fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-2 Piast Gliwice

Stracone punkty

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po meczu pełnym emocji zremisowała na własnym stadionie z Piastem Gliwice 2-2. Tego dnia legioniści dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, lecz ostatecznie zawsze gościom udało się odpowiedzieć. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Bartosz Kapustka oraz Tomas Pekhart, natomiast dla Piasta Piotr Malarczyk i Jakub Świerczok. Po stracie dwóch punktów gracze Czesława Michniewicza stracili fotel lidera tabeli.

W 10. minucie gry pierwsza groźna akcja ze strony Legii. Luquinhas podał do nadbiegającego Filipa Mladenovicia, ten oddał mocne uderzenie, ale piłka poszybowała ponad celem. Niebawem do interwencji został zmuszony już bramkarz Piasta. Frantisek Plach pewnie złapał piłkę kopnięta zza pola karnego przez Michała Karbownika. W 13. minucie wynik spotkania otworzył Bartosz Kapustka. Pomocnik wykorzystał podanie od Mladenovicia i na raty pokonał Placha. Golkiper rywali obronił wprawdzie pierwszą próbę zawodnika Legii, lecz wobec dobitki był już bezradny. Bardzo niefrasobliwie w tej sytuacji zachował się również Jakub Czerwiński. Gospodarze prezentowali się zdecydowanie lepiej od przeciwników i stale napierali na ich bramkę. W 20. minucie dobrą okazję miał Paweł Wszołek. Pomocnik oddał nieco niecelne uderzenie po wrzutce z lewego skrzydła.

Z biegiem czasu gliwiczanie zaczęli nieco dochodzić do głosu, chociaż nadal przewagę mieli legioniści. W 29. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Świerczok. Próbę napastnika ponad poprzeczkę przeniósł Artur Boruc. Chwilę później niespodziewanie do remisu doprowadził Piotr Malarczyk. Środkowy obrońca Piasta wygrał walkę o górną piłkę po dobrze bitym rzucie rożnym i głową zmusił bramkarza "Wojskowych" do kapitulacji. Taki cios nie zraził jednak graczy prowadzonych przez Czesława Michniewicza. Legia cały czas dążyła do zmiany rezultatu, co omal nie udało im się w 35. minucie. Wtedy świetnie z rzutu wolnego dośrodkował Mladenović, w polu karnym zupełnie niekryty znalazł się Tomas Pekhart, ale z jego próbą świetnie poradził sobie Plach.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Drugą połowę dobrze rozpoczęli piłkarze Legii. W 54. minucie z dystansu mocno strzelił Karbownik i dobrze spisał się Plach, odbijając piłkę do boku. Za moment ofensywne wejście w pole karne Mladenovicia, którego dośrodkowanie zostało ręką zablokowane przez Czerwińskiego. Po wideoweryfikacji VAR arbiter słusznie wskazał na jedenasty metr. Był to jednocześnie pierwszy rzut karny podyktowany dla Legii od 26 meczów. Do jego wykonania podczas Tomas Pekhart i pewnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po nieco ponad godzinie gry kolejny ofensywy rajd Mladenovicia. Reprezentant Serbii chciał płasko dośrodkować w pole karne rywala, lecz tam czujny był bramkarz.

Czas uciekał, a Piast nadal walczył o doprowadzenie do remisu. Legioniści nie potrafili postawić "kropki nad i", strzelając trzeciego gola, co pozwalało gościom wierzyć, że mogą powalczyć o chociażby jeden punkt. W 79. minucie ich marzenia się ziściły. Do piłki odbitej z pola karnego dopadł Świerczok i bez zastanowienia huknął prawą nogą. Uderzenie było na tyle precyzyjne, że Boruc nawet nie drgnął... Legioniści mogą żałować, ponieważ drugi raz tego wieczoru stracili jednobramkowe prowadzenie. Przez ostatnie minuty gospodarze chcieli zmienić rezultat, ale ich wysiłki na niewiele się zdawały. W doliczonym czasie stuprocentową szansę miał jeszcze Mladenović. Serb, będąc w polu karnym, kopnął piłkę prawą nogą, jednak przestrzelił!

