Mateusz Cholewiak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Widzewem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niezbyt wysokie noty otrzymali zawodnicy Legii po zwycięstwie z Widzewem. Najwyższą przyznaliście Mateuszowi Cholewiakowi i Cezaremu Miszcie po 3,5 w skali 1-6. Najniższą uzyskał Joel Valencia - 1,8.

W sumie oceniało 497 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,8.

Cholewiak 3,5
Miszta 3,5
Jędrzejczyk 3,4
Karbownik 3,1
Andre Martins 2,9
Luquinhas 2,9
Wieteska 2,8
Kapustka 2,7
Wszołek 2,7
Stolarski 2,5
Luis Rocha 2,5
Slisz 2,5
Pekhart 2,4
Rafael Lopes 2,0
Valencia 1,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
tomiacab - 27.11.2020 / 20:24, *.virginm.net

Miszta to za kolegów dostal tak niską ocenę?

odpowiedz
hdp - 27.11.2020 / 18:41, *.chello.pl

Kante i inni - TROCHĘ za dużo tych nieobecnych w LEGII ....

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 27.11.2020 / 16:24, *.centertel.pl

a czy wreszcie ktoś z LEGII powie naprawdę co sie dzieje z Kante ?
raz trenuije, potem znika, znowu trenuje ......itd
Bo tak naprawde nie mamy napastnika ???

odpowiedz
oLaf - 28.11.2020 / 14:23, *.vectranet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: nie wiem, boję się że - podobnie jak Olisadebe- ma "cofnięty/przekręcony licznik" czyli wpisano mu kiedyś datę urodzenia ''z sufitu" i po prostu jest stary i ciągle wychodzą drobne kontuzje - podobnie jak z Eduardo czy tym Valencią się robi szpital - kolega zapewne pamięta "widzewski szpital" w Legii w latach 90-tych...

odpowiedz