Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Gwilii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Cracovią kontuzji doznał Walerian Gwilia. Reprezentant Gruzji zszedł z boiska w 64. minucie, a zastąpił go na nim Rafael Lopes. Chwilę wcześniej pomocnik położył się na murawie, łapiąc się za lewą nogę. Niebawem dowiemy się, czy pomocnika będzie czekała przerwa w grze.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Czesław Michniewicz potwierdził, że Gwilia zgłosił problemy z mięśniem uda.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
bronek49 - 34 minuty temu, *.chello.pl

żadna strata Gwilla to jeden z najsłabszych zawodników Legii

odpowiedz
SF - 2 godziny temu, *.tpnet.pl

Nie ma czego zalowac po tym co prezentuje !!

odpowiedz
MARKUS - 7 godzin temu, *.t-mobile.pl

ten niby PIŁKARZ nie powinien się znaleźć w legii to jest pomyłka

odpowiedz
markus - 7 godzin temu, *.t-mobile.pl

I TAK nic nie gra bardzo słaby zawodnik hamulcowy legii

odpowiedz
Kibolek - 8 godzin temu, *.komputersat.pl

Pierwszy raz w życiu cieszę się że nasz grajek jest kontuzjowany. Hamulcowy nieudacznik gwilia

odpowiedz
Autor - 8 godzin temu, *.virginm.net

Alleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Mr T - 9 godzin temu, *.mm.pl

Był najsłabszy w naszym zespole. Nie potrafił wygrać pojedynku, zazwyczaj odbierali mu piłkę.

odpowiedz
TopCWKS - 9 godzin temu, *.play-internet.pl

Bogu niech będą dzięki.
Amen!

odpowiedz
Pawciu - 10 godzin temu, *.play-internet.pl

Kontuzje,kontuzje,kontuzje.... potem przechodza do innych klubow i sa zdrowi jak kon. Tu sie dzieje cos dziwnego . Ale zgodze sie ze Gvilia od dluzszego czasu gra piach...

odpowiedz
Marcel - 18 godzin temu, *.t-mobile.pl

Jest coś gorszego niż kontuzja Gvilii... Otóż niejaki William Remy trenował indywidualnie :D

odpowiedz
AAA - 19 godzin temu, *.play-internet.pl

Ta kontuzja to będzie duże wzmocnienie.
Jak ktoś oglądał jego "wybryki"w r eprezentacji Gruzji to potwierdzi.

odpowiedz
Kokosz - 20 godzin temu, *.tpnet.pl

Solidne wzmocnienie

odpowiedz
Szymon - 20 godzin temu, *.chello.pl

No i odpocznie od kopania się łysej pale

odpowiedz
Nareszcie - 20 godzin temu, *.toneticgroup.pl

<3 koniec męczarni z tym parodystą, przynajmniej na jakiś czas.

odpowiedz
Bez złych intencji... - 20 godzin temu, *.133.34

I dziéki bogu,niech kuruje sie do wiosny!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 20 godzin temu, *.plus.pl

tak jak mówiłem w komentarzach przed meczem w newsie o relacji live oraz newsie o zrewanżowaniu się - mecz oddany nam za super puchar Polski, powodzenia w podniecaniu się ustawianymi meczami

odpowiedz
Arek - 18 godzin temu, *.tpnet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: sam się emocjonujesz, więc nie wiem, po co się powtarzasz. Twój nick zresztą mówi sam za siebie. A skoro mecze są ustawione jakieś dowody poproszę. Interesują mnie czyste fakty, a nie wymysły człowieka nie stabilnego emocjonalnie.

odpowiedz
Legiatorun - 10 godzin temu, *.centertel.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: A co gdyby sędzia gwizdnął karnego,?

odpowiedz
Sfinks - 8 godzin temu, *.vectranet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: sśij

odpowiedz
antek - 20 godzin temu, *.play-internet.pl

Prosze do końca rundy niech ma

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 20 godzin temu, *.plus.pl

to akurat wzmocnienie

odpowiedz