Ekstraklasa
11. kolejka
#LEGPIA
bez udziału publiczności
Warszawa
29.11.2020
17:30
Legia Warszawa
Piast Gliwice
Legia Warszawa
2-2
Piast Gliwice
13' Kapustka
57' Pekhart (k)
(1-1)
Malarczyk 29'
Świerczok 79'
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
22 Paweł Wszołek
14 Michał Karbownik 71'
24 Andre Martins 81'
67 Bartosz Kapustka
82 Luquinhas
9 Tomas Pekhart
35 Cezary Miszta
41 Paweł Stolarski
15 Ariel Mosór
17 Mateusz Cholewiak
99 Bartosz Slisz 71'
7 Domagoj Antolić 81'
11 Joel Valencia
39 Maciej Rosołek
21 Rafael Lopes
Frantisek Plach 26
Martin Konczkowski 20
Piotr Malarczyk 34
Jakub Czerwiński 4
Jakub Holubek 14
57' Gerard Badia 21
64' Michał Chrapek 6
Patryk Sokołowski 18
88' Sebastian Milewski 19
Dominik Steczyk 16
Jakub Świerczok 70
Jakub Szmatuła 1
57' Tomasz Jodłowiec 3
Tomas Huk 5
64' Tiago Alves 7
Kristopher Vida 10
Patryk Lipski 17
Javier Ajenjo Hyjek 23
88' Bartosz Rymaniak 28
Arkadiusz Pyrka 77
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Trener: Waldemar Fornalik
Asystent trenera: Tomasz Fornalik
Kierownik drużyny: Adam Fudali
Lekarz: Maciej Mierzwiński
Masażyści: Grzegorz Biliński
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Sylwester Rasmus
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (84)

+dodaj komentarz
JACUNHO - 01.12.2020 / 21:02, *.kampinostelco.pl

Z pewnością narażę się tu wielu komentatorom, ale mnie bardzo zawiódł w tym meczu Luki. Liczyłem dokładnie, przez cały mecz posłał tylko jedno dokładne podanie, bodaj w 66 min
Dla mnie to za mało
Na wymarzonej przez wielu "10" - tce oczekiwałem większej kreatywności
Jeśli kto może to niech to prześledzi
Wiele dryblingów, mijanek i kiedy nadchodzi odpowiedni moment na dogranie, to niestety po wielokroć zaliczona strata

odpowiedz
Szelka - 02.12.2020 / 02:13, *.chello.pl

@JACUNHO : generalnie masz rację, ale nie zapominajmy, że takie "sknocone" mecze Luki miał dotychczas b. rzadko. Zresztą, w tym niefartownym meczu cała linia pomocy grała z niewielkim wzajemnym zrozumieniem. Cóż z tego, że zarówno on jak i Martins byli nieustająco faulowani. Były to jednak klasyczne "miękkie" faule obliczone na przerwanie akcji zaczepnych i co ważne - nie skutkujące wysypem żółtych kartek. Ten element gry pomocników musi pilnie poprawić trener Michniewicz.

odpowiedz
lol - 01.12.2020 / 21:00, *.amazonaws.com

denerwujaca jest masa glupich niecelnych podan.

odpowiedz
majsta - 01.12.2020 / 13:03, *.176-109-163-138-dolnet.pl

ile bramek zawalil juz jedza w tym sezonie? ktos potrafi to policzyc?

odpowiedz
OLaf - 30.11.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

Co się dzieje z drewnem z Żyrardowa czyli Michałem Żiru, kontuzja czy zesłany do rezerw?

odpowiedz
gazza - 30.11.2020 / 19:05, *.inetia.pl

Poprawa gry widoczna , wreszcie są strzały z daleka , ale nie widzę zupełnie powodu by bramki strzegł otyły Boruc !

