Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

Na żywo

LIVE!: Legia - Piast

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Kapsel135 - 29.11.2020 / 22:34, *.as9105.com

Polityka transferowa Legii jest tragiczna. Beznadziejni prezes
i dyrektor sportowy są tak zakręceni jaj loki miodka. Przy takiej polityce kadrowej to w czerwcu będzie zespół oldbojów.......
Boruc - 40 lat do 30.06.2021
Juranović - 25
Lewczuk - 35 do 30.06.2021
Jędrzejczyk - 33 do 30.06.2023 (nieporozumienie)
Mladenović - 29
Martins - 30
Luquinhas - 24
Wszołek - 28 do 30.06.2021
Pekhart - 31
Karbownik - 19 do 30.06.2021 zawodnik już nie nasz
a mamy w kadrze jeszcze :
Cierzniak - 37 do 30.06.2021
Astiz - 37 do 30.06.2021
Remy - 29 do 30.06.2021
Antolić - 29 do 30.12.2020
Vesović - 29 do 30.06.2021
Cholewiak. - 30 do 30.06.2021
Kante - 29 do 30.06.2021
Rocha - 27 do 30.06.2021
Rafael Lopes - 29

odpowiedz
Kapsel135 - 29.11.2020 / 21:50, *.as9105.com

Qrwa ogłoszono minutę ciszy po śmierci Maradony ,
który z Legią nie miał nic wspólnego. Ale ok.
Tylko dlaczego zarząd zapomniał o byłym piłkarzu
Legii , Andrzeju Tomczyku. Żenada...

odpowiedz
SF - 29.11.2020 / 20:30, *.tpnet.pl

Tak sie nie gra LEGIO !!

odpowiedz
MARKUS - 29.11.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

nadal nie mamy drużyny zero taktyki BRAK NAPASTNIKA obrona jak ser szwajcarski o bramkarzu nie wspomnę oszczędności wychodzą

odpowiedz
word!up - 29.11.2020 / 19:27, *.net.pl

Wszołek znowu najgorszy. No i ta taktyka której nie ma. Tak się gra na amatorskich boiskach. Za złą pracę należy się pół miski ryżu.

odpowiedz
Hiszpan - 29.11.2020 / 19:26, *.telnaptelecom.pl

Frajerska przegrana. Z dwójką wolnych dziadków na stoperze nic nie ugramy.

odpowiedz
tommy - 29.11.2020 / 19:26, *.toneticgroup.pl

dna Pudla to dna frajera

odpowiedz
Szymon - 29.11.2020 / 19:24, *.chello.pl

ha ha ha cyrkant Jędza

odpowiedz
Anty jedza - 29.11.2020 / 19:20, *.virginm.net

Dwie bramki na konto nJedzy,a oni z nim kontrakt przedłużyli w tym klubie nigdy nie będzie dobrze.

odpowiedz
wtf - 29.11.2020 / 19:18, *.chello.pl

Żaden kopacz nie umie złożyć się do strzału,niebywałe.Założę się ,że nie wiedzą nawet dlaczego piłka ląduje po ich uderzeniach 5 metrów nad bramką.

odpowiedz
Darek - 29.11.2020 / 19:16, *.t-ipconnect.de

Ku..a jak można prowadzić u siebie i stanąć całą drużyna na swojej połowie i pozwolić rywalowi grać.

odpowiedz
eduardo - 29.11.2020 / 19:20, *.toneticgroup.pl

@Darek: bo te wklady to frajerzy

odpowiedz
Jaro - 29.11.2020 / 19:15, *.com.pl

Boże, jaki ten Wszołek jest słaby.

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 19:12, *.mm.pl

Ręce opadają. Michniewicz swoje a zawodnicy swoje. Z takim Piastem remisować....idę na spacer bo mnie zawał złapie a karetki zajęte....

odpowiedz
Darek - 29.11.2020 / 19:12, *.t-ipconnect.de

No i ku..a taktyka Czesia zeby sie zamurowac przy prowadzeniu się zemscila.Frajerzy oddali całkowicie pole gry.Wszolek fatalnie,Kapustka tylko gol i zniknął całkowicie.

odpowiedz
1909 - 29.11.2020 / 19:12, *.media.pl

K.... M.. Legia grac

odpowiedz
(L) - 29.11.2020 / 19:11, *.vectranet.pl

grubas w bramce i od razy tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Darek - 29.11.2020 / 19:09, *.t-ipconnect.de

Przy wyniku 1:1 caly czas atakowalismy.Po strzeleniu na 2 :1 oddalismy inicjatywe piastowi.To się zemsci

odpowiedz
Mr. - 29.11.2020 / 19:10, *.virginm.net

@Darek: No i wykrakales ;)))

odpowiedz
1909 - 29.11.2020 / 18:49, *.media.pl

W VARszavie Karny nie możliwe nie istnieje mamy to!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.11.2020 / 18:48, *.orange.pl

Do teraz myślałem, że Tomasz jest lewonożny, bo tą nogą strzela z dystansu, a on karnego z prawej wbił jak Dembele.

odpowiedz
Felek - 29.11.2020 / 18:42, *.vectranet.pl

Gdzie jest trener a nie frajer?

