fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Lechia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk przeprowadzą stacje Canal+ Sport i TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Domino02 - 05.12.2020 / 22:19, *.168.108

No i ładnie powrót na first place

odpowiedz
Krytyk 666 - 05.12.2020 / 22:06, *.168.108

Czytam te wasze wypociny i myślę byście spuścili z krzyża bo ciśnienie wam banie rozp... Czego wyjęcie fuko doprowadził Legię do parteru Czesio robi dobrą robotę. Jak Legunia ma takich kiboli to nie ma dzięki że miała wad w du..

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2020 / 21:43, *.inetia.pl

Ahahahahah Lopez. Hahah kto odpowiada za ten transfer?

odpowiedz
Autor - 05.12.2020 / 21:36, *.virginm.net

Kurva żesz mać wszolek to jest kasztan !!!! Weźcie gondo jakieś termalici!! Co za gniot

odpowiedz
Jerry - 05.12.2020 / 21:35, *.com.pl

Wszołek to drewno. Potyka sie o własne nogi.

odpowiedz
Dario - 05.12.2020 / 21:34, *.stansat.pl

Gramy takiego ch...ja żal patrzeć.....Czesiu weź się spakuj i wyp.....dalaj z Legii spiewaku czy jak cię tam zwał słowiku jpoznański...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2020 / 21:34, *.chello.pl

To co "gra" Wszołek, trudno oddać słowami...

odpowiedz
\ - 05.12.2020 / 21:30, *.orange.pl

Kazdy mecz gra na 1-0 - co za zenada.

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2020 / 21:17, *.inetia.pl

Wszołek do Dubaju powinien lecieć w luku bagażowym... Ja pierdziele co za łeb.

odpowiedz
As - 05.12.2020 / 21:15, *.chello.pl

Lewczuk, Jędrzejczyk...... M jak masakra. Kur$$$$wa mać

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2020 / 21:14, *.telnaptelecom.pl

Główny sedzia gwiżdże krzywo
A liniowy mu wtoruje
Czyli mówiąc jednym słowem
To dwa małe mściwe..

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2020 / 21:09, *.telnaptelecom.pl

Palant z gwizdkiem rządzi.

odpowiedz
SUPER ⚽️ COACH - 05.12.2020 / 21:00, *.02.net

Niebiescy drewniaki ,lepiej Czesiu postawić było na yellow!

odpowiedz
Sen o - 05.12.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

Decyzyjnosc w podaniach i strzałach. Niektórzy znikają na kilka minut Wszołek Karbownik. Za dużo strat w środku pola. Czy się boją pozycji lidera A to będzie jak wygrają.

odpowiedz
mareczek - 05.12.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

Nie grają źle ale brakuje finalizacji.Czasem trochę za dużo chaosu.Brakuje typowego przecinaka na pozycji defensywnego pomocnika.W grze obronnej wszystko opiera się na Jędrzejczyku i Lewczuku i na tym czy oni wytrzymają.To bardzo duże ryzyko

odpowiedz
Darek - 05.12.2020 / 20:55, *.t-ipconnect.de

Boże kochany ani jednego strzału celnego.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2020 / 20:51, *.chello.pl

W ataku nie mamy armat, a w obronie mamy tykającą bombę. Ciekawe, czy Lewczuk dotrwa do końca meczu.

odpowiedz
JACUNHO - 05.12.2020 / 20:50, *.kampinostelco.pl

Tyle straconych szans. Tyle popełnionych błędów, aż strach pomyśleć co to będzie po przerwie kiedy opadną z sił a Czechu znów zabroni zmian

odpowiedz
Pawełek - 05.12.2020 / 20:49, *.play-internet.pl

Czesiek wypier...laj z Legii słowiku! Tak słabo grającej Legii nie widzieliśmy od lat!

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2020 / 20:53, *.inetia.pl

@Pawełek: Co ma Czesiek do tego? Czy Ty nie widzisz jakie oni mają braki w absolutnie każdym aspekcie grania? Wybacz ale z gówna bata nie ukręcisz. Tu nawet Guardiola by nie pomógł.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2020 / 21:02, *.chello.pl

@Książę Nocy: Oczywiście. Braki techniczne na poziomie trampkarskim. Pomyśleć, że ci ludzie żyją z uprawiania zawodu piłkarza.

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2020 / 20:48, *.telnaptelecom.pl

Wszołek gra???

odpowiedz
Pawełek - 05.12.2020 / 20:33, *.play-internet.pl

Co Legia odczynia w tym meczu to jest nie do opisania masakra.

odpowiedz
Jerry - 05.12.2020 / 20:28, *.com.pl

Wszyscy jadą z Wieteską a ja uwazam, że większe babole to Lewczuk odpierdziela.

odpowiedz
jo - 05.12.2020 / 20:26, *.tpnet.pl

Lewczuk niby doświadczony a gubi się jak dziecko...

odpowiedz
Pawełek - 05.12.2020 / 20:19, *.play-internet.pl

My chcemy trenera a nie poznańskiego frajera! To co gra Legia to jest jakaś okręgówka.

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2020 / 20:17, *.telnaptelecom.pl

Gil ślepaku pozdrowienia cytując Filipiaka.

odpowiedz
Zbyszek - 05.12.2020 / 20:08, *.plus.pl

Skąd oni wzieli tych komentatorów, ciekawe czy za chwilę dowiemy się jaki kolor gaci założył dziś Stokowiec ?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 05.12.2020 / 19:47, *.chello.pl

Mecz, meczem, ale ja się zatroskany pytam, co się od dłuższego czasu dzieje z naszym Kol. @Krzeszczu?
Jeśli możesz, odezwij się i ew. potwierdź, że z Twoim zdrówkiem wszystko w porządku.
Kibicowskie serdeczności

odpowiedz
Krzeszczu - 05.12.2020 / 20:42, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Serdeczne dzieki za pytanie i troske. Trzymam sie zdrowo (do domu wroce, kiedy sie tylko da: "jacek kaczmarski").
Nadal czesto tu zagladam ale nie zabieram glosu bo poziom merytoryczny tutaj jest, powiedzmy, jak poziom hokeja na lodzie w nowej zelandii.
Jeszcze raz dzieki, serdecznosci (oops, sorry lol) i wszystkiego dobrego.

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 06.12.2020 / 01:33, *.chello.pl

@Krzeszczu: Ok!

odpowiedz
filand - 05.12.2020 / 19:06, *.inetia.pl

Legia życzę powodzenia. Tak. Gramy o lidera. Legia liderem. To brzmi normalnie. To brzmi dumnie.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 05.12.2020 / 19:02, *.centertel.pl

Gramy o lidera, tylko zwycięstwo Panowie!

odpowiedz
Korek - 05.12.2020 / 18:55, *.chello.pl

W tym meczu będzie ekspresowe testowanie skuteczności. Jednak rezultaty poznamy po jego zakończeniu.

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2020 / 18:31, *.telnaptelecom.pl

Na uj trzymac tych wiecznie kontuzjowanych Wieteska Remy Sanogo Kante WON.

odpowiedz
1909 - 05.12.2020 / 19:16, *.media.pl

@Hiszpan: zapomniałeś Miodulski, michniewicz, gwillia, cierzniak, Rocha, valencia

odpowiedz