Robak na pierwszym planie w ostatnim meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Robak: Będziemy walczyć do ostatniej minuty

Redakcja, źródło: Widzew Łódź

- Legia to na pewno ciężki przeciwnik, który obecnie jest liderem ekstraklasy. Chcemy zagrać dobre spotkanie, a nasze umiejętności zweryfikuje boisko. Legia to potężna firma, ma dobrych zawodników, ale my nie jesteśmy na straconej pozycji. Trzeba wyjść na murawę i dać z siebie maksa - mówi przed meczem 1/16 finału Pucharu Polski kapitan Widzewa Łódź, Marcin Robak.

- Przed tak ważnym starciem, jak rywalizacja z Legią, fajnie byłoby wygrać mecz ligowy, by zwiększyć swoją pewność siebie, ale tak się nie stało i nastroje nie są najlepsze. Przed nami jednak idealna okazja, by pokazać się z dobrej strony na tle wymagającego przeciwnika. Mam nadzieję, że każdy z nas wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, bo tylko wtedy możemy myśleć o dobrym wyniku.

- Ciężko powiedzieć, co nas czeka. Zarówno w naszym zespole, jak i w Legii dużo się pozmieniało, są nowi trenerzy, dlatego myślę, że czeka nas zupełnie inny mecz. Każde pucharowe spotkanie pisze nową historię, ale mam nadzieję, że środowy występ potoczy się dla nas dobrze. Legia jest faworytem, ale nam nie pozostaje nic innego, jak dać z siebie wszystko na boisku. Będziemy walczyć do ostatniej minuty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
L - 25.11.2020 / 13:36, *.netcom.no

Nie trawie tego robala. Serio.

odpowiedz
Arek - 25.11.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

@L: przecież to prawie Zlatan. No przynajmniej wiekowo. Nie lubisz takiej gwiazdy

odpowiedz
Stan , - 25.11.2020 / 15:04, *.vectranet.pl

@L: a czemu aż tak ,haaaaa

odpowiedz
Majkel - 25.11.2020 / 13:24, *.mm.pl

A ja życzę Robakowi, żeby za rok wyszedł przeciwko nam na mecz ligowy. Tak z całego serca, kibicowsko bo brakuje takich meczów. Żeby tak się stało powinni skupić się teraz na lidze i ....dzisiejszym meczu też żeby nie dostać powyżej trójki.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 25.11.2020 / 13:14, *.orange.pl

Żeby tylko głupio nie pogubić się, jak ostatnim razem. Spokojnie robić swoje, są słabsi i to dużo, ale na pewno ambicji im nie zabraknie. Mam nadzieję, że będzie to samo można powiedzieć o naszych. TYLKO LEGIA !

odpowiedz
oLaf - 25.11.2020 / 13:56, *.vectranet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: o tak, Robak to akurat bardzo charakterny zawodnik, u nich jedyny konkretny gracz. Mam nadzieję że nasi ich sklepią : )

odpowiedz
edd - 25.11.2020 / 13:12, *.plus.pl

Mamy się bać beniaminka 1 ligi w dodatku w fatalnej formie i z prawie 40 napastnikiem ? My? Mistrz Polski i lider najwyższej klasy rozgrywkowej? Bez jaj...

odpowiedz
Władeczek - 25.11.2020 / 12:30, *.netfala.pl

Zgnieciemy te Robaki jak szczury faken!

odpowiedz
Mrok - 25.11.2020 / 12:29, *.net.pl

Bakomy nie jem do dzisiaj.
Takie mi zostały wspomnienia po Widzewie.
Hoopa tez nie piję ale to już inna opowieść.

odpowiedz
Lolo - 25.11.2020 / 14:37, *.225.252

@Mrok: Ja też tak mam ;-)
A ostatnio wprowadziłem dla siebie i całej rodziny zakaz kupowania badziewia z chińskiej platformy sprzedażowej na literę A.

odpowiedz
der - 25.11.2020 / 15:37, *.telnaptelecom.pl

@Mrok: Z Bacomą mam tak samo!

odpowiedz
jarekk - 25.11.2020 / 12:19, *.metrointernet.pl

Jak sie rozwina to moze byc ciezko. A jak skarci sie ich na poczatku to szybko zgasna. Wszystko zalezy jak naszym bedzie chcialo sie grac.

odpowiedz
Juri - 25.11.2020 / 11:52, *.centertel.pl

Zgnieciemy was jak robaki.

odpowiedz