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 18:39, *.mm.pl

Ten mecz powinien być zamknięty po pierwszych 45 minutach. Ale jesteśmy nieskuteczni i będziemy się męczyć do końca. oby zwycięsko bo te dziwolągi z Gliwic nic nie grają

odpowiedz
Autor - 29.11.2020 / 18:27, *.235.33

Pekhart to komedia ... Co to za napastnik ? Zamiast strzelać to podaje... Bramka na 1-1 to jego zasługa bo powinno być 2-0! On tylko by główkować chciał do niczego więcej się nie nadaje. Mam nadzieję na zmianę napastnika na drugą połowę!! Nam potrzeba odważnego napastnika pewnego siebie jak Nikolic chociażby.

odpowiedz
wtf - 29.11.2020 / 18:25, *.chello.pl

Ciekawe kiedy nasi pomocnicy zorientują się,że Pekhartowi trzeba podawać do nogi a nie na dobieg?Jak widać pół roku to za mało dla imbecyli.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.11.2020 / 18:23, *.chello.pl

Oczywiście, faulu Czerwińskiego na Pekharcie nie widział ani Frankowski, ani Gil na VAR-rze. Martins dostał żółtą po jednym faulu, Piastowi wolno więcej. W drugiej połowie muszą mocno przycisnąć, bo Fornalik ma farta i sędziego po swojej stronie.

odpowiedz
Won - 29.11.2020 / 18:22, *.virginm.net

Jędza przy golu to chyba nie bardzo wiedział gdzie jest.Następny kandydat na ławę,co mecz to gorzej.

odpowiedz
Mietek - 29.11.2020 / 18:21, *.vectranet.pl

Jędza już tradycyjnie musi coś spier...lić!

odpowiedz
Rambo - 29.11.2020 / 18:21, *.chello.pl

Roztyty Boruc nawet nie oderwał się od ziemi, mamy parodyste nie bramkarza

odpowiedz
Rambo 2 - 29.11.2020 / 18:44, *.t-mobile.pl

@Rambo: żaden bramkarz na świecie by tego nie obronił ps mniej koksu więcej myślenia przewietrzyć musisz banie baranie

odpowiedz
..... - 29.11.2020 / 18:47, *.chello.pl

@Rambo: Ograniczony umysłowo Rambo nawet nie jest w stanie nic mądrego powiedzieć, mamy parodyste nie kibica

odpowiedz
Darek - 29.11.2020 / 18:20, *.t-ipconnect.de

Kapitan daje se skakać po głowie we własnym polu karnym.Boruc wyrzucił z ręki piłkę w 39 minucie na 25 metr prosto pod nogi piłkarza z Gliwic.Czy on w kazdym meczu musi oddawać piłkę przeciwnikowi?

odpowiedz
Jaro - 29.11.2020 / 18:20, *.com.pl

Wszołek dziś najsłabszy.

odpowiedz
Yeti - 29.11.2020 / 18:19, *.vectranet.pl

Do przerwy ch...j d...pa i kamieni kupa.

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 18:11, *.mm.pl

Pekhart musiał podaniem minąć jednego obrońcę by dograc piłkę do Wszołka to w niego trafił....powinno być 2:0 a jest 1:1. Kur...ca człowieka bierze....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.11.2020 / 18:10, *.orange.pl

Kapustka z kolei przy bramce wszedł w pole karne jak Messi, a po strzale założył natychmiastowy pressing też jak Messi i strzelił bramkę również jak Messi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.11.2020 / 18:08, *.orange.pl

To już wiemy dlaczego Cavani gra w United, a Tomasz w Legii. Identyczna dziś sytuacja bramkowa w obu spotkaniach.

odpowiedz
Ja - 29.11.2020 / 18:07, *.mm.pl

W każdym meczu babol....beznadzieja

odpowiedz
lolo - 29.11.2020 / 18:03, *.tpnet.pl

Brawo Jędza!1:1 Profesor Buahahahaha

odpowiedz
Pawcio - 29.11.2020 / 17:58, *.vectranet.pl

My chcemy trenera a nie poznańskiego frajera!

odpowiedz
Jerry - 29.11.2020 / 17:56, *.com.pl

Gdyby Wszolek nie był paralitą to było by już 2:0.

odpowiedz
Hiszpan - 29.11.2020 / 17:50, *.telnaptelecom.pl

Frankowski już drukuje. Steczyk wjechał w Martinsa to go tylko po tyłku poklepał. Martins sfaulował i od razu żółta.

odpowiedz
Autor - 29.11.2020 / 17:12, *.virginm.net

Niema kaleki gvili nawet na ławce ! Oby to było coś więcej niż tylko niedyspozycja fizyczna ha!

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 17:11, *.mm.pl

Pomóżmy klubowi z tego dziwnego miasta utrzymać pozycję, którą obecnie okupuje. Do boju!!!

odpowiedz
Zielu - 29.11.2020 / 16:23, *.centertel.pl

Ma ktoś pomysł na streema żeby obejrzeć?

odpowiedz
TVP - 29.11.2020 / 16:25, *.as9105.com

@Zielu: strims.world
Zajrzyj tu

odpowiedz
Super⚽️Coach - 29.11.2020 / 16:41, *.amazonaws.com

@Zielu: Sport+stream

odpowiedz
Zielu - 29.11.2020 / 17:25, *.centertel.pl

@TVP : ????????

odpowiedz
WSL - 29.11.2020 / 16:23, *.tpnet.pl

Moze najlepszy strzelec sie dzis obudzi i strzeli minimum jednego gola !!!

odpowiedz
SF - 29.11.2020 / 16:19, *.tpnet.pl

Inaczej byc nie moglo bo bylaby porazka !!!

odpowiedz
1909 - 29.11.2020 / 16:18, *.media.pl

Wygramy gladko bramka strzelona w 93 min :) ciężki jest czas... Hmmm na karnego nie możemy liczyć. Od czasu gdy Czesiek obiol mistrza Polski boją się gwizdać dla nas:(

odpowiedz
Gienek - 29.11.2020 / 16:08, *.vectranet.pl

Tym razem Czesiek nie zaskoczył. Wystawił najmocniejszy skład na obecną chwilę. Jedziemy z k...wami!

odpowiedz