fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz ze Stalą w piatek

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa opublikowała szczegółowy terminarz 14. kolejki. Spotkanie Legii Warszawa ze Stalą Mielec odbędzie się w piątek, 18 grudnia o godzinie 20:30 w Warszawie. Będzie to ostatni mecz legionistów w 2020 r.

Terminarz meczów Legii:
29.11. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
05.12. (SO) 20:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
12.12. (SO) 20:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa
18.12. (PT) 20:30 Legia Warszawa - Stal Mielec

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
MIODUSKI OUT !!!!! - 29.11.2020 / 10:51, *.btcentralplus.com

Widac juz efekty pracy Ojrzynskiego w Stali. Nie bedzie latwo.

odpowiedz
gLa - 28.11.2020 / 08:45, *.vectranet.pl

a stali mielec , wsadzimy w dude widelec...

odpowiedz
Adam - 27.11.2020 / 21:20, *.chello.pl

Jak obstawiacie? Liczę na minimum 9 punktów, ale obawiam się, że może się skończyć na 8 (niby żadna różnica, ale wiecie jak jest)..

odpowiedz
SEBO(L) - 27.11.2020 / 22:42, *.chello.pl

@Adam: No i mamy "Mecz o 9 punktów "...

odpowiedz
Adam - 28.11.2020 / 00:52, *.chello.pl

@SEBO(L): Od razu o 12. Chyba, że zakładasz, że następne mecze Legii i Lechii zakończą się takimi samymi wynikami - wtedy, jeżeli wygramy, powiększymy przewagę nad nimi do 9 punktów.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.11.2020 / 08:59, *.chello.pl

@Adam: niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem, a inni nie potrafią przelać myśli na tzw. papier,w tym przypadku "na klawiaturę"... Skoro jest info o meczu ze Stalą,a Ty liczysz na 9 punktów,to nikt się nie będzie zagłębiał,że w treści jest zawarte info o dalszych meczach. I z Twojego wpisu a'la skrót myślowy wynikałoby,że w tym konkretnym meczu liczysz właśnie na 9punktów, ale martwi Cię, że zdobędziemy tylko 8 :) Pisanie to naprawdę niełatwa sprawa,o czym przekonać czasem się można czytając tutaj artykuły, a tym bardziej komentarze. Ale pozdrawiam.

odpowiedz
Adam - 28.11.2020 / 21:18, *.chello.pl

@SEBO(L): Nie wiem czy masz zły humor czy może zwieracze popuściły. Założyłem, że jednak osoby, które się tutaj udzielają (przynajmniej część) będzie w stanie wydedukować co miałem na myśli. Wbrew temu co, chyba, sądzisz domyśliłem się też o co chodzi w Twoim komentarzu, ale ponieważ zaleciał idiotyzmem to równie idiotycznie Ci odpisałem.
Tak czy inaczej - każdy sądzi według siebie. Skoro poczułeś się do tak dokładnego i szczegółowego wyjaśniania rzeczy oczywistych to zakładam, że sam miałeś (albo czasami nadal masz) problem z przyswajaniem treści i dlatego sam starasz się pomagać innym. Chwalebne.

odpowiedz
Marcel - 29.11.2020 / 15:09, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): Ale to, że ktoś nie czyta całego artykułu to już jego problem. Myślę, że ziomek Adam odniósł się do wszystkich pozostałych meczów i chyba nie trudno na to wpaść, biorąc pod uwagę, że napisał o dziewięciu punktach. Wystarczy pomyśleć. Wytykasz komuś błędy w rozumieniu czytanego tekstu, a w tej sytuacji sam nie błysnąłeś bystrością umysłu. Wygląda więc na to, że abyś zrozumiał dobrze tekst, trzeba ci tłumaczyć dosłownie i łopatologicznie, więc idą tym tropem, żebyś zrozumiał, co Adam miał na myśli, jego komentarz powinien brzmieć mniej więcej tak: "Mimo tego, że info dotyczy tylko i wyłącznie meczu ze Stalą Mielec i nie powinniśmy odnosić się tu do innych spotkań Legii, których terminy znajdują się poniżej i mogą pozostać przez wielu z was niezauważone, chciałbym zapytać, jak obstawiacie zdobycz punktową Legii we wszystkich najbliższych meczach, biorąc pod uwagę, iż obecnie za zwycięstwo przyznawane są 3 punkty, a za remis jeden punkt. W związku z tym liczę na minimum 9 punktów, ale obawiam się, że może się skończyć na 8 (niby żadna różnica, ale wiecie jak jest)".
Masz rację, pisanie to niełatwa sprawa, a czytanie całego artykułu przy jednoczesnym myśleniu jeszcze trudniejsza.

odpowiedz