Legia po wygranej ze Spałą - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-2 SMS PZPS II Spała

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-2 z drużyną SMS PZPS II Spała. W pierwszych dwóch setach lepsi okazali się goście, którzy wygrali do 21 i do 18. "Wojskowi", którzy do tej pory nie przegrali ani razu w tym sezonie, musieli wziąć się za odrabianie strat i udało im się doprowadzić do remisu, po wygranych do 11 i 21. W tie-breaku trwała zacięta walka, z której zwycięsko wyszli legioniści i zanotowali jedenaste zwycięstwo w sezonie!

- Drugi raz wygraliśmy ze Spałą 3-2, ale te dwa spotkania były różne. Na wyjeździe to my prowadziliśmy 2-0. Ten mecz był pierwszym w sezonie, w którym musieliśmy odrabiać straty z 0-2. Takie spotkania są nam potrzebne, żebyśmy nie poczuli się zbyt pewnie, bo po dziesięciu wygranych może tak się zdarzyć - powiedział po meczu kapitan drużyny Legii Arkadiusz Żakieta.

Kolejne spotkanie legioniści rozegrają za tydzień w Wyszkowie z miejscowym Camperem.

II liga: Legia Warszawa 3-2 SMS PZPS II Spała
Sety: 21-25, 18-25, 25-11, 25-21, 17-15

Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
PabloMìęcielos#10 - 12.12.2020 / 20:42, *.orange.pl

Legia walcząca.Legia walcząca do końca.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.