odpowiedz
bronek49 - 30.11.2020 / 19:02, *.chello.pl

jak można wygrywać jak takie olboje jak Boruc czy Jędrzejczyk popelniają takie błedy przy pierwszej bramce ti i Boruc zawinił to dośrodkowanie było na piąty metr i to jest rewir bramkarza ale on nawet się nie ruszył już najwyższy czas zeby w bramce stał mlody Miszta jemu błedy się jeszcze wybaczy ale nie olbojom

odpowiedz
Zbyszek - 30.11.2020 / 14:08, *.plus.pl

Ja swego czasu krytykowałem drużynę za styl. Oczywiście szkoda straconych punktów, ale w stylu gry w porównaniu do tego co było na początku sezonu to jest jednak poprawa. 22 strzały na bramkę to tyle co w kilku meczach razem na jesieni.
Niepokoi mnie tylko refleks Boruca, nie chodzi o to wpuścił te bramki, bo pewnie były nie do wyjęcia, ale w obu przypadkach nie wykonał do piłki nawet żadnego ruchu i to jest słabe

odpowiedz
WSZYSCY KOCHAMY BORUCA ALE... - 30.11.2020 / 20:32, *.151.248

@Zbyszek: KOCHA SIE TYLKO LEGIE! WARSZAWE!FAKTYCZNIE NIECHCE MU SIE ..A JESLI CHCE ZAKONCZYC KARIERE W TYM STYLU TO LEPIEJ NIECH KONCZY W LEGII 2!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.11.2020 / 14:00, *.centertel.pl

Roznica miedzy bramkarzem a Arturro jest taka, ze bramkarz zyje w bramce i na przedpolu, a Arturro tylko stoi w bramce i bazuje na doswiadczeniu. Tyle, ze to za malo. Jak bronic, pokazal bramkarz Piasta. Czas na zmiane pokoleniowa Miszta i jeszcze kogos trzeba znalezc. Boruc, Cierzniak to juz nie te lata, a Muzyk nie te skrzypce...

odpowiedz
Mabi - 01.12.2020 / 23:12, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: W sumie, racja, ale boję się, że Miszta to takie same skrzypce co Muzyk.
Spora szybkość i niezły refleks, ale chwyt piłki do remontu, a to jest kluczowe. Chwytanie i piąstkowanie raczej nie na Legię. Trudno ocenić ustawianie się, ale wyjścia do piłki, tak na 3+.
Tyle, że ktoś musi stać między słupkami...

odpowiedz
SF - 30.11.2020 / 10:44, *.tpnet.pl

Czas swietnosci Boruca i Jedrzejczyka juz minal !!

odpowiedz
TL - 30.11.2020 / 09:44, *.tom-net.pl

kiedy powrot na trybuny? czy pozostał tylko płacz w necie na grajkow

odpowiedz
M@c - 30.11.2020 / 06:45, *.chello.pl

Mecz w wykonaniu Legii mógł się podobać. Szkoda straconych okazji, zwłaszcza z pierwszej połowy.

odpowiedz
Bbk - 30.11.2020 / 05:51, *.comcast.net

Czy klub Legia nadal placi nnajwiecej w lidze swoim wkladom do koszulek ??
Hmmmm czemu skoro poziom maja sredni w lidze czy tylo dlatego ze klub ze stolicy czy sa jakies inne powody bo pod wzgledem finansowym powinninwciagac ta lige nosem skoro tego nie robia to czemu tak wysoki budzet jest ustalony na place tych ktorzy ja zle wykonuja , wydaje sie ze mimo dlugow w klubie cinodpowoedzialni za transfery i kontrakty maja jak u pana boga
Zle sie dzieje bardzo zle i to nie od wczoraj

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.11.2020 / 00:34, *.centertel.pl

Czeslaw w wywiadzie powiedzial, ze po 4 okienkach transferowych bedzie mozna uznac, ze to ,,jego,, druzyna. I niestety patrzac na to wszystko z boku, ma racje. Sporo sie dowiemy po zimowym okienku...

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 30.11.2020 / 00:28, *.centertel.pl

Remis z pastuchami to jak przegrana. Borubar daj pan spokój...

odpowiedz
jarekk - 29.11.2020 / 23:55, *.metrointernet.pl

Slabo. Gdyby grali w Gliwicach mozna by ten wynik uznac, w Warszawie jest porazka. Pozytyw - nieustepliwosc Kapustki przy zdobytej bramce.

odpowiedz
Hugon - 29.11.2020 / 23:26, *.vectranet.pl

Bramka na 1-1 grubego,dotknął piłkę która leciała nad bramką nawet podskoczył żeby wybić ale nie podskoczył żeby wypiąstkować po zagraniu z rogu i strzale Malarczyka jak zwykle przyspawany do linii. Nawet Swierczok podziękował mu za interwencję .To jest pierwszy wybór Cesia, Miszta na pewno wyszedł by do tej piłki.Jaki to wstyd mieć takiego grubasa w drużynie.Cała liga z nas się śmieje.

