konkretnej roboty wykonaliśmy. Graliśmy dobrze w każdym elemencie i to pozwoliło nam wygrać w gładki i szybki sposób. Nie możemy jednak długo rozpamiętywać tego zwycięstwa, a od razu rozpocząć przygotowania do następnych spotkań, bo każdy następny może być trudniejszy - powiedział Maciej Stępień po wygranej ze Spartą.

- Wydaje mi się, że jeżeli będziemy z pokorą podchodzić do każdego następnego przeciwnika to te wyniki będą dobre. W porównaniu z poprzednimi sezonami lepiej radzimy sobie pod kątem mentalnym. Trener zwraca uwagę byśmy nie falowali, a grali na równym poziomie. Wcześniej zdarzało się, że po dwóch wygranych setach przychodziła chwila rozprężenia. Dziś wygraliśmy trzy sety z rzędu i mam nadzieję, że kolejne mecze w naszym wykonaniu będą wyglądały podobnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.