Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fornalik: Każdy mecz jest inny

źródło: Piast Gliwice

- Jedziemy na boisko mistrza Polski i głównego kandydata do tytułu, ale po tych dwóch dobrych w naszym wykonaniu spotkaniach, będziemy chcieli podtrzymać swoją dyspozycję - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

- Na pewno zwycięstwa budują, szczególnie że zostały osiągnięte w dobrym stylu z wymagającymi przeciwnikami. To potwierdza, że drużyna wróciła na właściwe tory. Wcześniej były mecze, w których również graliśmy dobrze, ale nie wygrywaliśmy. Jestem jednak przekonany, że ten etap jest już za nami. Natomiast każdy następny mecz jest inny.

- Legia u siebie będzie grała z drużyną, z którą nie najlepiej się jej się ostatnio powodziło. To już jest jednak za nami oraz za Legią. Teraz będą kolejne nowe i inne spotkania. W zespole rywali zmienił się trener, a także taktyka zespołu, dlatego trzeba być przygotowanym na ten konkretny mecz, nie patrząc na to, co się kiedyś wydarzyło

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Legia Świat - 28.11.2020 / 15:09, *.amazonaws.com

Jak Pam Waldek bèdzie miał plan na Legie to trudno nam bèdzie,tylko walka do końca!

odpowiedz
dejne3 - 28.11.2020 / 08:19, *.199.66

Smutny Waldku ,pomarzyć dobra rzecz ,bądź mądrym chłopakim ,a w ostatnim meczu nie podyktowali przeciwko wam karnego było by jedno zwycięstwo

odpowiedz
SF - 27.11.2020 / 15:23, *.tpnet.pl

Tym razem sie powiedzie! LEGIA 2-0 Piast !!!

odpowiedz
(L) - 27.11.2020 / 14:46, *.tpnet.pl

Tylko Legia

odpowiedz
Drakkar(L) - 27.11.2020 / 14:45, *.chello.pl

Nie napinać się bo każdemu szacunek się należy... ale tak jak śpiewał ŚP Wojciech Młynarski "róbmy swoje"... A MP i PP będzie nasz. Raz lepiej, raz gorzej ale zapisujmy na swoim koncie kolejne 3 pkty i jazda...

odpowiedz
Pawełek - 27.11.2020 / 13:32, *.netfala.pl

Dostaniecie w czambuł i sie skończy dzień dziecka!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.