odpowiedz
Paweł - 30.11.2020 / 09:09, *.com.pl

@Hugon: wstyd to mieć takiego "kibica" jak ty. Cała Polska się z ciebie śmieje.

odpowiedz
no ja - 30.11.2020 / 12:57, *.tpnet.pl

@Hugon: no tragedia powinien tą piłkę puścić na aut bramowy ale nie... trzeba zaistnieć, wg mnie zawinił bramkarz, przy drugiej nawet nie piknął. A Pekhart to drewno i nie wiem co on u nasz robi

odpowiedz
Arek - 29.11.2020 / 23:06, *.tpnet.pl

Punkty stracone na własne życzenie. Jak po strzelonej bramce się wycofuje i oddaje pole przeciwnikom, to tak się to właśnie kończy. Z Craxą było dokładnie to samo. Tylko tam udało się to dowieźć.

odpowiedz
Livescore - 30.11.2020 / 06:52, *.centertel.pl

@Arek: bukmacherka tez musi zarobic kolego ...

odpowiedz
Arek - 30.11.2020 / 14:18, *.tpnet.pl

@Livescore : ja nie gram, bo to strata hajsu. Dlatego też nie znam się na tym.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 29.11.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Panie Czesławie - gra coraz lepsza - bez dwóch zdań - ale musi Pan wyplenić z głów naszych zawodników MINIMALIZM !!! zamiast dobić Piasta cofneli się i mamy remis
+ Slisz - dla mnie to totalna porażka od początku - ten człowiek naprawdę niewiele potrafi and w defensywie a tym bardziej w ofensywie !!

odpowiedz
Adi - 29.11.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Straciliśmy dwa punkty, Piast był do ogrania na spokojnie. Borucowi powinniśmy niedługo podziękować, Miszta niech gra, bo co kopną na naszą bramkę to wpada. Pekhart dno, to nie jest zawodnik dla Legii, Wszolek kolejny raz słabo, Karbo na plus i Luki, poza tym bida. Zobaczymy jak będzie dalej...

odpowiedz
Sprawiedliwy - 29.11.2020 / 22:30, *.inetia.pl

Borubar - kończ Waść, wstydu oszczędź. Zabierz jędze plzzzz

odpowiedz
ben - 29.11.2020 / 21:49, *.inetia.pl

Jędza nędza, Boruc na trzy strzały wpuszcza dwa gole - Miszta dałby radę. Szkoda

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 29.11.2020 / 21:29, *.t-mobile.pl

Spokojnie. Mistrz Polski będzie na Ł3, bo od lat nikt poza Legią w tej jednej z najsłabszych lig w Europie nie chce zdobyć mistrza. Przecież inne drużyny robią wszystko, żeby tylko nie zdobyć mistrza. Więc luzik. Mistrz będzie. Natomiast później w eliminacjach do europejskich pucharów tradycyjnie - weryfikacja poziomu jednej z najsłabszej lig w Europie i...Liga Europy nie dla Legii Warszawa. I tak w koło Macieju...

odpowiedz
Paweł - 29.11.2020 / 21:12, *.centertel.pl

Mladenovic obrósł w piórka bardzo szybko, 3 zejścia na prawo i marne strzały zamiast podań do lepiej ustawionych Kolegów.

odpowiedz
Mabi - 29.11.2020 / 20:49, *.mm.pl

Mecz zremisowaliśmy farciarsko. Piast uzyskał dwa gole po wypracowaniu po stałych fragmentach sytuacji (czy też pozycji) strzeleckich. Przy pierwszej przysnął nasz wiodący stoper, przy drugiej nikt nie zablokował rewelacyjnego strzału. My gola pierwszego strzeliliśmy z niezłej akcji, a drugiego po farciarskim karnym (nie mówię, że się nie należał, bo się należał, ale to był fart) i tyle... Więc czego brakuje? A no... 10ki. I tyle.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 29.11.2020 / 20:44, *.centertel.pl

Czesio taktyk. Jak można strzelić bramkę i oddać pole przeciwnikowi. Minimalizm i tyle. Zemscilo się.

odpowiedz
atmosferic - 29.11.2020 / 20:39, *.orange.pl

Tak sie konczy granie na minimalny wynik...

