Hanna Kulawik - fot. rglegia.pl
REKLAMA

Gimnastyka

Wyniki legionistek na Mistrzostwach Polski Juniorek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Rumii odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w gimnastyce artystycznej, w których brały udział dwie zawodniczki Legii, które wywalczyły kwalifikacje trzy tygodnie wcześniej. Dominika Włodarczyk została sklasyfikowana w wieloboju na miejscu 35. z wynikiem 49,350 pkt. Z kolei Hanna Kulawik była 44. z wynikiem 41,850 pkt. startowały 72. zawodniczki.

Włodarczyk w występach ze wstążką była 33., z maczugami - 25., z piłką 29., ze skakanką 46. Kulawik w występach ze wstążką zajęła 48. miejsce, z maczugami 49., z piłką 46., ze skakanką 32.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Adam - 27.11.2020 / 21:18, *.chello.pl

Trenować i sprawdzać się z najlepszymi. Ale bez chorego ciągu na wyniki, w takim wieku sport powinien przede wszystkim przynosić radość. Powodzenia w dalszej karierze dziewczyny!

odpowiedz
Do autora - 26.11.2020 / 14:18, *.plus.pl

W tekście jest nieścisłość. Do ww. zawodów nie było żadnych wcześniejszych eliminacji. Dzięki czemu w imprezie zasadniczej udział wzięły zawodniczki Legii. Mogły One spróbować swych sił z rówieśniczkami z wiodących klubów gimnastyki artystycznej w Polsce. I to ważne, żeby współzawodniczyć z najlepszymi i mieć punkt odniesienia w sportowej rywalizacji.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.