Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Wyciągnęliśmy z tego meczu maksimum

Mishka, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale konsekwentnie chcieliśmy realizować nakreślony przez nas plan. Legia miała więcej sytuacji do zdobycia bramki, ale my byliśmy bardzo skuteczni. Zdobyliśmy bramkę po rzucie rożnym, a w drugiej połowie padła bardzo ładna bramka po ataku pozycyjnym. Można powiedzieć, że wyciągnęliśmy maksimum z tego meczu. Ten punkt cieszy tym bardziej. Być może po tym Covidzie nie byliśmy dziś najlepiej dysponowani, ale pogratulowałem drużynie charakteru i dążenia do celu, jakim było zdobycie przynajmniej jednego punktu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Mp - 30.11.2020 / 13:17, *.centertel.pl

Jakie wnioski? Że jesteście beznadziejnie słabi tylko fart wam pomógł

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.11.2020 / 11:12, *.chello.pl

Walduś, mieliście furę szczęścia. Owszem, w poprzednich meczach wam go brakowało, ale dziś los oddal go wam z naddatkiem.

odpowiedz
Jumbo - 30.11.2020 / 07:24, *.168.108

Spinka na Naszą Legunie a teraz już do wiosennej same porażki będą. Fornalik spadek piastunki twojej blisko

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 29.11.2020 / 21:26, *.centertel.pl

Więcej farta mieliście niż umiejętności na kolanach do Częstochowy wracajcie pajace.

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 21:08, *.mm.pl

Jakiego planu? Oj Waldek, Waldek. Dziękujcie naszym zawodnikom że celowników nie mieli, bo po pierwszej połowie byłoby po meczu. Ale fakt...skuteczność prawie 100%. I fart gigant.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.