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 20:38, *.mm.pl

Też jestem wqrwiony po tym meczu. Takiego słabego rywala powinniśmy rozjechać, zwłaszcza że okazje ku temu były. Niestety tym razem piłka nie chciała się odpowiednio "odbić" od naszego czeskiego wieżowca, a reszta była nieskuteczna. Takie mecze też się zdarzają, niestety.

Na plus Kapustka (wreszcie!) Karbownik, Lui i Martins. Boczni obrońcy fajnie atakują, ale trzeba też (albo przede wszystkim) bronić.

odpowiedz
Jerry - 29.11.2020 / 22:47, *.com.pl

@Wolfik: Kapustja na plus?! A co on poza strzeleniem gola zrobił? Był wraz z Wszolkiem najsłabszy na boisku.

odpowiedz
Michał - 29.11.2020 / 20:31, *.plus.pl

Morwa kać znów z tym Piastem.Ile razy z nimi gramy to porażka bo tak można nazwać ten remis.My 11 rzutów różnych i nic oni 1 i bramka wyrównująca my 20 strzałów oni 3 celne i 2 bramki nosz ile można.Weźcie wy się w końcu napijcie i zastanówcie się czy Legia ma walczyć o mistrza czy o środek tabeli.Dno i muł z wykańczaniem naszych akcji.Stracone frajersko 2 punkty.Czesiu weź ich za jądra i niech z Lechią pokażą że je mają.A dzisiaj wstyd że znowu Waldek nas wyr....ł.Pozdro ????

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 29.11.2020 / 20:24, *.chello.pl

Zremisować taki mecz znaczy przegrać.

odpowiedz
maka - 29.11.2020 / 20:22, *.supermedia.pl

Jest stabilniej ale do sukcesów daleko. My graliśmy z ostatnia drużyną.... Od dawna Legia gra bez napastnika tylko pomoc. Tak się dalej nie da żyć. sukcesy będą jak wrócą ludzie pokroju chocby Vadisa Nikolica czy Prijovica nie wspominając o Ljuboi... My z takim piatem powinniśmy do przerwy prowadzić 3-1 a przy bledach defensywy czy bramkarza wygrac 5-2.. a nie rozstrzygac dlaczego było 2-2... Niestety ..

odpowiedz
Jerz z Potoku - 29.11.2020 / 20:21, *.chello.pl

Dlaczego tylko remis w tak - wydawałoby się - klarownym meczu:
- zbyt defensywna (zachowawcza) taktyka w II poł.,
- zatrważająca nieskuteczność piłkarzy "wykańczających" akcje ofensywne,
- fatalna dyspozycja obu stoperów.
Wymienione mankamenty umożliwiły Piastowi osiągniecie zasłużonego remisu.
Ps.: powiedzieć, że w dzisiejszej konfrontacji Legia na własne życzenie frajersko straciła 2 pkt. i pozycję lidera, to jakby nic nie powiedzieć.
Serdeczności, głównie dla odważnych, grających do końca...

odpowiedz
Jo - 29.11.2020 / 20:39, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: Naszym klubem i jego wynikami na Polskim podwórku steruje Fortuna kurs na remis był taki że lepiej nie mówić ponad 5 przy wygranej Legii 1,72

odpowiedz
Adi - 29.11.2020 / 22:34, *.vectranet.pl

@Jo: Skoro na remis było 5,00 zł to na zwycięstwo gości około 9,00 pewnie... Jeśli więc o wynikach decyduje Fortuna to dlaczego nie przegraliśmy tego meczu? Można byłoby więcej zarobić... Bez sensu komentarz.

odpowiedz
Korek - 30.11.2020 / 00:09, *.chello.pl

@Adi: prawdopodobnie @Jo chciał zaistnieć na naszym portalu i to za wszelka cenę.

