Radość Cholewiaka po zdobytej bramce - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cholewiak: Chcieliśmy dominować

Wiśnia, źródło: Widzew TV

- Fajnie, że udało nam się szybko zdobyć bramkę, bo pozwoliło nam to zachować nieco więcej spokoju. Z biegiem czasu Widzew zaczął jednak mocniej dążyć do remisu i napędził nam trochę strachu. Nie ustrzegliśmy się błędów, jednak w sumie to my przechodzimy dalej. To nie był dla nas łatwy mecz - mówi Mateusz Cholewiak.

- Chcieliśmy zdobyć drugą bramkę, która jeszcze mocniej uspokoiłaby naszą grę. Czym jednak mecz trwał dłużej, tym Widzew coraz bardziej nam zagrażał. Dobrze jednak, że zachowaliśmy koncentrację do końca i ten awans został przez nas przypieczętowany. Po ostatnim gwizdku trener nie był zadowolony, co tylko potwierdza, że nie spełniliśmy jego założeń. Jakie to były założenia? Chcieliśmy szybko strzelić gola i dominować. Momentami trochę za łatwo traciliśmy piłkę, co tylko napędzało Widzew. Koniec końców to my przechodzimy dalej. Teraz przygotowujemy się już do kolejnego ligowego meczu.

- Do każdego spotkania podchodzimy tak samo. Wiedzieliśmy, że Widzew to dobra drużyna, chociaż gra ligę niżej. Ma w kadrze doświadczonych piłkarzy, więc podeszliśmy do przeciwnika z dużym respektem. Znamy jednak swoją siłę i umiejętności, dlatego też naszym celem była dominacja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Lipa - 29.11.2020 / 12:04, *.chello.pl

Chcesz dominować to z W.R na imprezę idź.

odpowiedz
bronek49 - 26.11.2020 / 17:10, *.chello.pl

przestań Cholewiak bredzic byliście beznadziejni i nic was nie usprawiedliwia

odpowiedz
MARKUS - 26.11.2020 / 13:06, *.t-mobile.pl

połowa sezonu prawie za nami a my nic nie gramy

odpowiedz
Sasza - 25.11.2020 / 21:02, *.chello.pl

Chciely my ale nie nie umiely my... yyy... wyciongniemy wnioski... eee i myślymy już o kolejnej żenadzie... to jest, chciałem powiedzieć meczu

odpowiedz
SF - 25.11.2020 / 20:25, *.tpnet.pl

Dominuje sie jak strzela rywalowi minimum 2 gole !!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 25.11.2020 / 20:16, *.plus.pl

Zasnąłem po pierwszej bramce, na nieszczęście obudziłem się przed końcem meczu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.