Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Jest niedosyt

Woytek

- Po strzeleniu gola w pierwszej połowie trochę stanęliśmy, tak jakbyśmy myśleli, że mamy mecz pod kontrolą. Tymczasem straciliśmy gola po stałym fragmencie gry. W szatni powiedzieliśmy sobie, że po przerwie musimy wyjść z takim zaangażowaniem, jak w pierwszej połowie i udało nam się strzelić drugą bramkę. W kluczowych momentach zabrakło jednak odpowiedniego dociśnięcia, by strzelić bramkę na 3-1 - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Paweł Wszołek.

- Mieliśmy dogodne sytuacje, żeby "zamknąć" ten mecz, ale ich nie wykorzystaliśmy, a później te niewykorzystane okazje się zemściły. Czujemy niedosyt, bo u siebie zawsze powinniśmy zdobywać trzy punkty.

- W drugiej linii mieliśmy być bardziej agresywni i atakować wyżej piłkę, a po bramce na 2-1 cofnęliśmy się, przez co Piast miał więcej miejsca w środku pola. Z takiej akcji zdobyli wyrównującą bramkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
MARKUS - 01.12.2020 / 19:09, *.t-mobile.pl

Paweł bardzo słabo to wyglądało !Przeszles obok meczu nie tylko Ty

odpowiedz
bronek49 - 30.11.2020 / 19:14, *.chello.pl

Wszołek jesteś taki słaby że twoje miejsce to ława miałes sytuacje i nawet w bramkie nie wcelowałeś żadnego dobrego dośrodkowania czyli jesteś cienias

odpowiedz
Stop przeciętności w Legii! - 30.11.2020 / 13:39, *.tpnet.pl

WSZOŁEK NA ŁAWKĘ!!!! VESO CZEKAMY NA CIEBIE!

odpowiedz
SF - 30.11.2020 / 10:49, *.tpnet.pl

Po zdobyciu gola idzie sie za ciosem !!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 30.11.2020 / 10:42, *.chello.pl

Paweł ten mecz w twojm wykonaniu,to straszna padaka.
..

odpowiedz
Walerek - 30.11.2020 / 09:58, *.netfala.pl

Wszołek gra za wolno, jego decyzje są podejmowane w zwolnionym tempie. Powinien poprawić szybkość.

odpowiedz
Adson 78 - 30.11.2020 / 00:37, *.plus.pl

Po bramce powinniście iść za ciosem i następne bramki strzelić a nie w mordę jeża cofneliście się do obrony , powinniście się wstydzić i wsiąść kasę o 40% mniej za walenie w H !!! A z innej beczki potrzebny nam od zaraz napastnik z prawdziwego zdarzenia taki jak Nikolić bo Pekhart to mi przypomina czeskiego Rasiak z Groclinu !!! Gratuluję Mioduskiemu wyboru wyrzucił Malarza bo za stary ( chociaż lepiej bronił o A.B ) i wziął Boruca który pajacuje na bramce , tylko pogratulować wyboru loczków !!!

odpowiedz
Hiszpan - 29.11.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

Może to wina wirusa ale od pewnego czasu nie poznaję Wszołka. Zagubiony, wolny , bez walki i precyzji. Jak wróci Veso można Pawła oddać gdzieś do Mielca czy Bielska-Białej.

odpowiedz
SpokoLoco - 29.11.2020 / 21:55, *.38.154

Kolejny żenujący występ. To jest wiali hamulcowy i pozorant!

odpowiedz
Pierwszy - 29.11.2020 / 21:53, *.75.50

Dziś to nie był Twój dzień, Paweł. Słabo było.

odpowiedz
Jasiula - 29.11.2020 / 21:24, *.plus.pl

Dzięki Paweł za walkę w obronie i ataku, jak zwykle jeden z lepszych na boisku.

odpowiedz
Jaro - 29.11.2020 / 22:53, *.com.pl

@Jasiula: Jeden z bajlepszych...?! Nie osłabiaj mnie. Chyba to Twoja rodzina bo obiektywizm masz zachwiany.

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 21:23, *.mm.pl

Odpocznij chłopie....

odpowiedz
(L) - 29.11.2020 / 21:21, *.mm.pl

Bardzo słaby mecz Pawła, tzn kolejny bardzo słaby mecz Pawła, jeśli Legia rzeczywiście m być tylko przystankiem to musi poprawić grę, bo będzie przystanek ale do... Gdańska, Szczecina itp

odpowiedz
Raf - 29.11.2020 / 21:20, *.mm.pl

Paweł! Niesety byłeś dziś jednym że słabszych na boisku, a w pierwszej połowie miałeś na nodze piłkę na 2-0. Później zjazd z coraz większą prędkością...

odpowiedz