odpowiedz
Jo - 30.11.2020 / 06:48, *.centertel.pl

@Adi: Stary na zwycięstwo Piasta było coś około 3,20 . Naprawdę tym klubem kieruje Fortuna

odpowiedz
trollu - 29.11.2020 / 20:18, *.vectranet.pl

Dużo sytuacji,wyraźna przewaga,mniej przebiegliśmy tylko o 2km ale to ze względu że mieliśmy 60% posiadania piłki i to piast musiał biegać za nami.Ogólnie mecz by był na plus gdyby nie to niezrozumiałe oddanie piłki piastowi po strzelonym golu na 2-1,co to miało być?Jak to było zalecenie trenera to to nie wróży dobrze na przyszłość bo to by znaczyło że Michniewicz jest idiotą.

odpowiedz
quad74 - 29.11.2020 / 20:18, *.chello.pl

Szkoda, fajny mecz, frajersko niewygrany.

odpowiedz
Łysy - 29.11.2020 / 20:16, *.tpnet.pl

Czy ten Luqinias to w końcu trafi kiedyś do bramki? Co mecz to samo: wkręca w ziemie kilku frajerów, a potem wali pięć metrów nad bramką z rogu pola karnego. Noż k... ile razy można!?

odpowiedz
Pacho - 29.11.2020 / 20:01, *.chello.pl

Brakuje Vuko i konsekwentnego dążenia do kolejnych strzelonych bramek. Można było dominować ale po co...lepiej się cofnąć...

odpowiedz
Krzysztof - 29.11.2020 / 20:27, *.jmdi.pl

@Pacho:
Przepraszam, ale kiedy Kolego widziałeś Legię dążącą do zdobywania kolejnych bramek? Chyba dobrych parę lat temu. Bo akurat w tym obszarze i za Vuko i za grubego Cześka jest to samo i ktoś już o tym niżej pisał - minimalizm. Przecież oni ewidentnie stanęli po karnym i chcieli dowieść wynik. Z Widzewem można tak pograć, ale z kimkolwiek klasa wyżej i tak się kończy. Wkurzony jestem, nie za sam wynik ale za sposób i podejście.

zdrówka!

odpowiedz
Pacho - 30.11.2020 / 19:37, *.55.79

@Krzysztof: przyjacielu z Wisłą nie tak dawno i w zasadzie większość meczów z Vuko było ciśnięcie, aż do przerwy covid. Potem coś się posypało, też można przyznać Ci rację jeśli chodzi o Rangers i ogólnie eurowstyd. Ale tak jak już nie raz mówiłem - z pl nie ma żadnego lepszego trenera od Vuko. A zamiana Vuko na kolejnego zielono stolikowca to zwykle nieporozumienie.

odpowiedz
Gienek - 29.11.2020 / 19:58, *.vectranet.pl

Stracone punkty we frajerski sposób. Wku.wia mnie ten minimalizm Legii, czyli cofanie się przy minimalnym prowadzeniu. Ostatnie mecze Legii to fuksiarskie zwycięstwa, dziś tego szczęścia zabrakło. Miliony rzutów rożnych, z których nic nie wynika i fatalna skuteczność. Dodatkowo Jędza, który powinien odpocząć i przemyśleć swoje zaangażowanie w mecz.

odpowiedz
Wola - 29.11.2020 / 19:53, *.tpnet.pl

Dokładnie, jeden z ciekawszych meczów w tym roku, szkoda straconych punktów.

odpowiedz
Zawieja - 29.11.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

@Wola: myślę że najlepszy mecz w tym sezonie zaczęło mi się chcieć oglądać mecze Legii byli lepsi szkoda straconych punktów . A i tak Legia będzie mistrzem Polski.

odpowiedz
Nic sie nie stało ! hej Legio nic sie nie stało! - 29.11.2020 / 19:52, *.amazonaws.com

Trener i sztab ,kierownik drużyny,dyrektor sportowy Out !

odpowiedz
Andreas - 29.11.2020 / 19:51, *.play-internet.pl

Boruc nie musiał dotykać piłki przed bramkowy różnym. No i brak schematów rozegrania w ataku centry do nikogo to powinno być wycwiczone i grane na pamięć. No i oddanie pola po zdobyciu bramki. Mamy kontrę i glupiejemy.

odpowiedz
Redi - 29.11.2020 / 19:48, *.chello.pl

Są tu jacyś kibice Legii? Bo widzę tylko kibiców sukcesu. Grę Legii w końcu da się oglądać, szkoda tego remisu ale cóż, no życie. A komentarze po meczu... Bez komentarza

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 29.11.2020 / 20:00, *.play-internet.pl

