Legia U14 3-1 STF Champion 06/7 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U14 3-1 STF Champion 06/7

Raffi, źródło: Legionisci.com

W czwartek Legia U14 rozegrała sparing z STF Champion Warszawa. Goście mieli szansę na objęcie prowadzenia, ale karnego obronił Ostrowski. Przed przerwą gola dla Legii zdobył Kraska. Wkrótce po przerwie wyrównał Molenda, ale legioniści odpowiedzieli golami Różańskiego i Gieroby. Legioniści byli częściej przy piłce i odnieśli zasłużone zwycięstwo 3-1, ale goście pokazali się z całkiem dobrej strony.

Sparing: Legia U14 (07) 3-1 (1-0) STF Champion Warszawa 06/7
1-0 32 min. Konrad Kraska (as. Dawid Foks)
1-1 46 min. Jan Molenda (dobitka)
2-1 60 min. Mateusz Różański (dobitka strzału Stanisława Gieroby)
3-1 62 min. Stanisław Gieroba (as. Aleks Płoszka)

Strzały (celne): Legia 13 (8) - Champion 11 (7)

Legia: Dawid Ostrowski - Dawid Foks, Mikołaj Kotarba, Leon Ziętek, Sebastian Baranowski, Szymon Chojecki, Jan Leszczyński, Michał Reterski, Michał Korba, Konrad Kraska, Igor busz, Leon Falecki, Mateusz Różański, Kuba Nawrocki, Kuba Solecki, Maciej Jeleński, Aleks Płoszka, Stanisław Gieroba
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz KyckoREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.