@Redi: Tak kolego masz rację, wreszcie szło to oglądać, było trochę niedoróbek ale ocena ogólna pozytywna, wreszcie bylo trochę gry środkiem, nie tylko same wrzutki, śmieszą mnie opinie o nie wykorzystywaniu 5 zmian-a na ławce krytykowani przez wiekszosc Lopes, Valencia, itp.

odpowiedz
sympatyk - 29.11.2020 / 19:46, *.mm.pl

Remis bo nie grał Gwilia. Gdyby grał nie byłoby pewnie nawet 1 punktu.

odpowiedz
Jano - 29.11.2020 / 19:46, *.orange.pl

szkoda ale jeszcze 4 mecze które trzeba wygrać

odpowiedz
dr Quin - 29.11.2020 / 19:45, *.tpnet.pl

Co tam u pana panie trenerze ? - a dziękuję, bez większych zmian. Czyli prawie jak Smuda.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 29.11.2020 / 19:45, *.orange.pl

W moim odczuciu Legia zremisowała mecz, który mogła spokojnie wygrać.
A właściwie to możemy się czuć przegrani po tym meczu, Raków nas wyprzedził w tabeli.
Stracone 2 pkt.... szkoda.

odpowiedz
Darek - 29.11.2020 / 19:44, *.t-ipconnect.de

Jak można przy wyniku 2:1 cofnać się i dać grać rywalowi?Frajerzy.

odpowiedz
geds - 29.11.2020 / 19:43, *.chello.pl

ten piast nie istniał, ale zamiast grać cały czas swoje to się raptem cofneli pod własne pole karne; czysta głupota

odpowiedz
Kristof - 29.11.2020 / 19:42, *.ziggo.nl

Jędrzejczyk ty lepiej zmień profesje. Zarabiając 150 000 zł miesięcznie pokaż, że uczciwie zarabiasz takie pieniądze. A nie piłka leci z rzutu rożnego 5 minut a Malarczyk przeskakuje cię jak małego dzieciaka.A ty się zastanawiasz gdzie jest piła. Może zacznij sprzedawać skarpetki na targowisku? Bo na bank nie granie w piłkę nożną.To cię zdecydowanie przerasta!

odpowiedz
Szymon - 29.11.2020 / 19:42, *.chello.pl

A ja dałbym tytuł Jędza nędza. Ani nie broni ani nie umie oddać strzału. Ława i tyle. Kapustka coraz lepiej. A taktyka po strzeleniu bramki to archaizm. Zamiast dobić psa to cofka i w piz... Ręce opadają. Frajerski remis. Duży minus pudel za oszczędzanie na Świerczoku. Ma za swoje

odpowiedz
Bartosz83 - 29.11.2020 / 19:41, *.lukman.pl

Szkoda straconych punktów, ale nie ma co rozpaczać do zakończenia sezonu jeszcze daleko. Natomiast mała ilość zmian jest spowodowana słabą dyspozycją zmienników. Ponieważ Rosołek nadaje się na wypożyczenie, Lopes gra słabo, Valencia również, Cholewiak przeciętniak. Reszty będącej na ławce nie ma co komentować.

odpowiedz
Wola - 29.11.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

Hejterzy, trochę obiektywizmu, jeden z lepszych meczów dominacja przez większą część meczu, tylko szczęścia brak.

odpowiedz
jim - 29.11.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

Słowo na niedziele: minimalizm. Zamiast wygrać pewnie dwoma czy trzema bramkami jest remis bo było zadowolenie po wyjściu na jednobramkowe prowadzenie. Niestety gra którą obserwujemy może co najwyżej pozwolić na mistrzostwo bo o pucharach możemy tylko pomarzyć.

odpowiedz
wtf - 29.11.2020 / 19:38, *.chello.pl

Gdy w bramce stoi Borubar,to prawie każdy celny strzał ląduje w siatce.Niby uderzenia precyzyjne,ale on swoim ustawieniem nawet nie daje sobie szansy na interwencje.Z Misztą to wyglądało dużo lepiej,jest sprawniejszy i nie wygląda na spanikowanego jak w zeszłym sezonie Muzyk.Wiadomo,że to przyszłość Legii,więc powinien na stałe wejść do składu i zbierać doświadczenie przed przyszłorocznymi pucharami.

odpowiedz
A - 30.11.2020 / 06:34, *.centertel.pl

@wtf: od Artura wara!

odpowiedz
oLaf - 29.11.2020 / 19:37, *.vectranet.pl

skandaliczna skuteczność - drewniak Pekhart w bramkarza, reszta - 3 metry na bramką!

Przy taki olbrzymiej przewadze powinno być 4:0.

Co ciekawe jak Piast tracił bramkę to wystarczało mu ledwo kilka minut aby strzelić wyrównujące (może dlatego ze mają napastnika, my nie : (

Jedyny plus to Kapustka - nareszcie zaczyna coś grać. Slisz - jak zwykle - wolej wystawka na pierdzielnięcie na bramkę - a facet wali w buraki... : (

odpowiedz
xmen - 29.11.2020 / 19:37, *.47.236

Wyp...do Karabachu uczyć się grać piłkę futbolowe miernoty. Nie potraficie rakowa częstochowa nawet przegonić. Weśta ze sobą loczka jeszcze.

odpowiedz
Miro - 29.11.2020 / 19:36, *.play-internet.pl

Zasłużony remis. Zabrakło jakości z przodu, ciągu na bramkę, konkretnych strzałów. Z taką grą nie da się seryjnie wygrywać.

odpowiedz
speed - 29.11.2020 / 19:35, *.play-internet.pl

A gdzie jest tak długo wyczekiwany (wuj wie po co) Valencia i wyrwany po taniości (black friday) Lopes.

odpowiedz
M3 - 29.11.2020 / 19:34, *.jmdi.pl

Grali jak równy z równy z pierwszoligowym rtsem, a teraz nie dają rady najsłabszej drużynie. Po każdej bramce siadają. Wstyd.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.11.2020 / 19:34, *.centertel.pl

Za pozno i zle zrobione zmiany. Slisz za Martinsa, Wszolek powinien zejsc, Karbownik powinien zostac. W 70 minucie skonczyla sie gra. Frajerski remis.

odpowiedz
Paweł - 29.11.2020 / 19:32, *.mm.pl

Remis jak porażka.
Przy zdobytej bramce na 2:1 zamiast iść za ciosem to oddali całkowicie pole piastowi, jakby czekali na końcowy gwizdek. Mentalność minimalistow, nie zwycięzców

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.11.2020 / 19:32, *.chello.pl

Wszołek nie biega, on się zatacza. Jedyne co robi, to szarżuje. Zerowa przydatność. Jednak na bramce stawiałbym Misztę. Piast miał trzy strzały celne i dwie bramki. Cieszy coraz lepsza forma Kapustki.
W sumie byliśmy lepsi, zabrakło farta. Tylko Legia!

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 20:41, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Mam podobne zdanie co do bramkarza. Niby nic tutaj Boruc nie zawalił, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. Bartek Kapusta - coraz lepiej, mówiłem że w końcu zacznie grać, Wszak nie da się nadrobić kilku lat w kilka tygodni. Nie wiem dlaczego nie gra Cholewiak. Wszołek rzeczywiście obecnie nie przekonuje.

odpowiedz
M@c - 29.11.2020 / 19:30, *.chello.pl

Żałosna namiastka obrońców....

odpowiedz
Wola - 29.11.2020 / 19:30, *.tpnet.pl

Szkoda, mecz fajny dominacja legii, tyko zwycięstwa brak

odpowiedz
Kolko - 29.11.2020 / 19:28, *.chello.pl

Pięknie się patrzy na to jak cudownie korzysta z nowego limitu zmian nasz teener. Ciekawe czy odbije to sie na kontuzjach i zmeczeniu zawodnikow na koniec sezonu..

odpowiedz
Wawa - 29.11.2020 / 19:28, *.124.248

Co tu dużo
Pisać
Obrona dookoła dupyyy
To co zrobil jedza przy bramce na 1/1
Kryminał
Lewczuk dno

odpowiedz
Misiek75 - 29.11.2020 / 19:27, *.vectranet.pl

jak można stracić punkty w ten sposób na własne życzenie. Znowu się zaczyna. Czy w końcu coś się kiedyś w tej Legii zmieni czy nie!!!!! Dla mnie dno

odpowiedz